Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 1,9Tdi] Gdzie chiptunning w Łodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam krótkie pytanko, gdzie można w Łodzi zrobić chipa albo coś innego aby poprawić dynamikę w Audi 1,9Tdi i ile to mniej więcej kosztuje?

Pozdrawiam Łukasz

Opublikowano
  • Autor

Polecono mi taką firmę: http://www.nagaz.pl/tuning_elektroniczny/

Może ktoś coś słyszał o nich i jest wstanie coś powiedzieć?

Opublikowano

Nie lepiej podskoczyć do Warszawki i zrobić porządnie autka u Witka (vel Rogalotti) ?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie tak będzie trzeba zrobić :)

Chciałem się jedynie zorientować czy tu w Łodzi też ktoś sie tym zajmuje, zawsze na miejscu to na miejscu.

Pozdro :a4fan:

Opublikowano

Gdzies slyszalem ze NAGAZ wspolpracuje z VTG, wiec pewnie to nie beda jacys sciemniacze...

Opublikowano

jak masz jechac do stolicy to tylko do Mastersa :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem już do Rogala i jestem umówiony na przyszły tydzień. Zobaczymy co z tego wyjdzie i podzielę się z tym na grupie.

Pozdro :a4fan:

Opublikowano
jak masz jechac do stolicy to tylko do Mastersa :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Jeżeli chcesz już być taki bardzo pomocny to zaproponuj także inne warte polecenia firmy tuningowe :exclaim: . Akurat w Warszawie jest ich dużo i niestety wbrew pozorom poziom tuningu jest na różnym poziomie :frown: :exclaim:

Opublikowano

CTV wspiera swoich :wink: My na forum wspieramy godnych polecenia :bicz:

Do Warszawy śmiało można jechać do Rogala, Mastersa, Unitronica, Diagtronika :wink: Kolejność przypadkowa :wink:

Opublikowano

inne nie sa warte polecenia

Opublikowano
inne nie sa warte polecenia

bo to konkurencja ... proste

inni też coś potrafią....a może naawet więcej..

Opublikowano
inne nie sa warte polecenia

bo to konkurencja ... proste

inni też coś potrafią....a może naawet więcej..

racja kolego

Opublikowano
inne nie sa warte polecenia

bo to konkurencja ... proste

inni też coś potrafią....a może naawet więcej..

konkurencja żadna

Opublikowano
inne nie sa warte polecenia

sa :bicz:

konkurencja żadna

Kolego oceniasz swoje umiejetnosci tak wysoko czy tak nisko?? Nie rób prosze na tym forum antyreklamy innym firmom :exclaim: :evil:

My na forum wspieramy godnych polecenia

i tak powinno zostac! Wielu z nas juz robilo "gdzies" programy i kazdy ma swoja opinie na ten temat. dobra lub zla. Niektorzy poprawiali 1 wersje programu u kogos innego i tez moga sie wypowiedziec w tym temacie.

Opublikowano
  • Autor

No to stało się ... dziś w Wawie u Rogalotti moja a-czwóreczka dostała nowe serce.

Piwkoo101PD_czips.jpg

Jak widać na załączonym obrazku zamiast 101KM seryjnych miałem 115KM, taki gratisik od fabryki, a dzięki Rogalotti jest 143 kuce :twisted:

Teraz to mi się podoba :bicz:

Pozdro :a4fan:

Opublikowano

Wow!!!

Gratuluje koledze pomysłu i wierze, że była to przemyślana decyzja. Ja mam pytanie dotyczące sfery finansowej, a mianowicie ile taka usługa kosztuje i czy otrzymałeś gwarancję na wykonaną modyfikację :a4fan:

Opublikowano

no to przyjemnie :cool: Jaki rozmiar tarczy masz ?

Opublikowano
  • Autor
Wow!!!

Ja mam pytanie dotyczące sfery finansowej, a mianowicie ile taka usługa kosztuje i czy otrzymałeś gwarancję na wykonaną modyfikację :a4fan:

Jeśli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją to napisz do Rogala o cenę, a jeśli chodzi o gwarancję to jeśli coś będzie się działo to do Wawy jest rzut beretem :)

[ Dodano: 05-04-2007, 21:50 ]

no to przyjemnie :cool: Jaki rozmiar tarczy masz ?

hehe jest OK! :lol:

Opublikowano

Facet pewnie ma dużo roboty i mogą mu się pomylic ceny za usługi. Rozumię, że tak jak w każdym warsztacie mówią "dla Ciebie tak tanio tylko nie gadaj nikomu" :eek: Hmm swoją drogą jeżeli jest to objęte tajemnicą handlową to nie mam więcej pytań.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.