Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro pobudka o 8 rano i rezam. A jak nie będzie lepiej - to w piz*u sprzedaje to padło.
-
a4 b6 podswietelenie nawiewow
nie sugeruje się kodami
-
[B6] Wymiana FIS na kolorowy
Można ale trzeba przeprogramować immobilajzer. Chciałem to zrobić i nikt poza CTV sie nie chciał podjać. Ja mam "ekstra znizki" u CTV więc pewnie sobie kiedyś zrobie. Licznik już mam. Leży w garażu.
-
[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?
Zygi1 uzupełnij profil
-
chiptuning w aucie z przebiegiem 127 tys 2,5tdi 180 koni
albo hamownia Dyno na koło - bardzo dobre, porównywalne wyniki i tani koszt 4x4 - ten sam co FWD, RWD czyli około 50-70zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lubisz siostrzyczki??? Gdzie w kraju są najciekawsze?? Może kiedyś będę na trasie to wstąpie
-
a4 b6 podswietelenie nawiewow
Potwierdzam mam już 2 pokrętła podświetlane, barkuje mi jeszcze 2. Trzeba pociągnąć przewody, najlepiej od przełącznika świateł. Ja przynajmniej z tamtąd ciągnąłem do podświetlenia dodatkowych wskaźników. Dokaładnie nazywa się to paiet oświetlenie. MISMLX uzupełnij profil to powiem Ci czy masz wiązke i wystarczy podepnąc podświetlenie czy bedziesz musiał ciągnąc kable.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek podobno każdy pleban jest hetero
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
zadzwońcie jeszcze do Mastersa AFR to jest stosunek ilości paliwa do ilości powietrza w mieszance - Air to Fuel Ratio - ten stosunek powinien kształtować się spadkiem od 14 do własnie 12 w całym zakresie obrotów. 185KM to za mało - wgrywają zatem zwykłego, skopiowanego klona (czipa) a płacisz tak jakby strolili ci auto indywidualnie Kontaktuj się z Mastersem jeszcze lub CTV lub Diagtronic w Jankach pod Wawą. Warto jeszcze zrobić rozeznanie. Gdziekolwiek nie pojedziesz - nic na gębę - proś o jakiś dokument, wykres, potwierdzenie przyjęcia kasy itp.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze tylko tych felgi moje, lusterka twoje i można śmiało mylić mamuska nie poznała hehe fakt Jeszcze, żeby Q miała siostre bliźniaczke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja popijam piwko od Lukaska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas kup komplecik kluczy w praktikerze razem z żółtym śrubokrętem - taki cały zestawik razem z końcowkami - chyba 12 zeta - bo moje końcówki już poszarpane...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo ja to się bałem, żeby Ono sobie czegoś nie zrobił, nie potłukł - w końcu wiemy, że ma delkikatne ciałko
-
Przybliżony koszt serwisu w ASO
Ale czy to jest serwis ASO AUDI ?? NIE Na przasnyskiej tez jest serwis VW-AUDI-SKODA - roboczogodzina to 80zł i też robią audi Petrus pyta się o ASO a nie zakład gdzie robią
-
[B6 AVF logi] prośba o analize
Spoko nie doczytałem dokładnie co ma walnięte - rozrózniam g62 od termostatu :tongue:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie poznaje Panów Luki wpadasz??
-
[B6 AVF logi] prośba o analize
Adaś też wymieniał u siebie G62 -także padają - normalka - najpierw wyeliminuj problemy - potem jedź na hamownie
-
[B6 AVF logi] prośba o analize
W V-techu jest inrercja ?? Jeżeli tak to zrób pomiar na innej inercji. Wymień termostat i zrob nowe logi.
-
Przybliżony koszt serwisu w ASO
O jakim ASO mówisz ??
-
Przybliżony koszt serwisu w ASO
to może tak: koszt roboczo-godziny w ASO wynisi 350zł :grin: :grin: ma ci podać ile będa wymieniali ci to wszystko ?? :grin:
-
Przybliżony koszt serwisu w ASO
Sama robocizna czy razem z częściami?? I w sumie jeśli mogę to zadam to pytanie: Po co w ASO ??
-
chiptuning w Kielcach
sprzęgło
-
chiptuning w Kielcach
Powaga?? :shocked:
-
chiptuning w Kielcach
Janki i diagtronik tez dadzą rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam u siebie nic nie słyszałem