Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Jutro pobudka o 8 rano i rezam. A jak nie będzie lepiej - to w piz*u sprzedaje to padło.
  2. nie sugeruje się kodami
  3. Można ale trzeba przeprogramować immobilajzer. Chciałem to zrobić i nikt poza CTV sie nie chciał podjać. Ja mam "ekstra znizki" u CTV więc pewnie sobie kiedyś zrobie. Licznik już mam. Leży w garażu.
  4. Zygi1 uzupełnij profil
  5. albo hamownia Dyno na koło - bardzo dobre, porównywalne wyniki i tani koszt 4x4 - ten sam co FWD, RWD czyli około 50-70zł
  6. Lubisz siostrzyczki??? Gdzie w kraju są najciekawsze?? Może kiedyś będę na trasie to wstąpie
  7. Potwierdzam mam już 2 pokrętła podświetlane, barkuje mi jeszcze 2. Trzeba pociągnąć przewody, najlepiej od przełącznika świateł. Ja przynajmniej z tamtąd ciągnąłem do podświetlenia dodatkowych wskaźników. Dokaładnie nazywa się to paiet oświetlenie. MISMLX uzupełnij profil to powiem Ci czy masz wiązke i wystarczy podepnąc podświetlenie czy bedziesz musiał ciągnąc kable.
  8. Witek podobno każdy pleban jest hetero
  9. zadzwońcie jeszcze do Mastersa AFR to jest stosunek ilości paliwa do ilości powietrza w mieszance - Air to Fuel Ratio - ten stosunek powinien kształtować się spadkiem od 14 do własnie 12 w całym zakresie obrotów. 185KM to za mało - wgrywają zatem zwykłego, skopiowanego klona (czipa) a płacisz tak jakby strolili ci auto indywidualnie Kontaktuj się z Mastersem jeszcze lub CTV lub Diagtronic w Jankach pod Wawą. Warto jeszcze zrobić rozeznanie. Gdziekolwiek nie pojedziesz - nic na gębę - proś o jakiś dokument, wykres, potwierdzenie przyjęcia kasy itp.
  10. jeszcze tylko tych felgi moje, lusterka twoje i można śmiało mylić mamuska nie poznała hehe fakt Jeszcze, żeby Q miała siostre bliźniaczke
  11. A ja popijam piwko od Lukaska
  12. Lukas kup komplecik kluczy w praktikerze razem z żółtym śrubokrętem - taki cały zestawik razem z końcowkami - chyba 12 zeta - bo moje końcówki już poszarpane...
  13. Bo ja to się bałem, żeby Ono sobie czegoś nie zrobił, nie potłukł - w końcu wiemy, że ma delkikatne ciałko
  14. Ale czy to jest serwis ASO AUDI ?? NIE Na przasnyskiej tez jest serwis VW-AUDI-SKODA - roboczogodzina to 80zł i też robią audi Petrus pyta się o ASO a nie zakład gdzie robią
  15. Spoko nie doczytałem dokładnie co ma walnięte - rozrózniam g62 od termostatu :tongue:
  16. Nie poznaje Panów Luki wpadasz??
  17. Adaś też wymieniał u siebie G62 -także padają - normalka - najpierw wyeliminuj problemy - potem jedź na hamownie
  18. W V-techu jest inrercja ?? Jeżeli tak to zrób pomiar na innej inercji. Wymień termostat i zrob nowe logi.
  19. O jakim ASO mówisz ??
  20. to może tak: koszt roboczo-godziny w ASO wynisi 350zł :grin: :grin: ma ci podać ile będa wymieniali ci to wszystko ?? :grin:
  21. Sama robocizna czy razem z częściami?? I w sumie jeśli mogę to zadam to pytanie: Po co w ASO ??
  22. sprzęgło
  23. Powaga?? :shocked:
  24. Janki i diagtronik tez dadzą rade
  25. Ja tam u siebie nic nie słyszałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.