Jump to content
IGNORED

a4 b6 podswietelenie nawiewow

mismlx1
 Share

Recommended Posts

nie wiem czy było na forum o podswietleniu w b6 szukałem i nie znalazłem ,chodzi mo oto ze nie mam podswietlanych nawiewow,odkrecałem wiele razy schowek i tam widac ze kabelki ida jakies ale nie sa nigdzie podlaczone ,jak zrobic zeby to odpalic ,czy tylko serwis mnie ratuje ,czy w ogole da sie to zrobić,

pozdrwiam [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 14:03 _________________________________________________ok znalazlem coś sprawdzilem kody i nie mam tego w wyposazeniu,ale pytanie jest jak to odpalić ,czy tylko serwis ,czy duzo to moze kosztować?

cayenne3001

a w jakiejś w B6 opcji są ?? to nawet do mojego poprzedniego Golfa IV założyłem kratki od Bory po lifcie i miałem podświetlane ...

Matschke maiał u siebie podświetlane pokrętła - to chyba część pakietu "Oświetlenie".

U mnie sie nie świecą i mam to gdzieś.

Poziek to będzie rezał może zrobi foty i opisze :)

Potwierdzam mam już 2 pokrętła podświetlane, barkuje mi jeszcze 2. Trzeba pociągnąć przewody, najlepiej od przełącznika świateł. Ja przynajmniej z tamtąd ciągnąłem do podświetlenia dodatkowych wskaźników.

Dokaładnie nazywa się to paiet oświetlenie. MISMLX uzupełnij profil to powiem Ci czy masz wiązke i wystarczy podepnąc podświetlenie czy bedziesz musiał ciągnąc kable.

ja mam ten pakiet, ale jakoś nie przypominam sobie, żebym miał to w kodach... Także nie sugeruj się tym :wink:

nie sugeruje się kodami :tongue:

nie sugeruje się kodami tongue

"panie gapa, pan tu nie stał " hyhyhy.. Nie pisałem do Ciebie poź :grin: Ino do mismlx1 :wink:

ale to jak w końcu

mismlx1 pisze że ma kabelki i nie są podłączone czyli u mnie też tak może być?? i wystarczy podłączyć??

no własnie chłopaki trzeba podłączyć tylko kurcze nie wiem gdzie (chodzi mi o podswietlenie pokręteł od nawiewów)boczne nawiewy mają kabelki ale te srodkowe ciezko tam zobaczyć czy jest cos czy nie ma,

w nocy bardzo przydatne ,noi fajnie wygląda.

pozdrawiam wszystkich.

[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 18:07 _________________________________________________bede naprwadę wdzięczny Panie Poziek za wskazówki ,

pozdrwiam.

Alvaro też masz kabelki od pokręteł??

poziek jutro zajrzę jak znajdę chwilę i dam znać jeśli są to ja już sobie z nimi poradzę... :grin:

sprawdziłem dziś bo miałem czas i kur... mać nie mam :angry: a szkoda...[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2007, 16:18 _________________________________________________a Ty mismlx1 podłączyłeś już ??

mismlx1 to wyślij mi twoje nawiewy a ja już będę wiedział co z nimi zrobić... :evil: