Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. w poniedzialek
  2. myślę, że źle myślisz... posłuchaj fachowca (ctv) i przyjedź do stolicy.
  3. dostawczak i 5,4 do paki
  4. kutwa to nie mógł powiedzieć?? Oniak ja też chciałem!!
  5. Pikuś daj namiar na Łódź, please
  6. on nas tam nie wpuści powie RAZ mi z tąd
  7. czy ten czarny ma z tyłu orginalne błotniki od RS?? Czy ma orginalny tylny zderzak od RS? Jeżeli Kunio tak zrobisz auto to pogratuluje ci osobiście i na forum. Ale ty chcesz giąć blache, niszczyć strukture lakieru.... no no no nie dobrze:) ps. nie jeżdze bezmyślnie!! wypraszam sobie:P
  8. lokal mamy
  9. Co wygląda i jeżdzi na 18" 245 i 265 ?? Jakie czasy kręci na 1/4 ?
  10. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shock: będzie przerost formy nad treścią widze
  11. ja ogłaszam choć nie wiem czy to tajemnica ale prezes ma u mnie butelke tylko kwestia czy będzie chciał razem z nami skosztować ??
  12. Aż dziwki skaczą po dachu
  13. springer ma stawiać jeszcze imieninową
  14. 5+ dla ZDENIA !!! ale nie on nie nie słucha
  15. właśnie - i kierowca mój troche ludzi porozwozi
  16. To Panowie moze wigilia gdzie w lokalu?? Na oplatku i % ?
  17. Wciągne te padło juz niedługo, będzie mi szorowało końcówki wydechu
  18. NIE WPIENIAJ MNIE !!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  19. łonowóz?? mnie jutro nie pasi:P
  20. A ja tylko chciałem powiedzieć, że zalegam z butelką dla prezesa i chętnie bym ją postawił obok prezesowskich butelek imieninowych co to nam obiecał...
  21. fakt, fakt tylko pączków brakuje w dłoniach
  22. i słusznie, że 3.0 sie boisz!! Tomboyu będzie quattro??
  23. Stary mnie u vice prezesa już nic nie zdziwi:) Jak S8 z nim jeździłem to wiesz:) rozstrzał jest spory nawet Cadillaca mu proponowałem hehe reasumując: UWIERZE JAK ZOBACZE, a teraz będe się nabijał, miau
  24. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    uff:)
  25. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    a to ja się dopytam, czy po wymianie wahaczy dolnych trzeba robić od nowa geometrie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.