Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w poniedzialek
-
modyfikacje A4 130PD
myślę, że źle myślisz... posłuchaj fachowca (ctv) i przyjedź do stolicy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dostawczak i 5,4 do paki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kutwa to nie mógł powiedzieć?? Oniak ja też chciałem!!
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Pikuś daj namiar na Łódź, please
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
on nas tam nie wpuści powie RAZ mi z tąd
-
poszerzanie błotników w B5 sedan
czy ten czarny ma z tyłu orginalne błotniki od RS?? Czy ma orginalny tylny zderzak od RS? Jeżeli Kunio tak zrobisz auto to pogratuluje ci osobiście i na forum. Ale ty chcesz giąć blache, niszczyć strukture lakieru.... no no no nie dobrze:) ps. nie jeżdze bezmyślnie!! wypraszam sobie:P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lokal mamy
-
poszerzanie błotników w B5 sedan
Co wygląda i jeżdzi na 18" 245 i 265 ?? Jakie czasy kręci na 1/4 ?
-
poszerzanie błotników w B5 sedan
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shock: będzie przerost formy nad treścią widze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja ogłaszam choć nie wiem czy to tajemnica ale prezes ma u mnie butelke tylko kwestia czy będzie chciał razem z nami skosztować ??
-
poszerzanie błotników w B5 sedan
Aż dziwki skaczą po dachu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
springer ma stawiać jeszcze imieninową
-
poszerzanie błotników w B5 sedan
5+ dla ZDENIA !!! ale nie on nie nie słucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie - i kierowca mój troche ludzi porozwozi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Panowie moze wigilia gdzie w lokalu?? Na oplatku i % ?
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Wciągne te padło juz niedługo, będzie mi szorowało końcówki wydechu
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
NIE WPIENIAJ MNIE !!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łonowóz?? mnie jutro nie pasi:P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja tylko chciałem powiedzieć, że zalegam z butelką dla prezesa i chętnie bym ją postawił obok prezesowskich butelek imieninowych co to nam obiecał...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fakt, fakt tylko pączków brakuje w dłoniach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i słusznie, że 3.0 sie boisz!! Tomboyu będzie quattro??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary mnie u vice prezesa już nic nie zdziwi:) Jak S8 z nim jeździłem to wiesz:) rozstrzał jest spory nawet Cadillaca mu proponowałem hehe reasumując: UWIERZE JAK ZOBACZE, a teraz będe się nabijał, miau
- Jakie wahacze?
-
Jakie wahacze?
a to ja się dopytam, czy po wymianie wahaczy dolnych trzeba robić od nowa geometrie??