Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co wy chcecie?? To są te same koła co w tym: http://audizine.com/forum/showthread.php?s=&threadid=79709&highlight=oettinger
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do oficjalnego zatwierzenia prze A4 Warsaw team brać??: http://www.wrzuta.pl/search.php?type=A&words=oettinger&header_search-submit.x=0&header_search-submit.y=0 1500 zeta specjal offer just for POZIEK
-
za ciepło w B6
tylko jak włączy zamknięty to zaczną mu parowac szyby boczne... mam podobnie ale takie zjawisko, że za gorąco jest tylko jakieś 2-3 minuty po tym jak otworze drzwi. Potem się wszystko normuje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówiłem, że do tej twojej padaki Oniak to nic nie zrobią Jak się będziesz decydował na opchnięcie tego padła to zamigoczę Ci moim Oświetleniem
-
[B6 2.5tdi v6 180km] - chipowanie silnika za i przeciw.
Jeżeli masz manuala to wgrywaj program koniecznie!! jak tipa to sugeruje się wstrzymać...
-
[B6 1.8T] 8E 2003Pytania dotyczace silnika pracy silnika
Stary jak mam ci odpowiedzieć na pytanie " jak silnik pracuje i odkrece korek wlewu oleju to dmucha stamtad tak huhuhuhu...czy tak jest normalnie?" ?? :mrgreen: powiem tak - mnie też dmucha tak huhuhuhuhuh :twisted: pytanie drugie o ciche zzzzzzzzzzzzz..... u mnie jest to ciche brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :razz: That's f'ckin sophisticated topic...All depends how you hear shit... :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gadałem z nimi załatwią nam ledy za jakieś 450 zeta za komplet trzeba tylko im kase na konto przelać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta padaka Kunia to już chyba ledwo co się toczy na tych felach:) Kto z was lubi jeżdzić na kolażówce??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy a jeszcze miesiąc temu mówiłes, że nie wyrobisz kolejnego tygodnia bez auta:P a to może już się tak przyzwyczaiłeś :mrgreen: Słomczyn porażka:) Ale śmiesznie było:) ja miałem dobry humor:)
-
Podświetlenie nóg kierowcy i pasażera
zeby nie paliły się wszystkie trzeba zrobić oddzielną mase dla każdych drzwi
-
[B5 AEB] Doładowanie 1.5+ bara
i tańczyli, a skakali przy tym jak tancerze z Mazowsza :mrgreen:
-
[B5 AEB] Doładowanie 1.5+ bara
mialem podobne akcje był pęknięty wężyk idący od turbiny do N75 pozdejmuj i posprawdzaj. Wszystkie opaski podokręcaj mocniej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cicho...głowa boli...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja pije:)
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
nie pamiętam , coś koło 80 groszy
-
Podświetlenie nóg kierowcy i pasażera
Ja mam lampki w drzwiach czerwone. Cały myk polega na tym żeby świeciły sie tylko lampki otwieranych drzwi i lampka pod nogami z tej strony gdzie się te drzwi otwiera... No to masz więcej rezania ode mnie - współczuje :???:
-
[1.8T] AEB jak osiągnąć 260-300KM
ile ona teraz ma 298?? widziałem wykres na SR.. gdzieś tam:)
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
dwie główne śruby pod zaślepką i jedna mała śrubka na samym środku na dole a poza tym żadnych śrub przy uszczelkach tylko pod listwą!! Listwe musisz wyjąć podważając od dołu a potem przesunąć całą listwe do wewnątrz . SUGERUJE NIE ROZBIERAć DRZWI JEŻELI NIE MASZ MIN 2-3 SPINEK DO DRZWI!! u mnie wymieniliśmy 5 u Adamoo żadna nie poszła a ten sam rocznik auta u Bienia też ze 4 poszły
-
Podświetlenie nóg kierowcy i pasażera
Sprawa ma się dobrze jeżeli chodzi o lampki pod drzwiami. Kupujesz lampke - orginał w aso 36 zeta - używka 30 zeta i tam nawet jest wyżłobienie na te lampke. W każdych drzwiach je znajdziesz. Prąd ciągniesz od lampki czerwonej z boku drzwi i pozamiatane. Jeżeli natomiast chodzi o lampki pod nogami z przodu i z tyłu to jest ciut trudniej. Po pierwsze lampki na przód kosztują już 60 zł sztuka (wiadomo można wstawic te za 36 ale to już nie będzie jak OEM Każda taka lampka ma odzielną mase bo jak wiesz zapalają się zawsze 3 lampki od strony otwietanych drzwi. I są dwa wyjścia: 1. znaleźć kable w kostce - dla mnie chyba niemożliwe:) 2. wyrezać w kostce miejsce na puszczenie kabla od czerwonej bocznej lampki. Tutaj narazie się zatrzymuje moja wiedza. Jestem w trakcie rozeznawanie się kto ewentualnie znalazłby mi sygnał do oświetlenia drzwi w kostce. pozdro
-
[1.8T] AEB jak osiągnąć 260-300KM
Z turbin to fajne wykresy widziałem TD05, więc może rozważ właśnie te turbine. 300KM na K04 - widziałem jedno auto na K04 i 289KM z monstrualnym IC - lag... o VTG zapomnij najlepiej uderzaj na priva do kolegi CTV - w związku z tym, że to ośka to szczerze radze zrobić 260KM na K04 i zapomnieć o dalszych modyfikacjach. SZCZERZE a wogóle to kolega Kunio to niepoprawny optymista z tymi mocami na róznych turbinach:P :mrgreen: :twisted: :razz:
-
FMIC do naszych A4
my tylko z montażemi rurami:) wciąż czekamy na wycene w el-tecu, gościu musi dać taniej dla 5 furek, prawda?? dam info jak tylko będe znał szczegóły
-
zawieszenie sportowe do B6 1.8TQ z auta USA
Prosze o pomoc bo nie daje rady dotrały do mnie amortyzatorki o numerach: 8E0 513 033 G, 8E0 413 031CL i sprężyny czarne z kolorami niebieski/biały/zielony x 2 i niebieski/zielony/zielony/zielony x 2 z jakiego auta to zestaw i jakie obniżenie na tych spreżynach?? prosze o pomoc bo nie wiem co założe do auta...
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
zapomnij o tym badziewiu z laminatu...!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dopiero dotarłem do domu ale również wszystkiego Quattrowego dla TOMBOYWUJKA!!
-
B6 listwy chrom wokoło szyb
albo pomaluj sobie spody zderzaków i progi:)