Treść opublikowana przez poziek
-
Użytkownicy pokażcie sie..
Wklejam, bo chciałe skomentować fotke Lukasa Była Lukas dobra impreza dzien wczesniej?? hehe
-
poszerzanie błotników w B5 sedan
Tak ja znam, podaje namiary na gościa z bejsballem: 602-636-918 zwie się POZIEK i przerobi ci wszystko co będziesz chciał, nie poznasz fury
-
Które fele mam kupic...Pomocy
Stary tylko i wyłącznie i niezaprzeczalnie opcja 1 a te od kolegi Kunia możesz zapodać na zime albo do poloneza rolniczego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboyu nie rób tego błędu i nie kupuj słabego silnika!! A nie zauważyłem myślałem, że mówisz o 115KM...uff ale ten o którym mówisz to fiu-fiu $$$ trochę wybulisz... Gaz zdjęty bo inne turbo idzie... i jak się wkurze to gt28rs wsadze i Oniak będzie mi pucował fele Będzie najszybsza nie ośka w kraju...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak gazik to oddam swoją instalke prinsa:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
160km/h :mrgreen:
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
chciałem być już za pierwszym razem ale nie zgodzili się żebym wchodził do lakierni. no chyba teraz będe bardziej stanowczy:) czy wiecie czy można sprawdzić date produkcji maski?? [ Dodano: 11-12-2006, 23:53 ] słuchajcie dzisiaj byłem w Auto Vivie powiedziałem, że chce nową maske itd. Generalnie nie zgodzili się i jutro mam spotkanie z szefem serwisu. Dzięki PAWLO wiem ja z nimi gadać, i jeszcze raz chciałbym podziękować za pomoc. Jutro dam znać jak poszło. [ Dodano: 13-12-2006, 00:13 ] ciąg dalszy: szef serwisu nie zgodził się na wymiane maski. Najlepsze jest to, że powiedzieli mi że grobość po ponownym lakierowniu będzie okolo 300nanmm a powinno byc okolo 100-110 . Najciekawsze jest to, że jak powiedziałem że jade do prezesa to 3 z serwisu za mna wybiegło i prosiło żebym nie jechał bo straća prace...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Ty na szkolenia jeździsz i uczysz się jak gume zakładać ?? fakt dziwnie to brzmi hehe zalożyliśmy to: http://www.ecodetuning.com/shop/cart.php?m=product_detail&p=647&c=46 i nie sądziłem, że będzie tak odczuwalna różnica!! i zmieniliśmy miejsce DV Wsadziliśmy do rury doprowadzającej powietrze do turbo, żeby było głośniej :twisted: :twisted: ONIAK!!! te czasy są kosmiczne... nie wiem czy GTRS nie wstawić jednak...
-
PALIWO na stacji NESTE.
a wiesz gdzie Shell się zaopatruje w paliwko??: no pewnie, że w ORLENIE !!
-
fmic
to ja się zapytam ile CTV sobie życzy za fmica do AWXa??
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
nawet z giełdy będzie ori tylko czy ona będzie ze szpachlą czy nie? Dając te moją do zmatowniena wiem przynajmniej, że szpachli nie ma... kurde sam już nie wiem co robić. [ Dodano: 10-12-2006, 11:20 ] czy ktoś wie czy na masce są jakieś oznaczenia kiedy była wyprodukowana?? albo czy po numerach maski, (części) można dojść kiedy była wyprodukowana?? proszę o pomoc.... :neutral:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj Panowie odwiedziłem naszego speca Platiego, kilka minut gotowe i guma założona!! Wielkie dzięki dla oficjalnego mechanika A4 Warsaw Team!!
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
Sprawdzić to jedno - ale skąd wiedział będe, że nie jest ze słomczyna...?? Podejrzewam, że to lakiernik z własnej kieszeni będzie musiał za to zapłacić...
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
Słuchajcie a tak mi przyszło do głowy, gdyby tak powiedzieć im, że nie oddam auta tylko maja mi na nowej masce poprawnie nałożyć lakier a ja tylko podjade jak już będzie gotowa na założenie maski?? Bo barwe lakieru i odcień dobrali idealnie. Co o tym myslicie? Jedyne zagrożenie, że nie dadza mi nowej maski tylko jakiś badziew.
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
Pawlo mam sposób na oznakowanie maski swojej. Pytanie tylko czy wstawią nową czy jakaś ze Słomczyna.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde może i ja podjade zdzwonie się ONO nareszcie męska decyzja:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ech trochę drogo, chyba jednak chałupniczo sie to zalatwi papier 2000 i g3 tak mi Adamoo podpowiada
-
wycieranie sie przyciskow w b6
Hugo a płeć piękną wozisz czasem?? Czy od razu wiążesz jej ręce ?? hehe
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
czy jest zatem uzasadnienie, żeby żądać nowej?
-
wycieranie sie przyciskow w b6
ostatnio wymienialiśmy właśnie przyiski szyb nie droga zabawa tak naprawde
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas to ty jeszcze nie wierz, że prezes rozbiłby to cacko na najbliższym słupie...?? Już nie mowiąc o tym, że dorwałbyś się do sterowania po godzinie hehe
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
Oni twierdzą, że będą zdzierać albo rozpszczać. Pytanie tylko czy taka maska po zdzieraniu lakieru tudzież rozpuszczniu lakieru nadal ma te same właściwości co nówka sztuka od nich z magazynu?
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
Sprawa ma się tak: Auto oddałem do Auto Vivy ASO w Warszawie bo musiałem pomalować maske i prawy błotnik. Kupiłem nową maske w ASO za 1250zł i błotnik też nowy nie pamiętam za ile. Czyli nówka sztuka maska wystarczyło tylk nałożyć lakier. Auto mi wymalowali, wszystko było ok albo nie zwróciłem uwagi że nie było no i wyjechałem z lakierni jakiś miesiąc temu. Jakiś tydzień temu myłem auto i gościu mnie woła i pokazuje na moja maske i mówi "Panie, coś panu zwierzaka zafundowali!! Gepardzik wyszedł na masce" !! I faktycznie jak się przyjrzałem to maska do połowy pomalowana jest ok ale od połowy w strone szyby przedniej wyszły takie ciemniejsze plamy jak skóra geparda. Pojechałem do Auto Vivy i oddałem auto. Mieli pomalować jeszcze raz. Ale oni tylko spolerowali mi tak masakrycznie te maske, że teraz mam ją całą w kółka. Objeb**em ich i powiedziałem, że ma być malowana od nowa. Auto mam zostawić w poniedziałek. Będą zdzierali ten lakier (albo zdzierali albo rozpuszczali bo tak też słyszałem) i będą malowali jeszcze raz. MOJE PYTANIE: czy mam pozwolić żeby malowali na tej samej masce? Czy zarządać nowej maski tak jak ja im dostarczyłem nową gotową do kładzenia podkładu?? Wspominał też gościu, że ten mój lakier jest jakiś tam trudny do położenia i możliwe, że będą musieli wymalować oba błotniki, żebyu nie było widać różnicy. Podpowiedzcie mi proszę jak mam się zachować??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a te lepsiejsze będą??: http://moto.allegro.pl/item148229686_8x18_koniecznie_zobacz_.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie no kurde jak wypolerować szkła reflektorów no...??