Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio to szlachta i burżujstwo:) ma 2 A4 Członek klubu na dwa serca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie lansujcie tak tej czerwini:) Trzeba poczekać do wiosny:) Wtedy znowu w modzie będzie RIUŻŻŻŻŻŻ
-
B6 listwy chrom wokoło szyb
wiesz co chyba lepiej kupić jakieś fele albo navi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Kunio z sexowania się wracał :P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to od razu lepiej:) hehe dostałem odpowiedź w sprawie lampek:) Response from assembleweb assembleweb( 12489) Positive feedback: 99.5% Member since: Mar-08-01 Location: CA, United States Registered on: www.ebay.com Item: 02 03 04 05 AUDI A4 S4 EURO RED CLEAR LED TAIL LIGHTS (290055980513) This message was sent while the listing was active. assembleweb is the seller. I can give you a combine shipping of $40 to ship all three sets, thank you very much Czyli kupujemy 3x200$ i mamy za 40$ transport do NY a z niego moge wysłac to do nas za jakieś 30$ 670:3=223 x 3= 669 zeta komplet:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati na 18" to ta padaka Kunia może jedynie stać i wyglądać z nie jeździć na 1/4
-
B6 listwy chrom wokoło szyb
2 tysie?? To sprawdzone info?? Ja płaciłem 315 zeta z odcinek samego słupka do tylnego trójkąta. Sprawdziłeś dobrze??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak jakie bite piany?? :mrgreen: :mrgreen: kto mi wyreza coś takiego: dobrze płace!!! Litr oktanów cielesnych!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś widział wczoraj Oniaka wogóle ?? Nie przypominam sobie chłopczyka...
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
do tdi zastosujemy rozmiary ICka EvolutionR. pod turbine GT28rs i większa taki: pod benzyne: 1.8T http://www.ecodetuning.com/shop/cart.php?m=product_detail&p=688&c=38 a taki pod tdi: http://www.ecodetuning.com/shop/cart.php?m=product_detail&p=689&c=38 i nie ma bata, żeby nie banglało!! panowie nawet mi kumpel w USA konty zmierzył orurowania, no kurde jego blać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cena zawitała znowu na poziomie 250$... na ebay [ Dodano: 29-11-2006, 18:26 ] a jednak taniej: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/02-03-04-05-AUDI-A4-S4-EURO-RED-CLEAR-LED-TAIL-LIGHTS_W0QQitemZ290054854071QQihZ019QQcategoryZ33716QQrdZ1QQcmdZViewItem
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
Nie czaje Skoro w USA są gotowe kity, tzw plug&play, i to 5 różnych producentów to co wy tu gadacie o jakis trudnościach z montażem?? Mam wszystkie wymiary rdzenia, rdzenia i endtanki, długości rur, konty... Nic nie tniemy, nic nie kombinujemy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dwie sprawy:) kto piszę się na spota do Lublina w niedziele następną?? i druga czy brać : http://img222.imageshack.us/img222/9360/spiderled4ut0.jpg hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie rewelka dzisiaj!! GRATULUJE!!! NAM!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wciaz nie rozumiem jak mozna sobie dać zrobić taką krzywde:) adamoo jak boli to się przestaje:P :mrgreen: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łoniak gdzie to było nad W??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a gdzie parkujesz, żebyśmy wiedzieli gdzie nie zostawiać auta??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uwierz mi Tomboyu nie chcesz wiedzieć... dobra, żeby nie było nie będziecie się pastwić nad Norbim tylko nade mną Norbi chce kupić seata leona...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osobiście będę kasował wszystkie Twoje posty Norbi!! a tak ku przestrodze zaczne już teraz potraktuj to jako klapsik!! A4 1.8T Q !! i nie pytajcie się dlaczego usunałem post Norbiego:) uważam, że uchroniłem go przed zjebą od każdego z nas
-
[B6] Jakie zarniki xenon?
tego co mi wiadomo to 4300-4500K
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taxa:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chyba ty!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie sponsor ostatio zarobił na studencie więc kase będzie miał Sponsor podaj termin kiedy pijemy!! Kto zrzuca się ze mną na kawałek tego chłamu?? http://moto.allegro.pl/item142994304_okleina_kokpitu_nowosc_dodatki_do_audi_a4_01_.html Jak będzie dobre to kupujemy drugi zestaw:) Tomboyu może ty ?? do twojej przyszłej B6 zapodasz okleine z aluminum albo carbon??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jaki pojazd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lukas pogromca zabwy i uciechy (skrytej) panowie to znak, że w końcu trzeba się spotkać i wypić!!!!!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ile lat ma siostra twa?? chce ją poznać