Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OK moga wchodzic w gre... ale tylko umyte
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo ja też chciałe, foty jeszcze teraz pstryknąć. Kto pisałby się na przyszły tydzień ??
-
Ile litrów oleju wchodzi do 1.8TQ B6?
starczy bańka 4L. Jeszcze zostanie na dolewki
-
Wytarte przyciski od elektrycznych szyb
moj też tak ma właśnie załatwiamy z kolegą Adamoo zakup grupowy w Audi tych przycisków. Jak będzie coś wiadomo to damy znać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja czekam tylko na pierwszy śnieg... też jeszcze letnie :twisted: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi powiedz żonie, że kulka boli
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
zupełnie nieznane mi marki... a zawsze myślełem, że alpina czy pioneer to luksus... ok, używanych nie kupuje Phase czy Helixy? Wzmacniacz moge wstawić 2x60W nominalnej
-
Strefa Śmiechu
miła niunia http://www.msdewey.com/
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
To podowiedzcie mi jak możecie taki zestawik na przód będzie git?? Czy szukać czegoś innego? http://allegro.pl/item136296000_alpine_spe_17cs_210w_super_nowosc_2006_2007.html Głośniki mam serie wiec wszystko co nie seria juz lepiej:) Ewentualnie podeślijcie linka do jakiś ciekawych grajków. Radio jest, procesor dźwieku też i mały wzmacniacz 4x35W
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo gdzie te głośniki do naszych furek?? I jaką średnice mają nasze głośniki fabryczne w B6??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jestem poprosze też kulki pif paf :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pasi kiedy kubicowanie na imoli??
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
varta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas ale jak ma się dowiedzieć ? czyta forum??? sprawdza cie?? jest zazdrosna ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zmieńmy temat na: d*py :twisted: mam świetne miejsce, klub go-go Na 12 panien 7 jest naprawde spoko może tam spocik ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak prezes nie załatwi polarów to będziemy marźli na parkingach:) sugeruje spotkania w bibliotece policyjnej na rakowieckiej. za***ista miejscówka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde -2 stopnie u mnie na wsi jutro wpadne tak jak ostatnio dopiero po 20:30 wiec sugeruje Panowie znaleźć lepszą miejscówke Fele do końca tygodnia trzeba zaklepać. Potem powie mi gościu ile chce zaliczki. Nie będzie to mała kwota za tyle zestawów:)
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Jestem razem z A4 Warsaw Team będe wypasał jałóweczke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zmienione Tomboy jak twoja sprawa z zaliczką ?? dzisiaj auto dostanie nowy akumulatorek Warty i olejek:) Adamoo!!!! co z szybkami??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś ze "sponsorów" wie kiedy będą działały adresy email? [email protected] wygląda kozacko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie kiedy te fotki cykamy na moście??
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Coś czuje, że mało będzie jeżdzenia na nartach...
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Jak niewiasta będzie na tyle twarda żeby z nami wytrzymać to zabieraj Będzie komu kanapki robić
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
Tanieją powoli ... na dzień dzisejszy 240$
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo bez obrazy ale jakiś taki zgejowany... nie można jakiegoś tradycyjnego?? Zwyklego z suwakiem na całej długości??