Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. OK moga wchodzic w gre... ale tylko umyte
  2. Adamoo ja też chciałe, foty jeszcze teraz pstryknąć. Kto pisałby się na przyszły tydzień ??
  3. starczy bańka 4L. Jeszcze zostanie na dolewki
  4. moj też tak ma właśnie załatwiamy z kolegą Adamoo zakup grupowy w Audi tych przycisków. Jak będzie coś wiadomo to damy znać
  5. Ja czekam tylko na pierwszy śnieg... też jeszcze letnie :twisted: :mrgreen:
  6. Norbi powiedz żonie, że kulka boli
  7. zupełnie nieznane mi marki... a zawsze myślełem, że alpina czy pioneer to luksus... ok, używanych nie kupuje Phase czy Helixy? Wzmacniacz moge wstawić 2x60W nominalnej
  8. miła niunia http://www.msdewey.com/
  9. To podowiedzcie mi jak możecie taki zestawik na przód będzie git?? Czy szukać czegoś innego? http://allegro.pl/item136296000_alpine_spe_17cs_210w_super_nowosc_2006_2007.html Głośniki mam serie wiec wszystko co nie seria juz lepiej:) Ewentualnie podeślijcie linka do jakiś ciekawych grajków. Radio jest, procesor dźwieku też i mały wzmacniacz 4x35W
  10. Adamoo gdzie te głośniki do naszych furek?? I jaką średnice mają nasze głośniki fabryczne w B6??
  11. ja jestem poprosze też kulki pif paf :twisted: :twisted:
  12. pasi kiedy kubicowanie na imoli??
  13. Lukas ale jak ma się dowiedzieć ? czyta forum??? sprawdza cie?? jest zazdrosna ?
  14. zmieńmy temat na: d*py :twisted: mam świetne miejsce, klub go-go Na 12 panien 7 jest naprawde spoko może tam spocik ??
  15. no jak prezes nie załatwi polarów to będziemy marźli na parkingach:) sugeruje spotkania w bibliotece policyjnej na rakowieckiej. za***ista miejscówka
  16. kurde -2 stopnie u mnie na wsi jutro wpadne tak jak ostatnio dopiero po 20:30 wiec sugeruje Panowie znaleźć lepszą miejscówke Fele do końca tygodnia trzeba zaklepać. Potem powie mi gościu ile chce zaliczki. Nie będzie to mała kwota za tyle zestawów:)
  17. Jestem razem z A4 Warsaw Team będe wypasał jałóweczke
  18. zmienione Tomboy jak twoja sprawa z zaliczką ?? dzisiaj auto dostanie nowy akumulatorek Warty i olejek:) Adamoo!!!! co z szybkami??
  19. Czy ktoś ze "sponsorów" wie kiedy będą działały adresy email? [email protected] wygląda kozacko
  20. Panowie kiedy te fotki cykamy na moście??
  21. Coś czuje, że mało będzie jeżdzenia na nartach...
  22. Jak niewiasta będzie na tyle twarda żeby z nami wytrzymać to zabieraj Będzie komu kanapki robić
  23. Tanieją powoli ... na dzień dzisejszy 240$
  24. Adamoo bez obrazy ale jakiś taki zgejowany... nie można jakiegoś tradycyjnego?? Zwyklego z suwakiem na całej długości??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.