Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Suli dla Ciebie: http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-Quattro-1.8T/Suspension/Control_Arm/ES2594537/ Jak chcesz mogę Ci to sprowadzić.
  2. poziek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest.
  3. poziek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W skrócie pozwala negatyw zrobić w większym zakresie.
  4. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    APIS Power miał niskie ceny i przyzwoitą hamownie. http://www.apispower.pl/ A jak za daleko to podbijaj do Rogala na Mineralną albo do ECU Performance na Parowcowej.
  5. Otóż to. Chodzi o rotację w łokciu. To jest mega info. Kubson piona :grin: :grin:
  6. widziałeś ? http://i.iplsc.com/robert-kubica-na-konferencji-prasowej-po-gp-australii-andnbs/0000K8XOVVUMK1F3-C116-F4.jpg Rozwiniesz ? Bo nie rozumiem ? Podpowiem, że chodzi o rękę...
  7. Widzieliście ? https://twitter.com/SokolimOkiem/status/588705281082839040/photo/1 :git: :git:
  8. Ja też mam partnera Z podpisu To lepsze niż Kayah z Compactu Przemawia przez Ciebie zazdrość ? A dziwisz mi sie?? Chcesz filmik ?
  9. Ja też mam partnera Z podpisu To lepsze niż Kayah z Compactu Przemawia przez Ciebie zazdrość ?
  10. Ja też mam partnera Z podpisu
  11. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ha ! Dobranoc
  12. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Górnolotne hasła, zupełnie niezwiązane z rzeczywistością. Jaki luźny gdzie to jest napisane w pierwszym poście. To, że Wy teraz tak uważacie, bo niektórzy tu wprowadzili właśnie taki ogólny bałagan to nie znaczy, że teraz tak będzie. I tłumaczenie po co zakładać wątek dla błahostki to normalnie ręce opadają. Ja widziałem jakie to błahostki na parę stron, a tak w ogóle to już pewnie było opisane na forum przynajmniej te ostatnie przypadki ale po co szukać. Jak można tu borutę walić. trzeba było wstawić link do gajosa i po sprawie a tak to ino spamu narobiłeś Link był. Kilka postów wyżej...
  13. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przepraszamy, że nie odpowiada nam bajzel jaki zapanował tu w erze kolby, pomarańczy i kukurydzy. Jeszcze trochę i zapomnimy o tej patologii.
  14. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz swoje zdanie, chwała Ci za to. Możesz je swobodnie wyrazić na forum. Też możesz reagować. Zgłoś do moderatora, który oceni czy faktycznie było przewinienie. Ja moderatorem nie jestem, jestem tu i wypowiadam się na tych samych zasadach co Wy.
  15. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze możesz skasować konto.
  16. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy ktoś Ciebie tutaj trzyma na siłę ?
  17. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ignorancie. Chudineze nie jest moderatorem. Jeszcze.
  18. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Faktycznie nie wróżę Wam aby to się kiedykolwiek wydarzyło
  19. Te, wanna dance ? Nie wolisz z Boseronem?? Oddasz go ?
  20. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nawet Ci się nie chce poszukać na forum po co ta wyszukiwarka, a nawet dwie strony do tyło podawali. No normalnie łajzy same. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/
  21. Tylko wiesz, mnie się szybko film urywa
  22. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za radę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.