Treść opublikowana przez poziek
-
Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
Kiedy neony zakładasz pod progi ?
-
B6 DIVISION
watek mam na zakazanym forumie auto moje to nie ori sline, ale robiony wg mojej wizji Widziałem. Padlina.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Auććć...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak on ma na imię ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ten wiecznie z jęzorem na wierzchu Spiliście Cubra na amen ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówisz, zę trzeźwy dzisiaj jesteś ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U kogo to rezasz ?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Szok, że te fury nadal jeżdżą...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brakuje opcji Torwar
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Ale to musi latać :0 Wszystko poniżej 700Nm jest dla dziewczynek z kokardkami
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Właśnie Fly - jak chcesz polatać to dobty kierunek. Clijówki sa bardzo konkurencyjne - zobacz na czasy FWD tu: http://trackday.org.pl/czasy.php
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
W Poznaniu mają ekstra ceny...nad ranem przez 2/3h
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Wybaczcie że nie dojechałem...sytuacja dynamiczna
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Proste:
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Brazooooooka ?
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Gregry zaciążył?
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Do mniej jak 500KM się nie zabieram
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dasz dychę w EUR, coś tam dorzucisz i Twoja $.- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
nie tylko z ośkiem... Słodkie :grin:- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dam dychę.- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Wezmę Banga od Cubra z A6...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ruks wszystko co napisałeś się zgadza i potwierdza moje słowa. Torsen tylko wtedy się przyda gdy zgubisz przyczepność. Zakładając jazdę na semi slicku lub pełnym slicku jest to możliwe gdy masz sporo niutona. I oczywiście trzeba jeszcze umieć wykorzystać nadsterowność do ustawienia fury w winkiel. Pisząc o szperze płytkowej miałem na myśli grippera. A zacieśnianie zakrętu opisywłem w aucie FWD. Dlatego mogliśmy się nie zrozumieć.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lsd w sensie szpera cierna, płytkowa-wtedy właśnie jak auto pluje przodem wciskasz gaz w podłogę i powinno Ci dociągnąć furę do wewnątrz zakrętu. Torsen nigdy czegoś takiego nie zrobi. Dlatego uważam, że jest bezużyteczny. - [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]