Treść opublikowana przez poziek
-
B6 DIVISION
Suli dla Ciebie: http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-Quattro-1.8T/Suspension/Control_Arm/ES2594537/ Jak chcesz mogę Ci to sprowadzić.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
APIS Power miał niskie ceny i przyzwoitą hamownie. http://www.apispower.pl/ A jak za daleko to podbijaj do Rogala na Mineralną albo do ECU Performance na Parowcowej.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Otóż to. Chodzi o rotację w łokciu. To jest mega info. Kubson piona :grin: :grin:
-
F1, Rajdy i Motorsport
widziałeś ? http://i.iplsc.com/robert-kubica-na-konferencji-prasowej-po-gp-australii-andnbs/0000K8XOVVUMK1F3-C116-F4.jpg Rozwiniesz ? Bo nie rozumiem ? Podpowiem, że chodzi o rękę...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Widzieliście ? https://twitter.com/SokolimOkiem/status/588705281082839040/photo/1 :git: :git:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też mam partnera Z podpisu To lepsze niż Kayah z Compactu Przemawia przez Ciebie zazdrość ? A dziwisz mi sie?? Chcesz filmik ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też mam partnera Z podpisu To lepsze niż Kayah z Compactu Przemawia przez Ciebie zazdrość ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też mam partnera Z podpisu
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Górnolotne hasła, zupełnie niezwiązane z rzeczywistością. Jaki luźny gdzie to jest napisane w pierwszym poście. To, że Wy teraz tak uważacie, bo niektórzy tu wprowadzili właśnie taki ogólny bałagan to nie znaczy, że teraz tak będzie. I tłumaczenie po co zakładać wątek dla błahostki to normalnie ręce opadają. Ja widziałem jakie to błahostki na parę stron, a tak w ogóle to już pewnie było opisane na forum przynajmniej te ostatnie przypadki ale po co szukać. Jak można tu borutę walić. trzeba było wstawić link do gajosa i po sprawie a tak to ino spamu narobiłeś Link był. Kilka postów wyżej...
-
B6 DIVISION
Przepraszamy, że nie odpowiada nam bajzel jaki zapanował tu w erze kolby, pomarańczy i kukurydzy. Jeszcze trochę i zapomnimy o tej patologii.
-
B6 DIVISION
Masz swoje zdanie, chwała Ci za to. Możesz je swobodnie wyrazić na forum. Też możesz reagować. Zgłoś do moderatora, który oceni czy faktycznie było przewinienie. Ja moderatorem nie jestem, jestem tu i wypowiadam się na tych samych zasadach co Wy.
-
B6 DIVISION
Zawsze możesz skasować konto.
-
B6 DIVISION
Czy ktoś Ciebie tutaj trzyma na siłę ?
-
B6 DIVISION
Ignorancie. Chudineze nie jest moderatorem. Jeszcze.
-
B6 DIVISION
Faktycznie nie wróżę Wam aby to się kiedykolwiek wydarzyło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te, wanna dance ? Nie wolisz z Boseronem?? Oddasz go ?- B6 DIVISION
Nawet Ci się nie chce poszukać na forum po co ta wyszukiwarka, a nawet dwie strony do tyło podawali. No normalnie łajzy same. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko wiesz, mnie się szybko film urywa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te, wanna dance ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fatalnie...- B6 DIVISION
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!