Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Będę na kompie to podrzucę tu kilka info na ten temat.
  2. Na śniegu się sprawdza ale jest bezużyteczna na asfalcie.
  3. Niech leje i nie płaci. Nauczyłem go jak to się robi...
  4. Bez szpery owszem
  5. Fly gdybyś dzisiaj miał zacząć od zera - zdecydowałbyś się ?
  6. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widać fachowa robota.
  7. ale który Ten co to go na oczy nigdy nie widziałem a się ciska kilka postów wyżej
  8. Nie masz już gdzie wścibiać swego nosa ? Bardzo dobrze się tu czuję, niemal jak w domu.
  9. Witam się u Was bo podobno Ogr to bardzo lubi
  10. One zawsze tak mówią a potem lądują w Mirona domku ... I nic nie pamiętają ... Ogłusza je łopatką od grila...
  11. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak widzisz wyżej chętnych nie brakuje.
  12. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziś prawdziwych rezaczy już nie ma. A Tobie co ? Nostalgia ?
  13. Czy aby, oby na bank jego ta srebrna bunia ? Czy tylko pierdział w obcy fotel ?
  14. Pytał Cię ktoś o zdanie? Ciąg się, latino denser.
  15. Prezes już pisał na ten temat. Nie bierzemy w tym udziału - bo zawsze są przekręty z głosami. Nie ma sensu się w to bawić
  16. Pozdro69
  17. My best 8:23 ale straszny ruch jestAuto?M4 Poranek na ringu Phi. Btg rozumiem ?
  18. Habanina black nie jest taki zły. A to, że chlapnąłeś kila tyśków* w błoto...cóż...trzeba mieć fantazję :-) :-) :-) *) info dla żony - pomyłka ! Oczywiście chodziło mi o kilka setek...
  19. Patrz na listę. Mam tyle ze śląskiem wspólnego co Ty z You Can Dance...
  20. Jakie czasy kręciliście leszcze ?
  21. Kerczi swoimi samochodami latacie czy wynajmujecie swifta/clio/porsza? Cuber jest wyjazd na zamknięty event 6/7.05 jakbyś chciał. Rozumiem, że pisać na przyszłość ?
  22. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znam takiego co musi obiecać żonce jakieś zakupy zanim da mu złapać za pąka
  23. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Racja, nie zrozumiałem pytania SLO.
  24. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    będzie ściągało Na tej samej osi ? Ściągać mogłoby gdyby bieżnik był niższy po jeden stronie z przodu i z tyłu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.