Treść opublikowana przez poziek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będę na kompie to podrzucę tu kilka info na ten temat.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na śniegu się sprawdza ale jest bezużyteczna na asfalcie.
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Niech leje i nie płaci. Nauczyłem go jak to się robi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bez szpery owszem
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Fly gdybyś dzisiaj miał zacząć od zera - zdecydowałbyś się ?
-
B6 DIVISION
Widać fachowa robota.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale który Ten co to go na oczy nigdy nie widziałem a się ciska kilka postów wyżej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie masz już gdzie wścibiać swego nosa ? Bardzo dobrze się tu czuję, niemal jak w domu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam się u Was bo podobno Ogr to bardzo lubi
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
One zawsze tak mówią a potem lądują w Mirona domku ... I nic nie pamiętają ... Ogłusza je łopatką od grila...
-
B6 DIVISION
Jak widzisz wyżej chętnych nie brakuje.
-
B6 DIVISION
dziś prawdziwych rezaczy już nie ma. A Tobie co ? Nostalgia ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy aby, oby na bank jego ta srebrna bunia ? Czy tylko pierdział w obcy fotel ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pytał Cię ktoś o zdanie? Ciąg się, latino denser.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prezes już pisał na ten temat. Nie bierzemy w tym udziału - bo zawsze są przekręty z głosami. Nie ma sensu się w to bawić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawaj onboardy!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozdro69
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
My best 8:23 ale straszny ruch jestAuto?M4 Poranek na ringu Phi. Btg rozumiem ?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Habanina black nie jest taki zły. A to, że chlapnąłeś kila tyśków* w błoto...cóż...trzeba mieć fantazję :-) :-) :-) *) info dla żony - pomyłka ! Oczywiście chodziło mi o kilka setek...
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Patrz na listę. Mam tyle ze śląskiem wspólnego co Ty z You Can Dance...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakie czasy kręciliście leszcze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi swoimi samochodami latacie czy wynajmujecie swifta/clio/porsza? Cuber jest wyjazd na zamknięty event 6/7.05 jakbyś chciał. Rozumiem, że pisać na przyszłość ?
-
B6 DIVISION
Znam takiego co musi obiecać żonce jakieś zakupy zanim da mu złapać za pąka
-
B6 DIVISION
Racja, nie zrozumiałem pytania SLO.
-
B6 DIVISION
będzie ściągało Na tej samej osi ? Ściągać mogłoby gdyby bieżnik był niższy po jeden stronie z przodu i z tyłu.