Treść opublikowana przez maxxxx263
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko czemu nie na urodzinki?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
który posiadacz AJKI narzeka na brak paliwka to nie mozliwe ja tam nie mam takich dylematów pozdro dla narzekających hehehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ciekawe co na mnie byś wymyślił[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:59_________________________________________________ :hi: siemka pany z elyty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahahahah :notworthy:chwalipięta[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:33_________________________________________________a z tą lotką ktos pomoże?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
są są kolego jak wejdziesz na temat tam jest zwijka i ją kliknij i ci sie pokażą fotki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie może orientuje się ktoś gdzie mozna dostać tylnią lotke na szybe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam panowie a ta fotka to nie przypadkiem skrzyżowanie trasy 44 na Gierałtowice Makoszowy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Narazie tam wszystko się pokończyło zobacze co mi tam odpiszą bo zostawiłem wiadomość a jak nie to może w przyszłości uda sie coś podłapać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie a te obramówki na tablice umie ktoś załatwić z logiem klubu?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zdaża sie najlepszym hehehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pisałem 2osoby dorosłe +dwoje dzieci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko wszystkim Miron mój głosik też masz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki panowie za pomoc zobacze czy nic nie zmaściłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niektórzy byli w pracy sorki panowie z zabrza że nie mogę w padać ale na urodzinkach może nas być więcej próbuje ściągnąć resztę chłopaków
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie masz racje RYDZYK POWER heheh co ty masz za gumki że sie tak słabo kleisz do ściezki ja przy 1.40 złoty czterdzieści to spoko se mykam pozdro i lepszej przyczepności życze[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 21:42_________________________________________________panowie mam jedno pytanko mam na fotosiku 2 fotki i jak je wkleić na avatar tutaj wpisałem link w profilu ale avatara niema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie mam pewną propozycję pójdzmy wszyscy w niedziele do koscioła i wrzućmy po zecie na msze do może i pogoda nam dopisze heheh bo ogólnie wychodzi tak że tydzień jest ciepły a wekend mamy mokry pozdro dla wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego jedyne miejsca jakie mógłbym ci polecić na szybko to giełda lub gracik na Kończycach ul. beskidzka mają duży wybór ja sam kupowałem na giełdzie ale póżniej dowiedziałem się że tam też mają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
HEJ KRISU nie orientujesz się przypadkiem czy pod BP koło multi się ktoś zbiera?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam szanowną ELYTE i nie tylko bez obaw wcale się nie wystraszyłem ciężko jest mnie wystrachać co do mojego ostatniego postu to chyba go żle sformuowałem niechodziło mi o co tygodniowe paradowanie lub pajacowanie lecz tylko oto czy w ogóle jest taka opcja a co gorsze dla mnie to to że moje wizyty na spocikach są pod wielkim znakiem ? z racji wykonywanego zawodu ale jeśli bede miał okazje to na pewno sie pokaże pozdro dla wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie nie otrzymałem odpowiedzi dotyczącej Zabrza boicie sie czy co jak chcecie to was przeciągne i NIER BÓJCIE SIE i z Zabrza lecimy na Rybnik stara 88 w kolumnie oczywiście[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:51_________________________________________________Bo szacun dla MIRONA 78 za to że założył to ale chłopaków z zabrza wołacie na gliwickie forum a p[rzecież GLIWICE to nie wszystko w Zabrzu jeżdzi też masa A4 i trzeba się chłopakom pokazać że jesteśmy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e no jak już macie ustalone to z powodu jednej osoby niebędzie tego nikt przekładał spoko jakoś to zgram [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 21:56_________________________________________________ a może kiedyś byście dali się namówić na taki przejazd kolumna przez zabrze oczywiście z Gliwic co wy na to?[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 21:58_________________________________________________ :hi: :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1029093dbff63f84.html[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 19:49_________________________________________________wysyłam linka bo nie zabardzo wiem jak wstawić miniaturke[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:00_________________________________________________kurde boli mnie to że te spotkania są w piątek bo chętnie bym przyjeżdżał co tydzień tylko że w piątek mam najwięcej roboty i póżno zjeżdżam na baze niemożna by było tego przełożyć na sobote
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka chłopaki byłem w zeszły piątek pierwszy raz i ciesze że ekipa jest taka spoko dałem też linka kumplowi któłry też ma A4 I BĘDZIE NAS WIĘCEJ POZDRO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich użytkowników A4 sam od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem tegoż autka mam nadzieje że będę mógł tutaj powymieniać się różnymi ciekawymi informacjami pozdro dla wszystkich