-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko, odpisywałem w pośpiechu, [br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 12:48 _________________________________________________angela sprzedałaś te swoje alusy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dwa razy odpisalem[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 12:41 _________________________________________________ze zrobiłem przelew, i ze nie miałem głowy wcześniej bo wszystko mi się sypie wokoło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono - słyszałem ze w gości do Poźka się wybierasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć wszystkim, wczoraj mialem problem z poruszaniem sie po miescie, więc nie udało mi się dojechać na spocik, sorka dla motorka - mowilem ze będę a tu ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj Witek Witek, ty znów masz w głowie jakiś konkurs, kto za tobą nadąży
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
MOJE TEZ WYSŁAŁEM
-
TDI 110 kM czy 115 KM
Pamiętaj tez o stanie silniku, a nie tylko o modelu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas weź dla mnie ten smycz na klucze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki dziś zapowiadali deszcz, więc pamiętać o parasolach na spot
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Co to za różnica, i tak wszyscy będą raczej przez całą noc pić a w dzień spać na plaży
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik, fotki pierwsza klasa, widziałem podobną akcję - tylko nie miałem aparatu ze sobą zeby fotki zrobić. Niektórzy to potrafią zrobić z niczego coś
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
narazie 1 osoba, chłopaki najlepiej brać domek, najlepsze imprezy w domkach - w hotelu strasznie sie burzą stamtąd pochodzę i znam okolice na pamięć - ośrodek spoko pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Długo nistety nie mogłem zostać na imprezie, ale było fajnie następnym razem muszę kierowce wziąć bo w końcu by wypadało normalnie ze wszystkimi wypić Widzimy się na lodach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oczywiście też się dołączam do życzeń całej ekipy [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 11:32 _________________________________________________Norbi, działaj bracie działaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek ja mam czas w sobote na tą hamownie, trzeba jeszcze raz sprawdzić mojego paździocha Sorry chłopaki, że tak bez porzegnania wczoraj wyjechałem i nie wróciłem - kobieta focha kurna strzeliła
NIKFAN
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta