Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NIKFAN

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. spoko, odpisywałem w pośpiechu, [br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 12:48 _________________________________________________angela sprzedałaś te swoje alusy?
  2. dwa razy odpisalem[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 12:41 _________________________________________________ze zrobiłem przelew, i ze nie miałem głowy wcześniej bo wszystko mi się sypie wokoło
  3. Ono - słyszałem ze w gości do Poźka się wybierasz
  4. Cześć wszystkim, wczoraj mialem problem z poruszaniem sie po miescie, więc nie udało mi się dojechać na spocik, sorka dla motorka - mowilem ze będę a tu ....
  5. oj Witek Witek, ty znów masz w głowie jakiś konkurs, kto za tobą nadąży
  6. Pamiętaj tez o stanie silniku, a nie tylko o modelu
  7. Lukas weź dla mnie ten smycz na klucze
  8. Chłopaki dziś zapowiadali deszcz, więc pamiętać o parasolach na spot
  9. Co to za różnica, i tak wszyscy będą raczej przez całą noc pić a w dzień spać na plaży
  10. Malik, fotki pierwsza klasa, widziałem podobną akcję - tylko nie miałem aparatu ze sobą zeby fotki zrobić. Niektórzy to potrafią zrobić z niczego coś
  11. narazie 1 osoba, chłopaki najlepiej brać domek, najlepsze imprezy w domkach - w hotelu strasznie sie burzą stamtąd pochodzę i znam okolice na pamięć - ośrodek spoko pozdrawiam
  12. Długo nistety nie mogłem zostać na imprezie, ale było fajnie następnym razem muszę kierowce wziąć bo w końcu by wypadało normalnie ze wszystkimi wypić Widzimy się na lodach
  13. oczywiście też się dołączam do życzeń całej ekipy [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 11:32 _________________________________________________Norbi, działaj bracie działaj
  14. Poziek ja mam czas w sobote na tą hamownie, trzeba jeszcze raz sprawdzić mojego paździocha Sorry chłopaki, że tak bez porzegnania wczoraj wyjechałem i nie wróciłem - kobieta focha kurna strzeliła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.