Treść opublikowana przez NIKFAN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko, odpisywałem w pośpiechu, [br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 12:48 _________________________________________________angela sprzedałaś te swoje alusy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dwa razy odpisalem[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 12:41 _________________________________________________ze zrobiłem przelew, i ze nie miałem głowy wcześniej bo wszystko mi się sypie wokoło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono - słyszałem ze w gości do Poźka się wybierasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć wszystkim, wczoraj mialem problem z poruszaniem sie po miescie, więc nie udało mi się dojechać na spocik, sorka dla motorka - mowilem ze będę a tu ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj Witek Witek, ty znów masz w głowie jakiś konkurs, kto za tobą nadąży
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
MOJE TEZ WYSŁAŁEM
-
TDI 110 kM czy 115 KM
Pamiętaj tez o stanie silniku, a nie tylko o modelu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas weź dla mnie ten smycz na klucze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki dziś zapowiadali deszcz, więc pamiętać o parasolach na spot
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Co to za różnica, i tak wszyscy będą raczej przez całą noc pić a w dzień spać na plaży
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik, fotki pierwsza klasa, widziałem podobną akcję - tylko nie miałem aparatu ze sobą zeby fotki zrobić. Niektórzy to potrafią zrobić z niczego coś
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
narazie 1 osoba, chłopaki najlepiej brać domek, najlepsze imprezy w domkach - w hotelu strasznie sie burzą stamtąd pochodzę i znam okolice na pamięć - ośrodek spoko pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Długo nistety nie mogłem zostać na imprezie, ale było fajnie następnym razem muszę kierowce wziąć bo w końcu by wypadało normalnie ze wszystkimi wypić Widzimy się na lodach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oczywiście też się dołączam do życzeń całej ekipy [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 11:32 _________________________________________________Norbi, działaj bracie działaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek ja mam czas w sobote na tą hamownie, trzeba jeszcze raz sprawdzić mojego paździocha Sorry chłopaki, że tak bez porzegnania wczoraj wyjechałem i nie wróciłem - kobieta focha kurna strzeliła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, ja właśnie też nie mam numeru do Anzeli a mam do niej temat ( ANDZELA NIERUCHOMOŚć POTRZEBNA )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy dziś jak będzie padać to gdzie się spotykamy, normalnie o 19 torwar czy gdzie indiej, jak by coś to daj cie cynk na mój numer 603467936, bo nie mam na bierząco internetu rzeby sprawdzić. Mikolaj Ps. muszę wziąść parę numerów, bo znów zostanę sam jak w weekend gdzie kurcze nie miałem z nikim kontaktu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, no rzeczywiście zdjęcia ze spotu troche się rozmazują ale dobre takie niż wogóle. Szkoda, że wcześniej uciekłem - chciałbym zobaczyć jak BMW w dupke dostaje hehe
-
Spoty Olsztyńskie
no jest taka rejestracja, widziałem go w Wa-wie i w Olsztynie. Sobie chciałem ale kolega był pierwszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chodziło mi bardziej o spociki, chętnie się dołącze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też się chętnie pisze
-
A4,1,9TDI AJM 115 KM; "Przebieg a modyfikacje silnika"
Czekaj, bo tak się teraz zakręciłem jak słoik. na początku miałem na hamowni 112 KM przy około 280 Nm (przebieg 300tys. km) gdie normalnie jednostka powinna mieć 115 KM. a teraz po małym sofciku v Masters mam 127KM przy 320 Nm. Chyba troche polatam na tym sofciku i zobaczę czy wszystko będzie ok, a później może ewentualnie do 135 podkręce
-
Natężenie światła w zegarach A4 B5
Ja mam B5 i nie mam regulacji natężenia swiatła w zegarach, Pozdrawiam prosze uzupełnić swój profil
-
A4,1,9TDI AJM 115 KM; "Przebieg a modyfikacje silnika"
troche nie kumam, 122 KM przy przy 220 kkm
-
A4,1,9TDI AJM 115 KM; "Przebieg a modyfikacje silnika"
Powiem tak, sprowadzilem go z Belgii. Jak tutaj przyjechałem robiłem przegląd itp. takie tam standardowe wymiany i nikt mi nie powiedział, że coś jest nie tak. Raczej większość km. była zrobiona napewno po autostradach, moim zdaniem. A pali od dotknięcia. Kiedy robiłem pierwszy pomiar na hamowni to wyszło mi że ma 112 KM. jak na tyle km. przyjechane to uwazam, że to dobry wynik. (tylko 3 kucyki stracił na 300tys. km)