Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FREDD

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FREDD

  1. ja mam dokładnie tak samo abc automat ośka z przodu 225 z tyłu 235 i nieważne czy klima czy nie, miasto czy trasa, lpg czy pb zawsze 20l/100km sprawdzalem błędy, wymieniłem filtry, wymieniłem sondy, dawałem do regulacji, sprawdzałem szczelność układu i jeden h...... kiedyś na niemieckiej stronce przeczytałem ze częstą przyczyną dużego spalania w silniku abc jest sparciała uszczelka mieszczaca się na końcu rury idącej z filtra powietrza do kolektora ssącego... newer mor lpg...
  2. witam! ile jest sond lambda w audi 2.6 abc 2 czy 4 i jakimi sondami moge zastapic orginalne? oczywiście chodzi o względy ekonomiczne...
  3. w moim samochodzie po obnizeniu go zauważyłem że lewa strona (przód) stoi nizej od prawej i na dziurach lewe koło mi obciera o plastik w nadkolu. Co może być tego przyczyną źle zamontowane wachacze????
  4. witam mam okazje tanio nabyc felgi 17 z seata (chyba leona) czy bendą one pasowały do mojej b5??
  5. FREDD odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    mam pytanko czy sprężyny od avanta b5 -60/-40 podejdą do sedanka...???
  6. FREDD odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    mam okazje dostać sprężynki -60/-40 do a4 b5 i sie zastanawiam czy je zakładać, boje sie troche o to ze bede musiał co 2 miesiące wachacze wymieniac a robie spore przebiegi sporo minimum to 2000 miesięcznie... co o tym myślicie???? ma moze ktoś jeszcze jakieś fotki z takimi sprężynkami??
  7. witam! mam pytanie dotyczące przekładki skrzyni biegów z automatycznej na manualną jakie są tego koszta co oprócz skrzyni biegów trzeba jeszcze kupić? czy auto na manualnej skrzyni duzo lepiej przyspiesza?? auto to 2.6 abc z napędem na przód.
  8. witam potrzebuje pilnie mapy wtrysku dobrze wystrojonego ABC 2.6 do instalacji dream XXI gdyby ktoś zrzucił screan shoota byłbym bardzo wdzięczny
  9. a dysponuje moze ktoś fotką jak to wygląda?
  10. Witam wszystkich klubowiczów! jestem z olsztyna i forum obserwuje juz od dłuzszego czasu od 6 miesięcy jestem posiadaczem audi a4 w wersji 1.9TDI. pozdrawiam!
  11. chcial bym zalozyc do swojego a4 fele 18x8,5 na oponkach 215/40 i do tego obnizyc auto o ok -40mm czy jezdzi ktos z was na takim setupie? da sie tym wogóle jezdzic? moze ma ktos jakies fotki jak to wygląda??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.