Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Jakaś pompa elektryczna , w X6 też tak jest , gasisz brykę a olej jeszcze trochę krąży .
  2. Oniak jak tam po ostatkach? Już doszedłeś do siebie? Nie
  3. SebMis , miło cie widzieć stary ku**sie
  4. To ty byłeś ? Hahaha
  5. O k**wa
  6. a sze naebalem , dzis sobota ?
  7. No właśnie zapierdalam , luzzzz Troche przy 180 miota , ale da sie
  8. Fly , w Audi mam letnie bo k**wa czekam na uznanie gwarancji , rozjebało mi dwie opony , nowe Pirelli .
  9. Oj jak sypie A ja na letnich , koxxxx
  10. Życie w konkubinacie wydaje się być rozsądne Moskal , racja , zobacz przykład Lukassa , chlał j**any przed , teraz nic .
  11. Ja wiele głupot w życiu zrobiłem , ale nie posądzaj mnie o ślub
  12. Wszystko się popsuło odkąd wyjechałeś do Wrocka
  13. Nie ma , niestety wszyscy wyjechali do Anglii .
  14. Teoretycznie dlaczego ma być różnica w spalaniu ? Co za różnica czy z 1,6 L turbinami kompresorami zrobisz 300 KM czy z wolnossaka 5.0 L , temu i temu trzeba wlać tyle samo paliwa i dać tyle samo powietrza .
  15. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Mustang Race 2013 się zbliża , tym razem jedziemy z Pragi w Wawie do Pragi w Czechach https://www.youtube.com/watch?featur...&v=HcHY6mgraXA
  16. Kolnij , albo najlepiej zajedź do Mastersa , wg mnie koleś najbardziej ogarnia " trudne " tematy , skrzynie można modyfikować na rożne sposoby , żeby np na 1 , 2 biegu dawała 80 % niutona a reszta full , albo zwiększać lub zmniejszać limitery niutona przy redukcjach . Np robiłem u niego pierwszą w PL X3 SD na 350/750 , dowiedział sie kto jest producentem skrzyni jaki to dokładnie model , ile max niuta może wytrzymać i ile można podnieść limitery ,krzywdy na pewno nie zrobi . Bryka lata do tej pory i skrzynia żyje , a uwierz mi życie ma okrutne
  17. Suli żyje , ja pitole
  18. Jak już to Szewczyk na Radzymińskiej , powiedz tylko że chcesz być przy samochodzie w trakcie prac
  19. Ja pisałem o podwórku
  20. k**wa , znowu odśnieżanie
  21. Da się pewnie , ale mając Q , RWD wydaje się być powolne na śniegu , i tracisz całą przewagę na mieście Ale fakt faktem bokami polatać jest o wieeeele łatwiej RWD Jak to w tym roku nie sypią ? hmmm
  22. Bull w garażu zimuje
  23. Ale nawaliło śniegu u mnie , lata się pięknie Dobrze że nie odśnieżają
  24. Podejrzewam max 100W , ale pewnie jest to koło 50 .
  25. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Pozytywny gość .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.