Treść opublikowana przez ono
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Nie przesadzaj , Gośka lata na 21 cali i tylko 6 razy ro***bała oponę , a opona 4 tyś , hahaha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,nowy-fotoradar-juz-dziala,36289.html No ja pierdolee , czekam kiedy wprowadzą chipy w dupe z gps .
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Pewnie ze fajnie by było mieć TMC w PL , ale wyobrazacie sobie jak to bedzie działać , w Niemczech gdy system wykryje korek czy remont Navi automatycznie zmienia trasę , w Pl co sie stanie ? Pokaże mi chyba żebym nie wyjeżdżał z garażu bo jest przejebane i sie zwiesi bo jej ramu zabraknie na wytyczne trasy , hyhy
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Żeby odmrozić klosz ? Wiem że żeby uzyskać dobre ( nie koniecznie mocne ) światło z leda trzeba go dobrze schłodzić , co przy np lampach operacyjnych i tak sie nie udaje ( xenon w testach wypada lepiej ) może chodzi o to , a nie o odmrażanie klosza ? Kto wysnuł taką teorie ? Bryki piękne , opisz koniecznie różnice w prowadzeniu itd TMC jest chyba jakimś standardem i będzie działał we wszystkich brykach .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaaaa pierrrdddoleee j**any bimber makarona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak , z Arkadii .
-
[B7 BKN] Wymiana rozrządu.
Pytałem kiedyś w ASO , mechanior potwierdził ze silnika nie trzeba wyjmowac .
-
Info dla tankujących na Orlenie/Bliskiej Południe Polski :)
Mój stary zalał wczoraj na Orlenie i rano już nie odpalił , -20 .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nudno w tych Jankach , nawet lamp k**wa nie ma .
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Tam są wyrzutnie rakiet
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Już mówiłem adasiowi ze najlepiej w kabinie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN , żarcie będzie nam Hornet wysyłał , bo tam tanio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niech bedzie po 10 zeta litr , będzie mniej korków
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly nie wiem jak sie odpycha Twoja padaczka , ale moja , nie mówiąć juz o safrance Poźka mieli wszystko co złapie pod koła :naughty: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 08:19_________________________________________________zachorowałem :slina: Stary dobry pedalski rant z opla calibry , łykaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiak , u mnie bialutko , lata sie pięknie !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miałem przyjechać na spota , ale zaczęło sypać , i tak sobie polatałem że aż mnie półosie i dyfry bolą :kox: :kox: Aaaa kurrwa jade jeszcze raz Wale na Otwock powkurwiać tubylców w BMW
-
Mustang Bullitt
Nie wszystko na raz Nasz reżyser poszalał , filmik jest kontrowersyjny , jednym za mało palenia gumy , innym strasznie sie podoba , ale napewno jest o nim głośno bo jest "inny" , nawet w BBC Top Gear uk o nim pisali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba sobota bo kac kurwwaaaa kacccc
-
[B5 AQD] B5 2.8 4x4 Tuning
Bo jeszcze nie wiedziałeś co to brum brum :polew: :polew: 10 lat temu przerabiałem w VTG 2.8 na 2.8 Biturbo , efekt : 300 KM , koszt 12 tyś zł . Grześkowi do tej pory ta A6 się śni , generalnie mod bez sensu !!!
-
[INNE] Ile litrow oleju wchodzi do 2,7 lub 3,0 tdi
Wg instrukcji w 3.0 TDI jest 8,6 l oleju , ja zaraz po kupnie wywaliłem castrola bo nawet serwis Audi ma o nim złe zdanie ( mechanicy szewczyka ), od 200 tys km latam na Mobill1 i śmiało moge go polecić ( oczywiście oryginał ! )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie sprawdzałem , ale za tydzień przywiozę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
My tu gadu gadu , a gdzie jest kurwaaaa śnieg ???
- Mustang Bullitt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale sypie , ja pier**le !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ukasz , samo sie zjebało , odpalam kompa a tam brak Vaga tylko pusty skrót na pulpicie , uj wie , spróbuje naprawić . A coś mi sie zjebało ze wskazaniem poziomu paliwa , pokazuje mi raz 3/4 zbiornika raz full , jak dobrze pamiętam w vagu można sprawdzić poziomy z dwóch pływaków .