Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Nie przesadzaj , Gośka lata na 21 cali i tylko 6 razy ro***bała oponę , a opona 4 tyś , hahaha
  2. http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,nowy-fotoradar-juz-dziala,36289.html No ja pierdolee , czekam kiedy wprowadzą chipy w dupe z gps .
  3. ono odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    Pewnie ze fajnie by było mieć TMC w PL , ale wyobrazacie sobie jak to bedzie działać , w Niemczech gdy system wykryje korek czy remont Navi automatycznie zmienia trasę , w Pl co sie stanie ? Pokaże mi chyba żebym nie wyjeżdżał z garażu bo jest przejebane i sie zwiesi bo jej ramu zabraknie na wytyczne trasy , hyhy
  4. ono odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    Żeby odmrozić klosz ? Wiem że żeby uzyskać dobre ( nie koniecznie mocne ) światło z leda trzeba go dobrze schłodzić , co przy np lampach operacyjnych i tak sie nie udaje ( xenon w testach wypada lepiej ) może chodzi o to , a nie o odmrażanie klosza ? Kto wysnuł taką teorie ? Bryki piękne , opisz koniecznie różnice w prowadzeniu itd TMC jest chyba jakimś standardem i będzie działał we wszystkich brykach .
  5. Jaaaa pierrrdddoleee j**any bimber makarona
  6. Tak , z Arkadii .
  7. ono odpowiedział(a) na jacue temat w Audi A4 B6/B7
    Pytałem kiedyś w ASO , mechanior potwierdził ze silnika nie trzeba wyjmowac .
  8. Mój stary zalał wczoraj na Orlenie i rano już nie odpalił , -20 .
  9. Nudno w tych Jankach , nawet lamp k**wa nie ma .
  10. Tam są wyrzutnie rakiet
  11. Już mówiłem adasiowi ze najlepiej w kabinie
  12. AndyN , żarcie będzie nam Hornet wysyłał , bo tam tanio
  13. Niech bedzie po 10 zeta litr , będzie mniej korków
  14. Fly nie wiem jak sie odpycha Twoja padaczka , ale moja , nie mówiąć juz o safrance Poźka mieli wszystko co złapie pod koła :naughty: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 08:19_________________________________________________zachorowałem :slina: Stary dobry pedalski rant z opla calibry , łykaj
  15. Norbiak , u mnie bialutko , lata sie pięknie !
  16. Miałem przyjechać na spota , ale zaczęło sypać , i tak sobie polatałem że aż mnie półosie i dyfry bolą :kox: :kox: Aaaa kurrwa jade jeszcze raz Wale na Otwock powkurwiać tubylców w BMW
  17. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Nie wszystko na raz Nasz reżyser poszalał , filmik jest kontrowersyjny , jednym za mało palenia gumy , innym strasznie sie podoba , ale napewno jest o nim głośno bo jest "inny" , nawet w BBC Top Gear uk o nim pisali
  18. Chyba sobota bo kac kurwwaaaa kacccc
  19. Bo jeszcze nie wiedziałeś co to brum brum :polew: :polew: 10 lat temu przerabiałem w VTG 2.8 na 2.8 Biturbo , efekt : 300 KM , koszt 12 tyś zł . Grześkowi do tej pory ta A6 się śni , generalnie mod bez sensu !!!
  20. Wg instrukcji w 3.0 TDI jest 8,6 l oleju , ja zaraz po kupnie wywaliłem castrola bo nawet serwis Audi ma o nim złe zdanie ( mechanicy szewczyka ), od 200 tys km latam na Mobill1 i śmiało moge go polecić ( oczywiście oryginał ! )
  21. Nie sprawdzałem , ale za tydzień przywiozę
  22. My tu gadu gadu , a gdzie jest kurwaaaa śnieg ???
  23. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    A było tak :
  24. Ale sypie , ja pier**le !
  25. Ukasz , samo sie zjebało , odpalam kompa a tam brak Vaga tylko pusty skrót na pulpicie , uj wie , spróbuje naprawić . A coś mi sie zjebało ze wskazaniem poziomu paliwa , pokazuje mi raz 3/4 zbiornika raz full , jak dobrze pamiętam w vagu można sprawdzić poziomy z dwóch pływaków .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.