Treść opublikowana przez ono
-
Mustang Bullitt
Ten KR to replika , 4.0 V6 z kompresorem , no nie ryczy to jak V8 Z tego co oglądałem fotki to nie było GT500 , a shelby mógł być , był też ładny foose . Niestety większość Mustangów u nas to zwykłe V6 , ale też można sie nimi fajnie pobawić . Mnie osobiście stacjonarne impry mało bawią , za 2 tyg lece na www.mustangrace.pl , to będzie to
-
Mustang Bullitt
Tak , jest w Poznaniu , nie było mnie bo się nawaliłem w piątek i wstałem o 15 sztywny
-
[ALL B7] 3.0 TDI 204KM w A4 B7 - opinie
Za takie pierdolenie to powinni bany dawać No częste częste , ja wymieniem po 200 tyś km . Wtryski wymieniłem za 3 tyś . Mi nic nie zgrzyta w napinaczu a mam 206 tyś przebiegu . To pisałem ja , właściciel 3.0 TDI BKN (204 PS ) mam go od nowości 6 lat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co za czasy , czarny przyjeżdża do PL , a ja mam sie na wódkę spóźnić przez zamknięte ulice , k**wa
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Jakieś 3 lata temu jeździłem po afryce , przy okazji zabawy w rajd rozdawaliśmy prezenty napotkanym dzieciakom gdzieś na pustyni , wyobraźcie sobie ze potrafiły kamieniami po głowach się napierdalać za DŁUGOPIS , takiej biedy nie widziałem nigdy wcześniej ani później , nawet na Discovery !! Po takiej wycieczce trochę inaczej Polska wygląda , dużo bardziej kolorowa . Fakt nie jest u nas najlepiej , ale każdy może coś zrobić , mamy wolność , nikt nikogo nie ogranicza jak za starych czasów . Zamiast narzekać weźcie się k**wa do roboty .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napisz do Adamooo , spokojnie ogarnie.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Oj juz tak nie narzekajcie , jesteśmy krajem rozwijającym się , niestety za komuny staliśmy w miejscu jak reszta się rozwijała , zapytajcie swoje mamusie babcie dziadków co robili za komuny , 99% krzyczało : CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY 2 TYŚ SIĘ NALEŻNY Teraz trzeba cierpieć żeby dogonić innych ...
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Buba , tylko na strajk nie podjedz S4 bo się wk***ią że jaja sobie robisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorki , z tą flaszką faktycznie przesadziłem .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jasne stary , zrobie ci logi , licznik , błędy , koledzy między czasie zrobią ci fajnego lodzika i dadzą na flaszke .
-
Spotkania na drodze
A jakoś cie nie zauważyłem , pewnie z Maca wracałem pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i po łiiikendzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:bicz3: :ranting1: :laghing2:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Kolego Rav , wpadnij na spota to ci wszystko wyjaśnimy Moim zdaniem zlot jest za drogi !!! to nie jest forum ferrari żeby wszystkich było stać na takie luxsusy !!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tak mało ludzi na spocie dzisiaj ? Tak rezacie że na wache nie starczyło ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzeń , to ty masz film zanim klikniesz pobierz nie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo piknie Miałem 1M bo coś nie mogli zrobić , więc z 10 sie ciesze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeeeeaaaa , nareszcie fajny necik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trza na wale sprawdzić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie jakie prędkości tylko jakie jammery .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TVN Turbo Uwaga Pirat pościg za peugeotem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/72492-barack-obama.jpg
-
Mustang Bullitt
Tak nowego , wszyscy co sprowadzili 2011 płaczą , a GW w europie ni ma kicha
-
Mustang Bullitt
Dobrze dobrze , Moze sie k**wa naucza ze gowno sie nie opłaca .
-
[ALL] Audi A, S, RS, Turbo+Supercharger
Takie połączenie daje dobry dół kompresora i wydajność turbo . A robią to pewnie przez małą pojemność silnika , gdzie kompresor jest mało wydajny a duże turbo miało by big laga . Tak mi sie wydaje ,ale h*j wie o co tym szwabom chodzi Ja mam 450 Nm od 1100 obr/min bez turbo i bez kompresora