Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no 7 trzeba Zdarłem coś, ale k**wa wywala sie przy instalacji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ku***a ja 18 prostuje 2 razy w sezonie , nie wyobrażam sobie zapitalać po PL na 19 I to jeszcze bez programu . A tak z innej beczki , kto ma program Final Cut na Maca ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaa , nie chce mi sie pisać ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kalli , piszesz że nic nie rezasz i ma byc na maxa dupowóz a zakładasz 19 cali , hyhyhy Zmień zawias , zrób moda ( z wył blok Nm ) bo inaczej ta bryka kompletnie nie jedzie .
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Kuuu... , dresy z BMW naciskaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali , nie mówiłem ci ? Sory
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajne te ASB , ale szkoda ze maja blokadę Nm i strasznie h*jowo jadą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierwszy rok na 3 lata potem na 2 , a stare kible co roku .
-
Mustang Bullitt
Podczas kręcenia filmu w wawie od samego rana jeździli za nami tajniacy i kręcili nas kamerą , w końcu zatrzymali wypytali o co chodzi i puścili po wszystkim poprosiliśmy rzecznika policji o udostępnienie nagrania , ale niestety nie zgodzili sie
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Ale z Klubem BMW nie będzie łatwo , jak zawsze
-
[B7 ASB] 3.0 tdi różnice Milltek non-resonanted a Milltek resonanted
Napisz PW do Alana http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=48 , ma chyba przedstawicielstwo Millteka
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Mustang fastback 1965
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież cep z komisji nie może otwierać ofert i nie ma pojęcia ile kto dał do oficjalnego otwarcia przy wykonawcach Chyba że w tych waszych drogach jest inaczej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No coś Moskal pojechałeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wcale nie muszą być ustawione , po prostu nie jest to sprecyzowane w zamówieniach publicznych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://lajt.onet.pl/moto/1636955,wiadomosc_detal.html?x-returl=http%3A%2F%2Fmoto.onet.pl%2F1636955%2C1%2Cholek-otwiera-klub-luksusowych-aut%2Cartykul.html%3Fnode%3D2 Dobry pomysł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No z 3 to już sajgon , dwie do ogarnięcia :>
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Niestety nie ja robiłem to zdjęcie , ale jest na nim bryka mojego starego Fote robił kumpel z klubu Mustanga Fakt faktem fajna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki raga przyznaj sie ze zagłosowałeś na tego parcha na końcu
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
http://gt-online.pl/foto-grand-prix/runda-2-glosowanie/ Dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaglosujcie plz na czy http://gt-online.pl/foto-grand-prix/runda-2-glosowanie/ Gdzie to wsadzić żeby wiecej ludzi zagłosowało ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Czyli trzeba 18 diod , kup 3 lampy od A6 i styka ku***a ale ja mam łeb jednak
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Jak ktoś nie widział :
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie nie będzie , ale Kasia może coś ci tam przeleci , nie wiem .