Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Nie daje bryki Dla sprostowania napisze ze różnice miedzy bullem a mustangirm GT to nie tylko pare znaczków , przede wszystkim inny zawias , hamulce , szpera , zupełnie inna skrzynia , inny dolot , wyższe max obroty , w środku inna kiera , fotele , lewarek i jakies pierdoły.
  2. Bo ci sie spodnie na doooopie wyślizgały ,
  3. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    A zjebany byłem , kacor i od 3 w nocy na nogach Troche o Bullu http://www.autocentrum.pl/testy/gwiazdor/ Parę rzeczy się nie zgadza , ale olałem trochę odpisywanie i wyszło jak wyszło
  4. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Mieliśmy zajebistą zabawę przy kręceniu tego filmiku , ganiały nas pały , krzyczały na nas babcie , koxxxx
  5. Nie palę 12 dni , przyjebie nawet kobiecie.
  6. Jest git , zobaczę jeszcze na żywo , ale na pewno lepiej niż te 4 rurki
  7. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Jest Dużoooo czasu i walki kosztował , ale wyszło nieźle
  8. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Podobno jakaś firma w wawie dobrze zabezpiecza podwozie , musze popytać . Brak ocynku w końcu wyjdzie
  9. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Da się nim latać w zimie , ale jest to męczące , potrafi się zakopać na prostej drodze , ma też słabe zabezpieczenie anty korozyjne , sól go wykańcza więc stoi w garażu . W zimie Q
  10. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Żebyś wiedział , po pierwszym śniegu musiałem Audi poprzytulać , hyhy
  11. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Bull zimował , więc lipa , musiałem jeździć tym niebieskim padłem
  12. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Dzisiaj w nocy premiera filmiku promującego Mustang Race 2011 , tu zapowiedź
  13. ono odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w Inne marki
    Aż się stare dobre czasy przypomniały fajna
  14. No jeszcze Knurowianina tu brakuje , hehe
  15. A potem ostry , zwariowany peting przez spodnie , hyhy
  16. Tylko ? Początek związku cz poprostu wystarcza ?
  17. Hyhy , leżąc przed tv widzę bryki , a jak Ide spać to trzymam je za wydechy
  18. No dobra , skoro nie od starych to napewno ukradł. Hyhyhy
  19. Jak to o co k**wa ? Gdyby kupił 1.9 po dzwonie z przebiegiem 500 tys to by mu gratulowali .
  20. Hornet liczy samochody na wylotówkach , taka nowa fucha .
  21. No niestety 3.0 TDI tanie nie jest , jebie sie wszystko kurvva mać !!! A to DPF , lipa wyjdzie nie soft , w dodatku ASB ma ogranicznik Nm
  22. Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie Tak czy inaczej gratki nowej bryki Opij szybko bo sie zj**ie
  23. Jeszcze pakiet schowek , lusterko fotochrom , czujnik deszczu , świateł , pakiet światło być ?
  24. Chcesz w ryj ? Kali , migacze w 2008 były białe .
  25. No szkoda , szkoda ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.