Treść opublikowana przez ono
-
Mustang Bullitt
Nie daje bryki Dla sprostowania napisze ze różnice miedzy bullem a mustangirm GT to nie tylko pare znaczków , przede wszystkim inny zawias , hamulce , szpera , zupełnie inna skrzynia , inny dolot , wyższe max obroty , w środku inna kiera , fotele , lewarek i jakies pierdoły.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo ci sie spodnie na doooopie wyślizgały ,
-
Mustang Bullitt
A zjebany byłem , kacor i od 3 w nocy na nogach Troche o Bullu http://www.autocentrum.pl/testy/gwiazdor/ Parę rzeczy się nie zgadza , ale olałem trochę odpisywanie i wyszło jak wyszło
-
Mustang Bullitt
Mieliśmy zajebistą zabawę przy kręceniu tego filmiku , ganiały nas pały , krzyczały na nas babcie , koxxxx
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie palę 12 dni , przyjebie nawet kobiecie.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Jest git , zobaczę jeszcze na żywo , ale na pewno lepiej niż te 4 rurki
-
Mustang Bullitt
Jest Dużoooo czasu i walki kosztował , ale wyszło nieźle
-
Mustang Bullitt
Podobno jakaś firma w wawie dobrze zabezpiecza podwozie , musze popytać . Brak ocynku w końcu wyjdzie
-
Mustang Bullitt
Da się nim latać w zimie , ale jest to męczące , potrafi się zakopać na prostej drodze , ma też słabe zabezpieczenie anty korozyjne , sól go wykańcza więc stoi w garażu . W zimie Q
-
Mustang Bullitt
Żebyś wiedział , po pierwszym śniegu musiałem Audi poprzytulać , hyhy
-
Mustang Bullitt
Bull zimował , więc lipa , musiałem jeździć tym niebieskim padłem
-
Mustang Bullitt
Dzisiaj w nocy premiera filmiku promującego Mustang Race 2011 , tu zapowiedź
-
[INNE] MZ ETZ 251
Aż się stare dobre czasy przypomniały fajna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jeszcze Knurowianina tu brakuje , hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A potem ostry , zwariowany peting przez spodnie , hyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko ? Początek związku cz poprostu wystarcza ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hyhy , leżąc przed tv widzę bryki , a jak Ide spać to trzymam je za wydechy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra , skoro nie od starych to napewno ukradł. Hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to o co k**wa ? Gdyby kupił 1.9 po dzwonie z przebiegiem 500 tys to by mu gratulowali .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet liczy samochody na wylotówkach , taka nowa fucha .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No niestety 3.0 TDI tanie nie jest , jebie sie wszystko kurvva mać !!! A to DPF , lipa wyjdzie nie soft , w dodatku ASB ma ogranicznik Nm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie Tak czy inaczej gratki nowej bryki Opij szybko bo sie zj**ie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze pakiet schowek , lusterko fotochrom , czujnik deszczu , świateł , pakiet światło być ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chcesz w ryj ? Kali , migacze w 2008 były białe .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No szkoda , szkoda ...