Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. hyhy , wiem Montuje tam blachę , będzie gicio
  2. U mnie pusto ,z roboty jechałem jak zawsze 8 minut , latam bokami po wszystkich rondach i zakrętach , koxxxxx , znowu rozjebałem osłony silnika w lesie , ale nie mogę się q***wa powstrzymać no
  3. Marki M1 , ale ostatnio widzalem tam jakieś kwietniki , wiec nie wiem czy jest jeszcze oki.
  4. Można tez pomachac d*pa przed zakretem
  5. Jak wjedziesz w zakręt z gazem to pojedzie prosto , wjedz bez gazu i dodaj w zakręcie , polecisz bokiem bez żadnego problemu.
  6. Jak to sie nie da ? Może raz sobie ręcznym pomoglem .
  7. A bulitem idzie jeździć w zimę bo w Jarosławcu lekko musnąłeś gazem i bokiem latał po suchym asfalcie Bullem nie latam w zime , ale bardziej przez sól która go zżera . Generalnie na lodzie nie da sie ruszyć na prostym , przez szpere na każdym rondzie przy każdej prędkości booook , wrażenia niesamowite
  8. Jakoś śmiesznie mi to zabrzmiało
  9. Ty już się na poprzedni wtorek ustawiałeś ze mną i co ? Dawaj Bajk na spocie sprawdzimy vs 3.0 tdi.
  10. Coś w wawce cienko pada , jak miło będzie powq ośki , hyhyhy
  11. eee w 3.0 tdi w miarę sie zgadza .
  12. Chyba jednak zawyża , 500 Nm seria ?
  13. A bo na stronie Audi jest B8 , czyli trochę inny silnik. Swoją drogą duża różnica .
  14. Czemu max Nm od 2700 skoro katalogowo jest od 1500 ? Audi w uja przywaliło czy coś nie halooo ?
  15. A Q to nie jest tylko do quattro ?
  16. hyhyhyh , rezacze :polew:
  17. Jak kamera ?
  18. Mój GPS łapie z USA i tak mu się myli czasem Lipna ta kostka bo sie słabo dymi Kto chce płyte rns-e 2010 bo właśnie nagrywam ?
  19. Dlatego RNS-E nie bierze tylko sygnału z sat ale też z kół
  20. No to pisz że z rolki , koleś nie wykorzystał swojej największej przewagi Q i ma tipa to jest to możliwe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.