Treść opublikowana przez ono
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Eeeeeee , myśle że w zbiorniku będą się działy ciekawsze rzeczy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ku***a, jeden szyber to pryszcz , rezaj dwa Pierwszy B6 2.7 BT z dwoma szybrami , to byłby projekt .
-
Wakacje w Chorwacji
Ja byłem bez prawka , jeszcze skoczyłem do Bośni , luuuzzzz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaaarwa ciesz się ze mnie akurat nie było , hyhy
-
[Passat BMP] Jest sens wywalac DPF do samego softu?
Jak soft będzie oki to i nic z dpf dziać się nie będzie .
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No ciekawe , zobaczymy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Prędkość max na 6 biegu jakieś 600 km/h, hyhyhy
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Teraz dopiero zatrybiłem że jakieś 10 lat temu siedziałem w Kraku , odwiedziłem ten salon i stała tam właśnie taka RS4 jak sobie przypominam za jakieś 360 czy 380 tyś zł , sikałem po nogawkach oglądając tą bryczke , może to właśnie ta
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Piękna j**ana , piękna , mam nadzieje ze będziesz dbał o ta perełke . Kaczy , jak zwykle fotki wyjebane
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Będę miał info pewnie do końca tyg , kompletny motor z kompem przystosowanym do sportu przez Audi , wyjebane zbędne czujniki, immo itd.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
hyhy , jak sie bawić to gruuubo
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Do fiata 500 , Koraszewski już mi załatwia , jak nie da rady będę rezał dalej
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Co do swapa , właśnie jestem w trakcie poszukiwań silnika 2.5 T od TT RS , ja pier**le co silniczek , moc jeszcze nie powala bo 350 KM , ale 450 Nm dostępne od 1600 do 5300 obr/min to ja pier**le . Niech mi teraz ktoś powie o elastyczności klekota , hyhy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Staryyyy ja myślałem że jutro na spocie nim będziesz ,
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak , w A6 Allroad My tu gadu gadu a kiedy Flyy zapowiadany koniec prac ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wiesz już nie pamiętam , uj wie . Nic nie będę w tym gównie grzebał , czekam , zaraz wychodzi 3.0 TDI 300 KM 650 Nm seria , moda sie jebnie na 380/800 i styka na dupowóz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Poczekamy jak Fly zrobi brykę to się sprawdzi , ciekawe jak to wyjdzie A ja swoją drogą muszę zrobić korektę programu i coś sie zebrać nie mogę od 2 lat Fakt faktem że na programie Mastersa 250 KM odchodziłem Norbiemu na 2, potem on mi lekko na 3 , a po programie u Rogala 275 KM na 2 równo na 3 Norbi odchodził na 4 równo . Uj wie o co biega. Aaaa w ogóle to te Audi to gówno jakieś , hyhy
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
CB radio o kant d*py , ja mam escorta redline , polecono mi go i jestem zadowolony , na forum jest chyba o tym temat.
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
Jak walą suszarą w inne bryki przed tobą to z daleka drze ryja , więc w miare .Ryzyko jest , ale o wiele wiele % mniejsze I mi to wystarczy
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
Ja od czasu jak kupiłem anty radar tak zapierdalam przez wiochy że po przyjeździe mam kaca moralnego , hyhyhy
-
[ALL] Audi słabe zawieszenie - Mit czy Prawda?
Ja mam zawieche -35 , lato 18 cali zima 17 , zrobiłem 190 tyś po całej Polsce , ostatnio zaczął mi lekko pukać dolny przedni wahacz , i to tyle . I jak będe wymieniał to tylko na ORI z ASO.
-
[ALL B7] Lodowka w b7
Wystarczy klimatyzowany schowek , chłodzi tak samo koszt śmieszny, roboty na 20 minut , http://www.a4-klub.pl/smf/all_klimatyzowany_schowek_gdzie_jest_i_jak_go_zamontowac-t12905.0.html
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Ładnie wyrezany ładnie cóż za sukces Wg GPS ?
-
[B5 ANB] Czarne Quattro 1.8T
za***ista , aż szkoda że już sąsiada w niej nie zobacze . :quattro: :quattro: :quattro:
- RS4 B5 Dyno Day