Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. My tu gadu gadu a do Adasia ciągle ludzie dzwonią , podobno będzie licytacja takie olbrzymie zainteresowanie , na razie głównym zainteresowanym jest muzeum sztuki nowoczesnej w Ingolstadt.
  2. Taki smród to raczej na 100% sprzęgło , bardzo łatwo lekko je przypalić .
  3. No fakt jak mogłem na to nie wpaść że ci chodziło o szerokość felgi a nie opony , karwa a co za różnica ? Nie dopierdalam sie tylko zaciekawiła mnie twoja teoria .
  4. Nawet ? A od kiedy to szerokość opon w Q ma znaczenie ? Chyba chodziło o obwód . Ty to masz jednak łeb . hyhy
  5. Ostatnio mu pstryknąłem , z telefonu więc jakość średnia
  6. Adaś zrobił tak mocny Black Edition że go na zdjęciach nie widać
  7. ono odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    endriuu chyba nie zatrybiłeś tematu. Kiedyś pisaliśmy już o rowerkach http://www.a4-klub.pl/smf/moj_rowerek_wlasnie_zakonczylem_skladanie-t7128.0.html
  8. Mam taki zegarek , dałem babie i powiedziałem żeby uważała bo w uj kosztował , cieszy sie jak murzyn blachą , hehe. Jakość za tą cenę oki
  9. Fajna , tylko ten kolor jakiś taki ....
  10. Jak się spławia telemarketerów? słyszeli to ? heheh ja pitole
  11. Wiesz , jak były nowe to nie było widac takiej różnicy ,po jakimś czasie tragedia . Właśnie od tego gościa kupiłem
  12. Barwa 6000 jest ok ale chodzi o ich moc. Kupiłem już ori philipsa z gw za 180 zł sztuka, pytalem w ASO ,950 sztuka , pojebalo ich.
  13. 4300 świecą o wiele mocniej , pitole wygląd wole coś widzieć , wczoraj stałem pod sklepem z inną b7 , różnica jest kolosalna.
  14. Wiecie może czy dzisiaj gdzieś można kupić żarniki xenon ? Jakieś NoraAuto czy coś takiego jest możliwe że będą ? Bo te 6000k tragedia.
  15. Sprawdź na opakowaniu Mi działa więc tobie pewnie też będzie.
  16. Ja swoje podpiąłem pod zasilanie zmieniarki , i działa git
  17. Wg etki w B7 ma dodatkową literkę B więc chyba inna , za 30 zł wolałem żeby koleś wymienił , sam pewnie bym coś połamał Do tego trzeba jeszcze wymienić kostke za chyba 6 zeta.
  18. Jeśli komuś pada trzecie światło stop w avancie ,przerywa , pali sie część itd, nie jest to wina instalacji ,przerwania kableka itd ,tylko wypalonych zaśniedziałych styków w samej lampce , nie da sie tego naprawić bo wszystko jest zalane plastikiem i nierozbieralne , koszt lampki w ASO 180 zł. Wymiana przejebana , w ASO 30 zł.
  19. Jeden uj wiadomo o co chodzi
  20. Jezuu jak tu czytam co niektórych to sikam ze śmiechu , tak pitolicie że aż strach , w nowych audi nie ma ręcznej blokady dyfrów bo robi to EDC przez do hamowanie koła bez przyczepności (dyfer "myśli" że jest równe obciążenie i kręci wszystkie koła) proste. Ręczny zaciągamy jak chcemy sie pobawić i zblokujemy tylną oś tylko z zaciągniętym ręcznym . A ja wy chcecie nakręcić filmik że tył stoi na ręcznym a przód pali gume to ja kurva nie wiem heheh, I już przestańcie pitolić bo wstyd.
  21. No pewnie.
  22. No ja też latałem po lesie ,przynajmniej coś ciekawego , bo te parkingi fajne ale nudne, ale płyta podłogowa rozjebana calutka
  23. Ale Toi Toi , hyhyhyhy
  24. Po to jest elektroniczna blokada układu różnicowego , jeśli sie ją wyłączy to auto zachowa sie jak na filmie, w normalnych warunkach blokada przyhamuje tylne koła i auto spokojnie zjedzie z rolek Niestety nie jest to prawdziwy samochód terenowy i nie ma ręcznej blokady 3 dyfrów.
  25. ono odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Nieźle sie wczoraj pogryźli , myśle że Sainz coś w głupa wali , bo nawet Gordon go w dupe klepał. Niesamowite że na tak długim rajdzie różnica jest 2 minuty heh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.