Treść opublikowana przez ono
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
My tu gadu gadu a do Adasia ciągle ludzie dzwonią , podobno będzie licytacja takie olbrzymie zainteresowanie , na razie głównym zainteresowanym jest muzeum sztuki nowoczesnej w Ingolstadt.
-
[B7 ASB] Śniegowe atrakcje.czy to sprzęgło ??
Taki smród to raczej na 100% sprzęgło , bardzo łatwo lekko je przypalić .
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
No fakt jak mogłem na to nie wpaść że ci chodziło o szerokość felgi a nie opony , karwa a co za różnica ? Nie dopierdalam sie tylko zaciekawiła mnie twoja teoria .
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Nawet ? A od kiedy to szerokość opon w Q ma znaczenie ? Chyba chodziło o obwód . Ty to masz jednak łeb . hyhy
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Ostatnio mu pstryknąłem , z telefonu więc jakość średnia
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Adaś zrobił tak mocny Black Edition że go na zdjęciach nie widać
-
Mój rowerek :)
endriuu chyba nie zatrybiłeś tematu. Kiedyś pisaliśmy już o rowerkach http://www.a4-klub.pl/smf/moj_rowerek_wlasnie_zakonczylem_skladanie-t7128.0.html
-
Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
Mam taki zegarek , dałem babie i powiedziałem żeby uważała bo w uj kosztował , cieszy sie jak murzyn blachą , hehe. Jakość za tą cenę oki
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Fajna , tylko ten kolor jakiś taki ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak się spławia telemarketerów? słyszeli to ? heheh ja pitole
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz , jak były nowe to nie było widac takiej różnicy ,po jakimś czasie tragedia . Właśnie od tego gościa kupiłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Barwa 6000 jest ok ale chodzi o ich moc. Kupiłem już ori philipsa z gw za 180 zł sztuka, pytalem w ASO ,950 sztuka , pojebalo ich.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
4300 świecą o wiele mocniej , pitole wygląd wole coś widzieć , wczoraj stałem pod sklepem z inną b7 , różnica jest kolosalna.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiecie może czy dzisiaj gdzieś można kupić żarniki xenon ? Jakieś NoraAuto czy coś takiego jest możliwe że będą ? Bo te 6000k tragedia.
-
[B6 BFB] dvd + navi rns-e (c) jak podłączyć zasilanie z nawi żeby wzbudzała dvd
Sprawdź na opakowaniu Mi działa więc tobie pewnie też będzie.
-
[B6 BFB] dvd + navi rns-e (c) jak podłączyć zasilanie z nawi żeby wzbudzała dvd
Ja swoje podpiąłem pod zasilanie zmieniarki , i działa git
-
[ALL B7] Trzecie światło stop przerywa.
Wg etki w B7 ma dodatkową literkę B więc chyba inna , za 30 zł wolałem żeby koleś wymienił , sam pewnie bym coś połamał Do tego trzeba jeszcze wymienić kostke za chyba 6 zeta.
-
[ALL B7] Trzecie światło stop przerywa.
Jeśli komuś pada trzecie światło stop w avancie ,przerywa , pali sie część itd, nie jest to wina instalacji ,przerwania kableka itd ,tylko wypalonych zaśniedziałych styków w samej lampce , nie da sie tego naprawić bo wszystko jest zalane plastikiem i nierozbieralne , koszt lampki w ASO 180 zł. Wymiana przejebana , w ASO 30 zł.
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Jeden uj wiadomo o co chodzi
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Jezuu jak tu czytam co niektórych to sikam ze śmiechu , tak pitolicie że aż strach , w nowych audi nie ma ręcznej blokady dyfrów bo robi to EDC przez do hamowanie koła bez przyczepności (dyfer "myśli" że jest równe obciążenie i kręci wszystkie koła) proste. Ręczny zaciągamy jak chcemy sie pobawić i zblokujemy tylną oś tylko z zaciągniętym ręcznym . A ja wy chcecie nakręcić filmik że tył stoi na ręcznym a przód pali gume to ja kurva nie wiem heheh, I już przestańcie pitolić bo wstyd.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No pewnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja też latałem po lesie ,przynajmniej coś ciekawego , bo te parkingi fajne ale nudne, ale płyta podłogowa rozjebana calutka
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
Ale Toi Toi , hyhyhyhy
-
Skoda 4x4 czy to samo co quattro
Po to jest elektroniczna blokada układu różnicowego , jeśli sie ją wyłączy to auto zachowa sie jak na filmie, w normalnych warunkach blokada przyhamuje tylne koła i auto spokojnie zjedzie z rolek Niestety nie jest to prawdziwy samochód terenowy i nie ma ręcznej blokady 3 dyfrów.
-
Dakar 2014
Nieźle sie wczoraj pogryźli , myśle że Sainz coś w głupa wali , bo nawet Gordon go w dupe klepał. Niesamowite że na tak długim rajdzie różnica jest 2 minuty heh