Treść opublikowana przez ono
-
RS4 B5
Nie testowałem więc opieram się na katalogu Może niebawem będą miał okazje to chętnie sprawdzę Gtechami i innym gównem i zdam relacje:) A ile ma RS4 Seria ? nie w katalogu ?
-
RS4 B5
Nowe rs6 super ale osiagi takie same jak b5 10 lat temu.
-
RS4 B5
Po to żeby mieć najszybsze kombi świata ,a nie kolejnego szybkiego sedana
-
Spotkania na drodze
Aaaa no faktycznie widziałem cie dzisiaj , trochę zamulałem bo filmik oglądałem Pozdro !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa niedługo bedą mieli seryjnie zamontowane fotoradary w d*pach, banda pojebów.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Tak tak miał niecałe 10 tyś. Nikt nic nie wymieniał , na 100% takie ma od nowości. No i by w końcu poczuli jak Yaris za***rdala :D
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Kurde tak czytam , i myśle czemu moje wtryski jeszcze nie leją skoro mam silnik BKN i 180 tyś przebiegu , sprawdzam w Etce a ja mam AH . Z tego wynika że nie wszystkie BKN miały wadliwe wtryski , może też nie wszystkie mają wadliwe napinacze skoro u mnie nic nie grzechocze
-
Windows Vista-zawiesza się,ładuje tylko w trybie "safe mode"-przyczyny?
Sprawdź w msconfig co sie ładuje z systemem , może będzie coś podejrzanego to to wyłącz .
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
Mój miał 212 KM z przebiegiem 10 tyś km , więc zawsze nie maja 220 i więcej
-
[B7 BLB] Lampa podświetlania tablicy rejestracyjnej
Dlatego ja wymieniam te żarówki w ASO , i już mam drugą nową lampkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ej ludzie , słyszałem że od wczoraj jest wielki post ? Karwa a ja go znaleźć na forum nie moge.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Q nie Q , ale wczoraj tak sie wjebałem w zaspe że masakra , 4 kółka w powietrzu i lipa , nie mogłem drzwi otworzyć dobrze że koło domu to łopatkę miałem Żółwik sto lat cycu- MY02 WRX - mój nowy fun car
No cena lekko zabija , ale sprzęcik naprawdę kox.- MY02 WRX - mój nowy fun car
heh , jak już to polecam to http://www.dogcamsport.co.uk/racelogic-video-vbox.htm- MY02 WRX - mój nowy fun car
Dawaj Elb jakiś filmik , foty fajne ,ale tak to ja do pracy dojeżdżam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ciekawe bo mi się nic nie dzieje , w firmie mam A6 i tez gicio.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale A4 za***rdala , a w A6 jakoś jedzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wybór jest tylko jeden , 3.0 TDI- [B7 ASB] Śniegowe atrakcje.czy to sprzęgło ??
Wiem , ale skoro działa lipnie można mu tak pomóc . Jutro się może pobawię w jakiejś zaspie do zdam relacje- [B7 ASB] Śniegowe atrakcje.czy to sprzęgło ??
Tak sobie myślę czysto teoretycznie ,że gdyby przy kręcących się kołach lekko przyhamować , opór by się wyrównał i 4 koła powinny zakręcić ,hmm trzeba sprawdzić- [B6 AWX] RS4 diesel edition
hyhyhy , mam schabowego za free- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Wsadzą go w formalinę a na tabliczce napiszą : Wariacje Audi A4 by Adamoo , POLSKA !!! Śmiechy śmiechami , ale bryka w lepszym stanie niż moja jak była nowa.- [B7 ASB] Śniegowe atrakcje.czy to sprzęgło ??
Też tak miałem pare razy ,strzał ze sprzęgła pomagał - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.