Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ono odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie testowałem więc opieram się na katalogu Może niebawem będą miał okazje to chętnie sprawdzę Gtechami i innym gównem i zdam relacje:) A ile ma RS4 Seria ? nie w katalogu ?
  2. ono odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Nowe rs6 super ale osiagi takie same jak b5 10 lat temu.
  3. ono odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Po to żeby mieć najszybsze kombi świata ,a nie kolejnego szybkiego sedana
  4. Aaaa no faktycznie widziałem cie dzisiaj , trochę zamulałem bo filmik oglądałem Pozdro !!!
  5. k**wa niedługo bedą mieli seryjnie zamontowane fotoradary w d*pach, banda pojebów.
  6. Tak tak miał niecałe 10 tyś. Nikt nic nie wymieniał , na 100% takie ma od nowości. No i by w końcu poczuli jak Yaris za***rdala :D
  7. Kurde tak czytam , i myśle czemu moje wtryski jeszcze nie leją skoro mam silnik BKN i 180 tyś przebiegu , sprawdzam w Etce a ja mam AH . Z tego wynika że nie wszystkie BKN miały wadliwe wtryski , może też nie wszystkie mają wadliwe napinacze skoro u mnie nic nie grzechocze
  8. Sprawdź w msconfig co sie ładuje z systemem , może będzie coś podejrzanego to to wyłącz .
  9. Mój miał 212 KM z przebiegiem 10 tyś km , więc zawsze nie maja 220 i więcej
  10. Dlatego ja wymieniam te żarówki w ASO , i już mam drugą nową lampkę
  11. Hyhyhy
  12. Ej ludzie , słyszałem że od wczoraj jest wielki post ? Karwa a ja go znaleźć na forum nie moge.
  13. Q nie Q , ale wczoraj tak sie wjebałem w zaspe że masakra , 4 kółka w powietrzu i lipa , nie mogłem drzwi otworzyć dobrze że koło domu to łopatkę miałem Żółwik sto lat cycu
  14. No cena lekko zabija , ale sprzęcik naprawdę kox.
  15. heh , jak już to polecam to http://www.dogcamsport.co.uk/racelogic-video-vbox.htm
  16. Dawaj Elb jakiś filmik , foty fajne ,ale tak to ja do pracy dojeżdżam
  17. To ciekawe bo mi się nic nie dzieje , w firmie mam A6 i tez gicio.
  18. Ale A4 za***rdala , a w A6 jakoś jedzie
  19. Wybór jest tylko jeden , 3.0 TDI
  20. Wiem , ale skoro działa lipnie można mu tak pomóc . Jutro się może pobawię w jakiejś zaspie do zdam relacje
  21. Tak sobie myślę czysto teoretycznie ,że gdyby przy kręcących się kołach lekko przyhamować , opór by się wyrównał i 4 koła powinny zakręcić ,hmm trzeba sprawdzić
  22. hyhyhy , mam schabowego za free
  23. Wsadzą go w formalinę a na tabliczce napiszą : Wariacje Audi A4 by Adamoo , POLSKA !!! Śmiechy śmiechami , ale bryka w lepszym stanie niż moja jak była nowa.
  24. Też tak miałem pare razy ,strzał ze sprzęgła pomagał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.