Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Silniczek w starym wyremontowany , wszystkie amory ,gumy, sworznie nowe. Na hamowni ustawiane były gaźniki zapłony itd, niestety pomiar mocy był nieprecyzyjny przez archaiczny automat, wyniki oscylowały od 230KM do 270KM, generalnie o wiele ciekawiej sie zbiera. Byłem w szoku jak taki stary kondon rozpędził sie na rolkach do 230 km/h , czekałem tylko na wielkie pierdolnięcie , hyhy Rolki Mustang 65 Fastback Oczywiście na zlocie mustanga wygrał puchar i objechał wszystkie starocie na ćwiare Ćwiara jurek vs pavulon 2.mpg Ja swoim na szczęście też zdobyłem puchar i objechałem wszystkich w klasie V8 , w generalce zjadł mnie Nissan GTR (500KM) i Mustang GT500 KR (620 KM) Ćwiara
  2. Ooooooo ja pitole jaki kacccccccccc
  3. żartowałem karwa Ty sie już Vagiem lepiej nie baw
  4. eee kicha , jak zawsze.
  5. Lusterka już dawno wyminilem bo z nich lakier schodzil , bryka do kasacji silnik się wjebal głęboko ze skrzynia i pourywal mocowania zawieszenia rozjebal dyfry itd.
  6. Raga , Hornet wszystkiego naj naj , fajnych bryk itd itp A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje
  7. No niezła masakra , wynik koxxxxxx , też musze do niego jechac bo obiecał coś lepiej , ale do 300 to raczej u mnie nie dojdzie. Ostatnio robilem u niego Navare dla znajomych seria 170 KM silnik 2.2 D wyjechał z 250 KM myslałem że sie tym gównem zabije :D
  8. Wszystkiego naj naj naj cycu
  9. Dawać promke , przynajmniej nie śmierdzi gównem.
  10. Zrób sobie spaghetti i nie zawracaj d*py ,
  11. hyhyhy, a ty nieźle bańką wymiatałeś przy Enter Sandman,
  12. łojezuuuuuu , znowu kac
  13. Coś w adasiu pękło ,jakiś taki bardziej uśmiechnięty , otworzył sie do kolegów. Wczoraj na marszałkowskiej szedł pełnym ogniem , widocznie wcześniej mu tego Q brakowało
  14. No ja też wywaliłem ostatnio katy i jebie toxic z wydechu.
  15. Z ostatniej chwili !!! Podobno coś się nie udało i napęd jest na dwa koła po prawej stronie , na sczęście adasiowi to nie przeszkadza. Nie ma co narzekać , projekt jest nadal godny podziwu. Z racji szacunku do jednego z najstarszych członków tego klubu proszę o nie uszczypliwe komentarze.
  16. wielkie dzięki cyce , dzisiaj pierwszy raz od wielu lat nie pije
  17. Pozdro dla zielonego sedana B5 widzianego dzisiaj rano w otwocku , ramki klubowe.
  18. ono odpowiedział(a) na ono temat w Audi A4 B6/B7
    Pewien nie jestem , ale jak sie zdejmie troche KM / Nm wibracje ustają , wątpie żeby to dwumas tak reagował , zresztą w tej A4 wymieniałem 2 czy 3 dwumasy więc jakby znam efekty z doświadczenia. No nic ,zobaczymy jak wymienie podpore, jak sie ogarne to już niebawem.
  19. Kiedyś darłem sie z szarym sedanem 3.0 TDI ze zmienionym wydechem , dźwięk był naprawdę super , właśnie coś w stylu Millteka . Niestety nie znam kolesia i nie wiem co tam miał dłubane.
  20. Jakieś 1.9 TDI z klubu miało wibracje silnika właśnie przez zły program , stary temat i nie pamiętam czyje.
  21. Nie przesadzaj , myśle ze max 10 % ucieknie ,ale przynajmniej będziesz ruszal jak czlowiek. Wyrezasz 250 km i będzie git.
  22. Dam 2 złote.
  23. ono odpowiedział(a) na ono temat w Audi A4 B6/B7
    Tyyyy faktycznie, to pewnie kołpaki mi biją .
  24. ono opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam , mam wibracje wału ( tak mi sie wydaje) na pełnym ogniu najbardziej na 4 czy 5 biegu przy max Nm , objaw jest dość popularny w dłubanych silnikach i teraz pytanko czy można to jakoś zdiagnozować czy to na pewno podpora , czy da sie kupić osobno podpore bez wału , niestety w ASO występuje jako komplet cena ponad 3 tyś , oglądałem na Allegro ale karwa nic nie kumam .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.