Treść opublikowana przez ono
-
Mustang Bullitt
Silniczek w starym wyremontowany , wszystkie amory ,gumy, sworznie nowe. Na hamowni ustawiane były gaźniki zapłony itd, niestety pomiar mocy był nieprecyzyjny przez archaiczny automat, wyniki oscylowały od 230KM do 270KM, generalnie o wiele ciekawiej sie zbiera. Byłem w szoku jak taki stary kondon rozpędził sie na rolkach do 230 km/h , czekałem tylko na wielkie pierdolnięcie , hyhy Rolki Mustang 65 Fastback Oczywiście na zlocie mustanga wygrał puchar i objechał wszystkie starocie na ćwiare Ćwiara jurek vs pavulon 2.mpg Ja swoim na szczęście też zdobyłem puchar i objechałem wszystkich w klasie V8 , w generalce zjadł mnie Nissan GTR (500KM) i Mustang GT500 KR (620 KM) Ćwiara
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooooooo ja pitole jaki kacccccccccc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żartowałem karwa Ty sie już Vagiem lepiej nie baw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee kicha , jak zawsze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lusterka już dawno wyminilem bo z nich lakier schodzil , bryka do kasacji silnik się wjebal głęboko ze skrzynia i pourywal mocowania zawieszenia rozjebal dyfry itd.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raga , Hornet wszystkiego naj naj , fajnych bryk itd itp A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
No niezła masakra , wynik koxxxxxx , też musze do niego jechac bo obiecał coś lepiej , ale do 300 to raczej u mnie nie dojdzie. Ostatnio robilem u niego Navare dla znajomych seria 170 KM silnik 2.2 D wyjechał z 250 KM myslałem że sie tym gównem zabije :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkiego naj naj naj cycu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawać promke , przynajmniej nie śmierdzi gównem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zrób sobie spaghetti i nie zawracaj d*py ,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhy, a ty nieźle bańką wymiatałeś przy Enter Sandman,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łojezuuuuuu , znowu kac
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Coś w adasiu pękło ,jakiś taki bardziej uśmiechnięty , otworzył sie do kolegów. Wczoraj na marszałkowskiej szedł pełnym ogniem , widocznie wcześniej mu tego Q brakowało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja też wywaliłem ostatnio katy i jebie toxic z wydechu.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Z ostatniej chwili !!! Podobno coś się nie udało i napęd jest na dwa koła po prawej stronie , na sczęście adasiowi to nie przeszkadza. Nie ma co narzekać , projekt jest nadal godny podziwu. Z racji szacunku do jednego z najstarszych członków tego klubu proszę o nie uszczypliwe komentarze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wielkie dzięki cyce , dzisiaj pierwszy raz od wielu lat nie pije
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla zielonego sedana B5 widzianego dzisiaj rano w otwocku , ramki klubowe.
-
[B7 BKN] Wibracje wału
Pewien nie jestem , ale jak sie zdejmie troche KM / Nm wibracje ustają , wątpie żeby to dwumas tak reagował , zresztą w tej A4 wymieniałem 2 czy 3 dwumasy więc jakby znam efekty z doświadczenia. No nic ,zobaczymy jak wymienie podpore, jak sie ogarne to już niebawem.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Kiedyś darłem sie z szarym sedanem 3.0 TDI ze zmienionym wydechem , dźwięk był naprawdę super , właśnie coś w stylu Millteka . Niestety nie znam kolesia i nie wiem co tam miał dłubane.
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
Jakieś 1.9 TDI z klubu miało wibracje silnika właśnie przez zły program , stary temat i nie pamiętam czyje.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Nie przesadzaj , myśle ze max 10 % ucieknie ,ale przynajmniej będziesz ruszal jak czlowiek. Wyrezasz 250 km i będzie git.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dam 2 złote.
-
[ALL B7] Sprawdzenie rzeczywistego przebiegu
Wpadnij na spota.
-
[B7 BKN] Wibracje wału
Tyyyy faktycznie, to pewnie kołpaki mi biją .
-
[B7 BKN] Wibracje wału
Witam , mam wibracje wału ( tak mi sie wydaje) na pełnym ogniu najbardziej na 4 czy 5 biegu przy max Nm , objaw jest dość popularny w dłubanych silnikach i teraz pytanko czy można to jakoś zdiagnozować czy to na pewno podpora , czy da sie kupić osobno podpore bez wału , niestety w ASO występuje jako komplet cena ponad 3 tyś , oglądałem na Allegro ale karwa nic nie kumam .