Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Który frędzel dzisiaj w Otwocku zajechał mi drogę na rondzie ? Jakiś ciemny paździerz B5 z ramkami.
  2. Pomyśl sobie ile może mieć na twoje oko , potem dodaj 200 tyś i będzie git.
  3. Oj czesiu czesiu ,
  4. Za mało wypiles , na złocie cię nauczę
  5. Ło rzesz kurwaaa jak sie najebałem wczoraj ,
  6. Już widzę minę miliona babci na wioskach jak w 2012 wyłączą analog , pokaże im sie w TV napis : OD JUTRA TWÓJ TELEWIZOR JEST DO WYJEBANIA !!!. hyhyhy i kolejna wojna o "krzyż "
  7. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Będę na dniach jechał do El-Tec na wycięcie połączenia wydechów (H) podobno za***isty efekt Nagram filmik jak zrobie.
  8. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Wydechu nie zmieniam bo niby w Bullu mocno sie starali żeby brzmiał jak w filmie , a i średnica jest zacna jak na serie 2x 2,5 cala
  9. Też kiedyś szukałem i chyba nie da sie, jedynie przy podglądzie mapy rolką można ręcznie ustawiać cel patrząc na współrzędne wyświetlane na dole ekranu. Troche kicha .
  10. Tzn co ? tam nic nie widać , wszystko jest pochowane.
  11. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Wszystko cacy , lata bez problemów , tylko opony wymieniam k**wa 20 tyś przebiegu 4 komplet , hyhy .Jakiś czas temu zamontowałem to http://www.quicktimeperformance.com/QTEC/index.php# niezła akcja jak w nocy przez wiochę sie przeleci , massssakraaa hyhy
  12. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Tak , znalazłem lampy z białym migaczem ,elektryke zrobił mi koleś z Xenon.waw.pl i wszystko pięknie działa
  13. Ja za wszystko zapłaciłem jakieś 2 tyś , tvtuner z allegro , dwie anteny od naviservis , montaż 500zł. Teraz powinno być taniej . Działa naprawdę fajnie często korzystam .
  14. No nie pitol że w lublinie otworzyli MC ?
  15. Nie wiem czy wiesz ale od jakiegoś czasu coś w lukasie pękło , ostro pije , ostatnio jebnął krowe ,wsiadł na motor trzenia i pojechał do Kraka.
  16. Za to ja na tym zlocie WYJĄTKOWO mam zamiar wypić dużo , liczę na współprace.
  17. Odpinanie klemy w Audi to zawsze ruletka , jebnie coś czy nie.
  18. Stań pod stadionem , fajna reklama i pójdą dobrze.
  19. Kurvvvvvaaa jak ja bym chciał sobie zrobić mape lakieru. ehhh , słyszałem że po tych wszystkich zabiegach bryka strasznie zapiierdalaa ? prawda to ?
  20. Kaaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaa jakiego mam kaca
  21. k**wa jebłem , hyhyhyhy :polew: :polew:
  22. Nooooo, z wiciem na tylnym fotelu
  23. k**wa mać , Trzeniu nic nie rozwaliłem ? podobno wczoraj na imprezie lataliśmy twoim sprzętem , nic nie pamiętam ehhh , hyhyhy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.