Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wybieram zdecydowanie "Tuska", bo nikt mu nie będzie przeszkadzał i chyba to jest teraz potrzebne bardziej niż krzyczący z ambony K. A tak całkiem serio to sram na to.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuuuu grubooo Czemu aż tyle? coś sie zjebało ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to daj 200 i niech sp***dala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to wylot z klubu ,
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Ja was wszystkich "podziwiam" za tą walkę o wygląd , nie lepiej 18 i za***rdalać wsZędzie na luzie ? Hmmm , ale rozumiem są gusta i guściki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.el-tec.pl/pl/index.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ściągnij jakiegoś Kasperskiego i najlepiej z trybu awaryjnego( żeby się gówno nie odpalało) przeskanuj .
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
W razie co niech każdy weźmie namiot , też będzie za***iście.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Chętnie
-
RS4 Cantona
Pikny RS i pięknie zapitala
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Siema cyce , kumpel chce kupić anty radar ma +/- 2 tyś , niech no że jakiś fachowiec podpowie co w tej kasie kupić bo jak czytam o tym to wszystkie są naj naj naj i uj wie co wybrać . Dzięki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://zilvia.net/f/off-topic-chat/321517-carlisle-2010-pictures-what-you-missed.html
-
[ALL B7] Zanikające 3-cie światło stop
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b7_trzecie_swiatlo_stop_przerywa-t113505.0.html;msg1339238#msg1339238
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
A co ? coś cie piekło po ostatnim letnim ? winnych szukaj u siebie w pokoju mnie tam nie było , a widziałem że ktoś wnosił troche towotu 73. 136,137 ctv + 1 fiu fiu , hyhyhy
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
No to ładnie sie we wrocku bawicie
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Można też wcierać w dupe , jest najszybciej .
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
dopisać : ono adamoo lukass przem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaaaaarwa jaki upał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już nie te lata żeby co tydzień walić , ale w ta sobotę było mega grubooooo :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przynajmniej żyrafy mają luzik ,
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
No niestety Poź , nie wszyscy na świecie muszą w dresach latać
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Ni h*ja , to będzie profanacja pana Shelby .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pogadaj jeszcze z Torrentem , podobno ma taniej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki wszystkim , ja wypije za lukassa
-
Mustang Bullitt
Nom impreza kox , 50 bryk większość V8 jak wszystkie dawały w pipe dźwięki powalały na kolana. Były też maty poślizgowe całkiem ciekawa zabawa , w relacji TvnTurbo instruktor z toru Poznań krytykował co niektórych za trzymanie kiery, a na żywo opierdalał wszystkich za wszystko Mustang - II OZM 2010-04-16.mpg W końcu ktoś sie wq i dał mu swojego konia żeby pokazał jak sie lata , to jego 3 przejazd jeden z bardziej udanych , hyhyhy Instuktor & ono.mpg Kolo wysiadł i powiedział że sie nie da