Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Zadzwoń tu http://www.naviservice.com.pl/navi/kontakt.html
  2. Wybij starej zęby zobaczysz jaki kox
  3. Przynajmniej nie porysują bo bez zębów
  4. hehe milion Seria ma 176 KM teraz jakieś 210 , nie sprawdzałem bo masters bał sie o swoja hamownie Nie można przesadzić bo jest fap, ale to zupełnie co innego niż w osobówce , max prędkość to jakieś 160 (zdjęty limiter na 110), krótkie biegi , reduktory 1:3 co daje 3x więcej mocy na kołach Na pustyni spokojnie 140 nim latałem , a wrażenie jest jakbyś migiem leciał
  5. hehe , nie, ale z zamrażarce jest 40 kotletów i 12 litrów finki Podstawa na pustynie
  6. Jest płyta zasilana ON Jest też agregat 2,5 KW więc można mikrofale odpalić Trzeba sie wybrac gdzieś na kaukaz , w środku jest jeszcze zbiornik z ciepłą wodą , 2 duże aku , 800 Watt światła z przodu, szperacz xenonowy na pilocika, dwa wygodne wyrka , vebasto ,tel Irydium co ciekawe minuta rozmowy to jakieś 3 zł i zasięg na całej planecie, a z kom w niektórych krajach 20 zł Jutro jedzie w Afryke , ciekawe czy przeżyje jak rok temu
  7. Fly wiem że nie rozumiesz o co chodzi , ale uwierz mi że nie o naklejki ,
  8. Dzisiaj po modzie u Mastersa latalem po lesie ,gdyby nie drzewa wjechał bym wszedzie, Hyhy kox na maxa, jazda Audi Q wyglada mocno śmiesznie przy tym.
  9. Musiałem jechać bo stary zajebał betą w krawężnik i dwie fele skasował , Iveco chwilkę sie przejechałem po lesie , kox ,jutro jadę do mastersa na moda
  10. yhyyyy Z tego co pamiętam to przedni napęd zrobili dla kobiet, żeby było łatwiej ale mam kacora ,urwaaaa
  11. Boże jak mi was szkoda przednionapędowcy ,
  12. Dobra ide pić bo zamulacie
  13. Ja wczoraj jechałem z żywca , masakra , katowicka biała wiało jak uj.
  14. Letnie Ale nie chce nim latać po soli bo ma słabe zabezpieczenie antykorozyjne Więc czeka na lepszą pogode w ciepłym garażu Chciałem sprawdzić jak będzie na śniegu ,ale budowlańcy postawili mi kontener na wyjeździe z garażu i za uja Bullem nie wyjade.
  15. Audi daje rade ,jak sie nie powiesi to wyjedzie wszędzie Jutro Patrol i testy Iveco po modach
  16. W Józefowie , w lasach pełno śniegu nikt nie jeździ , przepięknie ,pełen ogień
  17. łoooo karwa ale polatałem po okolicznych lasach , kox na maxa , parkingi to syf przy tym
  18. Chcieć to sie chciało ale i tak pały przyjechały ,i kicha.
  19. Czy to ktoś od nas wczoraj przede mną na katowickiej wpakował się do rowu ? ciemna b5 sedan. Dobrze że nic sie nie stało Niestety nie miałem pilota od wyciągarki bo bym wytargał.
  20. Ty byś qr** pampersy dziecku kupił a nie na lachony sie zrzucasz
  21. Andy nie martw sie ty go nie zobaczysz
  22. Fly tylko jak cena podrośnie to sam nie nagrywaj filmu , wiemy że dwumas itd ale nie przesadzaj
  23. Najpierw profil na NK , nie będziemy płacić w ciemno
  24. Za 1,5 zł to tylko ostry petting zobaczysz
  25. No to dawaj ten filmik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.