Treść opublikowana przez ono
-
[B8 CDN] Dołożyć nawigację
Zadzwoń tu http://www.naviservice.com.pl/navi/kontakt.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wybij starej zęby zobaczysz jaki kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przynajmniej nie porysują bo bez zębów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe milion Seria ma 176 KM teraz jakieś 210 , nie sprawdzałem bo masters bał sie o swoja hamownie Nie można przesadzić bo jest fap, ale to zupełnie co innego niż w osobówce , max prędkość to jakieś 160 (zdjęty limiter na 110), krótkie biegi , reduktory 1:3 co daje 3x więcej mocy na kołach Na pustyni spokojnie 140 nim latałem , a wrażenie jest jakbyś migiem leciał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe , nie, ale z zamrażarce jest 40 kotletów i 12 litrów finki Podstawa na pustynie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest płyta zasilana ON Jest też agregat 2,5 KW więc można mikrofale odpalić Trzeba sie wybrac gdzieś na kaukaz , w środku jest jeszcze zbiornik z ciepłą wodą , 2 duże aku , 800 Watt światła z przodu, szperacz xenonowy na pilocika, dwa wygodne wyrka , vebasto ,tel Irydium co ciekawe minuta rozmowy to jakieś 3 zł i zasięg na całej planecie, a z kom w niektórych krajach 20 zł Jutro jedzie w Afryke , ciekawe czy przeżyje jak rok temu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly wiem że nie rozumiesz o co chodzi , ale uwierz mi że nie o naklejki ,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj po modzie u Mastersa latalem po lesie ,gdyby nie drzewa wjechał bym wszedzie, Hyhy kox na maxa, jazda Audi Q wyglada mocno śmiesznie przy tym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musiałem jechać bo stary zajebał betą w krawężnik i dwie fele skasował , Iveco chwilkę sie przejechałem po lesie , kox ,jutro jadę do mastersa na moda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yhyyyy Z tego co pamiętam to przedni napęd zrobili dla kobiet, żeby było łatwiej ale mam kacora ,urwaaaa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boże jak mi was szkoda przednionapędowcy ,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra ide pić bo zamulacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wczoraj jechałem z żywca , masakra , katowicka biała wiało jak uj.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Letnie Ale nie chce nim latać po soli bo ma słabe zabezpieczenie antykorozyjne Więc czeka na lepszą pogode w ciepłym garażu Chciałem sprawdzić jak będzie na śniegu ,ale budowlańcy postawili mi kontener na wyjeździe z garażu i za uja Bullem nie wyjade.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Audi daje rade ,jak sie nie powiesi to wyjedzie wszędzie Jutro Patrol i testy Iveco po modach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Józefowie , w lasach pełno śniegu nikt nie jeździ , przepięknie ,pełen ogień
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łoooo karwa ale polatałem po okolicznych lasach , kox na maxa , parkingi to syf przy tym
-
Spotkania na drodze
Chcieć to sie chciało ale i tak pały przyjechały ,i kicha.
-
Spotkania na drodze
Czy to ktoś od nas wczoraj przede mną na katowickiej wpakował się do rowu ? ciemna b5 sedan. Dobrze że nic sie nie stało Niestety nie miałem pilota od wyciągarki bo bym wytargał.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty byś qr** pampersy dziecku kupił a nie na lachony sie zrzucasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy nie martw sie ty go nie zobaczysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly tylko jak cena podrośnie to sam nie nagrywaj filmu , wiemy że dwumas itd ale nie przesadzaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najpierw profil na NK , nie będziemy płacić w ciemno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za 1,5 zł to tylko ostry petting zobaczysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to dawaj ten filmik