Treść opublikowana przez ono
-
Spotkania na drodze
No fakt , nie myłem ze 2 miesiące hyhyhy , pozdro
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
No ładne ładnie , Adaś będzie wściekły jak wyrezasz więcej . No to czekam A te tiptrony 3.0 tdi z filmików to jakoś zamulają na maxa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja przed wczoraj drugi.
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
Racja, ja też spie***m jak widze coś takiego.
-
[B6 AVF] Czujnik deszczu jak włączyc???
No tu chyba nie ma czujnika deszczu, brak "oczka" w środku, jest tylko czujnik światła.
-
[ALL] Póki co mody na bok - pompa wysiadła
Nooo widze bramy na pilota ,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet leć kurde bo czas ci w podpisie sp***dala
-
[ALL] RNS-E polskie menu
Tej płyty nie załatwisz ani nie ściągniesz , jest skutecznie chroniona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa i co mu na grobie napiszą , zgiął w Ściekach ?, to dopiero przejebane.
-
[ALL] RNS-E polskie menu
Tylko fabryczną Audi , a menu PL masz od pyty na Allegro http://allegro.pl/item791337286_polskie_menu_do_audi_rns_e_a3_a4_a6_tt_mapa_pl.html
-
[ALL B7] Czy w B7 z quattro da sie całkowicie wyłączyć ESP
Jak ktoś na spocie w wawie będzie miał ten rocznik to chętnie sprawdzę , bo to trochę dziwne. Może wyciągnij na chwilkę bezpiecznik od ESP zobacz czy coś sie zmieni, nie wiem czy nie złapie jakiegoś błędu no ale tak byś wiedział na 100% czy to ESP
-
[ALL B7] Czy w B7 z quattro da sie całkowicie wyłączyć ESP
Jak masz tylne zablokowane przez ręczny to co ci hamuje , przednie ? Jak za słabe autko to poczekaj na śnieg i sie pobaw A może ty nie wciskasz sprzęgła przy ręcznym , hmmm?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde , ta pierwsza ma twarz jak pies mojej sąsiadki
-
[ALL B7] Czy w B7 z quattro da sie całkowicie wyłączyć ESP
Akurat na ręcznym to można zawijać i z włączonym ESP ,ręczny nie przechodzi przecież przez ABS więc ESP nie może ingerować. Co do wył ESP to raczej na pewno go wyłączysz guzikiem , to że koło jest przyhamowywane nie musi być wcale winą ESP tylko elektronicznej blokady dyfra która działa do jakiejś prędkości obrotowej silnika czy koła, nie wiem.Generalnie jak dasz Off ESP i ostro w pipe nic nie powinno hamować itd.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj spocik gicio , nie śmierdziało nie pizgało, tylko co to za typ w tym bMw co dar ryja ciągle ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet ,do h*ja walca ogarnij sie w końcu z tymi brykami, co tydzień szukasz innego ,
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Miron cwaniaku hehe , a przed zakupem było : oniak ile to kurde pali , ale tak naprawdę wiesz. hyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde gdzie tego uczą w europie ? Kox , trzeba jechać
-
[ALL B7] Migający ksenon
Jeśli to będzie oryginalny Philips to na pewno będzie oki
-
[ALL B7] Migający ksenon
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_po_raz_kolejny_padl_xenon-t46837.0.html Masz żarniki do wymiany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
eeee ?- [ALL B6] Po raz kolejny padł xenon
W b7 żarniki padają od fabrycznie wadliwego sterownika , audi nawet wymieniało je na gwarancji. Już gdzieś o tym pisałem ale może nie wszyscy wiedzą. Więc nawet jak kupisz ori z ASO to i tak padną dość szybko.- [B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
5,6 było na starym sofcie 250KM/550Nm , przy 280 powinno być lepiej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee na letnich lipa na maxa - [B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox