Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Póki co mody na bok - pompa wysiadła


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym wam przedstawić mój zakup :). Miało być A4 Avant 2.5 TDI a pdało na nieco większą siostrę czyli A6 C5. :kox:

Kilka słów na temat a6:

Jest to podstawowa wersja = przynajmniej tak mi się wydaje:) Bardzo ładnie zadbana, z ori przebiegiem sprawdzonym w serwisie Audi w Opolu, powymianie rozrządu itd itp

Wyposażenie:

- rod produkcji 1999

- silnik 2.5 TDI 150 KM :>

- climatronic dwustrefowy :kox:

- tempomat :rolleyes:

- elektrycznie regulowane fotele

- pełna elektryka szyb

- alu ori 16" z zimówkami

- i wszystko co w C5 było w podstawowej wersji

- i bym zapomniał - XENONkY - ale wyleciały bo były źle założone i się przetrwornice spaliły

- nowe świece żarowe

Co planuje zrobić:

- wymienić pompę paliwa

- fela 18" tylko nie wiem jeszcze jaki wzór (do 2000zł z oponami - zaproponujcie coś:D) :)

- chyps - Probably by rogalotti :decayed:

- lotka na tylną klapę a"la s6 i tyle

:kox:

Autko zakupiłem przed dwoma tygodniami i zrobiłem

- wymiana oleju i wszystkich filtrów

- wymieniłem rozrząd

- nowe tarcze hamulcowe i klocki

- założyłem jakieś sprężyny (nie pamiętam jaki typ) bo tył strasznie wysoko stał ale już jest kulturalna gleba

Narazie 3 zdjęcia na szybko bo pogoda nie pozwala na zrobienie lepszych

:evil:

Zdjęcia będą jutro nowe :naughty:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super A6-tka i jak założysz RS-ki to będzie zajebibi wyglądać.... zawsze mi się marzyły te felgi :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie. tylko bez emocji przy zakupie. to najgorszy doradca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriuu prawda :good: ale ja bym dziś dzwonił bo za taką cenę to trudno wyhaczyć :good:

Furka niczego sobie plany :good: pozdrowionka i niech się sprawuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to szroty nie koła czym wy się podniecacie zajebi... to one kiedyś były.Zajechane jak beret Kaczyńskiego!!!![br]Dopisany: 15 Październik 2009, 22:35_________________________________________________I jeszcze ten opis że pasują do wszystkiego :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie autko, do wywalenia brewki i to dreewno :decayed:

no niestety musi zostać bo aluminiowe listwy są zbyt drogie a poza tym mi się to nawet podoba :)

a te felgi są moje i nie ma hu!@ :kox::decayed::polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 23:10_________________________________________________

Przecież to szroty nie koła czym wy się podniecacie zajebi... to one kiedyś były.Zajechane jak beret Kaczyńskiego!!!![br]Dopisany: 15 Październik 2009, 22:35_________________________________________________I jeszcze ten opis że pasują do wszystkiego :wallbash:

to co facet podał w opisie to prawda bo te auta mają taki sam rozstaw śrub i pasują - jedyne co może nie pasować to średnica otworu centralnego ale od tego są pierscionki. Ci mi szkodzi jechać obejrzeć.....tylko 50km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat w środku..granat z zewnątrz .. :thumbdown:

Ale fajne bo A6 :naughty:

:evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 23:25_________________________________________________mi tam się podoba i ja tym jeźdżę wienc darujta se[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 23:27_________________________________________________ :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez ciśnień kolego :wink4:

Mi się po prostu ten kolor strasznie opatrzył już na A6.. ale uważam iż jest to bardzo fajne auto i na pewno bardziej komfortowe niż A4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...