Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Póki co mody na bok - pompa wysiadła


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie jestem milionerem i chce coś do dwóch koła z oponami. Mogą być do lakierowania :cool1:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 09:28_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item770682755_18_5x112_model_rs6_z_oponami.html :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze stary ale te dywaniki to wywal...

My też mieliśmy takiego wieloryba i wiem jak jest... ale jak masz takie potargańce gumowe nie ory to to strasznie wygląda :D

To autko jest klasa i pełna kultura, dywanik też musi być ładny.

A co do felg to wstrzymaj się na jakieś ładne ORY od Audi.

zobacz na naszą byłą A6 :D

podobne...

2caa01e5e053a170med.jpg

1097df641a1c406bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łane som one ale chromowane kołpaki tes.Pozdro

:polew: :polew: :polew: potargany język :blink:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:45_________________________________________________sory :) OT[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:45_________________________________________________dywaników ogólnie gumowych nie uwarzam ale błoto było więc włożyłem :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:46_________________________________________________

:thumbdown: ja bym się wstrzymał..

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kase mam....chyba poszekam.....albo pozarywam do rogala bo już się z nim kontaktowałem :kox:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 08:00_________________________________________________a czarny grill ma tu sens?? czy bez alu nie ma sens??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...