Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. To prawda, zwłaszcza jak mają takie same DNA ,hyhy Gratki
  2. Wiciu uważaj gówniarzu , bo masz jakieś 300 karniaków ze mną do wypicia,zobaczymy kto piszczel ,hyhy Suli która fela ? Ta z przodu z banią ?
  3. Wiem wiem ,chodziło mi o filmik ,że akurat ten
  4. Noooo taaaaa, nie dość że w deszcz to jeszcze ja w 4 osoby No ale rozumiem Audi musi być kox ,w końcu zlot A4
  5. No sory, chciałem dobrze , hehe. To wszystko przez Malika bo zawsze wlewa do szklanek jakiegoś bimberu
  6. Nie wiem. A tu ja vs pepin , w końcu na suchym http://www.youtube.com/watch?v=XhgNVObkHj0 I troche upalania Bulla http://www.youtube.com/watch?v=B4wgOlEFUV4
  7. Nie wiem z kim sie darła Esa Suliego ale strasznie sie ucieszył ,hehe http://www.youtube.com/watch?v=mg73kJJjIPg
  8. Uj z sałatką ,ale wódka mi sie rozlała ,
  9. Generalnie miganie xenonów w b7 spowodowane jest fabryczną wadą sterownika xenonów czego skutkiem jest szybkie przepalanie żarników,jak ktoś w miare wcześnie sie zorientował był on wymieniany na gwarancji, niestety Audi jak zwykle kurwaaa nie ogłosiło akcji serwisowej tylko sprzedają żarniki za 700 zł sztuka , ehh. Po moich doświadczeniach nie ma różnicy czy kupisz żarnik na allegro za 100 zł czy w ASO za 700 zł ,bo i tak ich żywotność jest podobna. Więc jeśli ktoś planuje latać bryką troche dłużej na pewno bardziej opłaca sie wymienić sterownik i xenony.
  10. Jakieś takie żeby nie trzeba było dużo gadać.
  11. Oj wiciu przesadził, heheh
  12. A kto zbiera zamówienia na dragi ? hyhy
  13. No fajne fajne ,gratki
  14. A i nawzajem
  15. Oj wiemy wiemy No widziałem że sie przytulasz z tyłu ,hyhyhy
  16. Nie dzięki tylko 50 zeta ....
  17. Laska fajna. Niestety czar prysł w momencie kiedy otworzyła usta i zaczęła mówić (w DD TVN). W życiu takich głupot nie słyszałem. Bo takiej sie szybko usta zatyka .
  18. Ja pitole..........
  19. Jak tylko będe we Lwówku z którego pochodzę , a czasem bywam to chętnie poznam bandę z tamtych okolic :good: Pozdro i do miłego
  20. A ty pewnie zapitalałeś lewym pasem 30 km/h , i byłeś strasznie zdziwiony jego reakcja ?
  21. Myślę że szybciej
  22. Raga, jeszcze możesz się wycofać .
  23. Z lewej strony na wahaczach , nic ci nie będzie wariowało przy zmianie zawiechy
  24. Też ostatnio jechałem leonem 170 PS , myślałem że sie coś zjebało,hyhyhy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.