Treść opublikowana przez ono
-
Nowy VIP w drodze....
To prawda, zwłaszcza jak mają takie same DNA ,hyhy Gratki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu uważaj gówniarzu , bo masz jakieś 300 karniaków ze mną do wypicia,zobaczymy kto piszczel ,hyhy Suli która fela ? Ta z przodu z banią ?
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Wiem wiem ,chodziło mi o filmik ,że akurat ten
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Noooo taaaaa, nie dość że w deszcz to jeszcze ja w 4 osoby No ale rozumiem Audi musi być kox ,w końcu zlot A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No sory, chciałem dobrze , hehe. To wszystko przez Malika bo zawsze wlewa do szklanek jakiegoś bimberu
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Nie wiem. A tu ja vs pepin , w końcu na suchym http://www.youtube.com/watch?v=XhgNVObkHj0 I troche upalania Bulla http://www.youtube.com/watch?v=B4wgOlEFUV4
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Nie wiem z kim sie darła Esa Suliego ale strasznie sie ucieszył ,hehe http://www.youtube.com/watch?v=mg73kJJjIPg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uj z sałatką ,ale wódka mi sie rozlała ,
-
[ALL B7] Światła dzienne DRL
Generalnie miganie xenonów w b7 spowodowane jest fabryczną wadą sterownika xenonów czego skutkiem jest szybkie przepalanie żarników,jak ktoś w miare wcześnie sie zorientował był on wymieniany na gwarancji, niestety Audi jak zwykle kurwaaa nie ogłosiło akcji serwisowej tylko sprzedają żarniki za 700 zł sztuka , ehh. Po moich doświadczeniach nie ma różnicy czy kupisz żarnik na allegro za 100 zł czy w ASO za 700 zł ,bo i tak ich żywotność jest podobna. Więc jeśli ktoś planuje latać bryką troche dłużej na pewno bardziej opłaca sie wymienić sterownik i xenony.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jakieś takie żeby nie trzeba było dużo gadać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj wiciu przesadził, heheh
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - OFERTA ALKOHOLI NA ZLOT
A kto zbiera zamówienia na dragi ? hyhy
-
[ALL B7] 2.7 TDI nowe wozidełko :)
No fajne fajne ,gratki
-
Spotkania na drodze
A i nawzajem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj wiemy wiemy No widziałem że sie przytulasz z tyłu ,hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dzięki tylko 50 zeta ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Laska fajna. Niestety czar prysł w momencie kiedy otworzyła usta i zaczęła mówić (w DD TVN). W życiu takich głupot nie słyszałem. Bo takiej sie szybko usta zatyka .
-
Fajne nuty DiscoPolo
Ja pitole..........
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhy
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Jak tylko będe we Lwówku z którego pochodzę , a czasem bywam to chętnie poznam bandę z tamtych okolic :good: Pozdro i do miłego
-
Spotkania na drodze
A ty pewnie zapitalałeś lewym pasem 30 km/h , i byłeś strasznie zdziwiony jego reakcja ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślę że szybciej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raga, jeszcze możesz się wycofać .
-
[ALL B7] Czujniki do poziomowania xenonów a sprężyny -30mm
Z lewej strony na wahaczach , nic ci nie będzie wariowało przy zmianie zawiechy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też ostatnio jechałem leonem 170 PS , myślałem że sie coś zjebało,hyhyhy