Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooooo Malik sie wkręcił , oglądnij dzisiaj szybcy i wściekli , hyhyhy
-
Dobrzy chiptunerzy
Jeśli usterka będzie kosztowna potrafią to sprawdzić w 5 sekund.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może zainstalowałeś 2 sieci w domu ? I coś nie halo.
-
Dobrzy chiptunerzy
Bardzo możliwe , najczęściej serwis jest dogadany z jakimś magikiem i samo ASO proponuje moda,wszystko jest cacy jak robisz przeglądy gwarancyjne właśnie w tym ASO , ale jeśli coś sie stanie w trasie i trafisz do innego ASO może być problem.
-
[ALL B6] RNS-D brak satelit
Anteny w szybach są od radia .
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Hamuj bajere cycu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym tego nie mówił , hyhy
-
[ALL B7] Navi RNS-e
W ukrytym Menu jest chyba ustawienie gali, a na Allegro pełno typów którzy wgrywają PL do RNS-E np.http://allegro.pl/item557050932_nawigacja_audi_rns_e_mmi_polskie_menu.html słyszałem opinie że nie jest to jednak idealnie dopracowane i potrafi sie wieszać itd.
-
[ALL B7] Czy da się zrobić aby światła dzienne świeciły razem z mijania (xenon) ?
W B8 światła dzienne(diody) palą sie razem z xenonem tylko słabiej.
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Fiu Fiu ,to się porobiło Wszystkiego naj naj naj :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja zapraszam mysle, ze oniak nic nie bedzie mial przeciwko. Cieszy sie obok wiec na pewno nie bedzie mial.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To wysyłaj wszystkim miłosne PW Mialabym tylko kilku kandydatow do takich akcji, ale dzisiaj nie mam ochoty na awantury :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment) Rewe awatarek :kox: Znowu pijecie beze mnie ;( ;( ;( przyjezdzaj Qzwa, trzeba było dać znać parę godzin wcześniej :kox: ale to wyszlo w ostatniej chwili, opowiem ci jutro na gg dlaczego :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:23_________________________________________________ Jak Ty już nie pamiętasz swojego hasła, to musi być dobrze Jeszcze pamietam, ale oniak powiedzial, ze moge pisac z jego konta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment) Rewe awatarek :kox: Znowu pijecie beze mnie ;( ;( ;( przyjezdzaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment) Rewe awatarek :kox:
-
Dobrzy chiptunerzy
Skoro masz więcej mocy,niutona to i obciążenie silnika większe , oczywiste jest że żywotność silnika się zmniejszy , nie ma nic za darmo.A o ile to tylko zależy od rozsądku właściciela i jego ciężkiej nogi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli daj spokój ,rodzinne kombi sie do tego nie nadaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy wczoraj latał że fiu fiu Nieźle wymiatał duży fiat hyhy. Nawet ochrona nie przyjechała, chyba sie poddali w końcu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dymać to , trzeba latać póki śnieg jest.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawajcie dzisiaj pod M1 , jest kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakaś stara raszpla w ciąży.
-
[ALL B7] Jakie są zalecenia do eksploatacji silników 2,7 TDI i jakie znacie o nich opinie ?
2,7 tdi Q było w A6, w A4 chyba tylko ośka.
-
skradzione kombi z chrzanowa
U mnie na parkingu już 2 razy tak bryki zostawiali(2 nowe mondeo),gadałem z pałami jak przyjechały , okazało sie że złodzieje sprawdzają w ten sposób czy bryka ma gps itd,jak sie nikt nie zgłosi to go zabierają ,oczywiście czasem jak ma gps pały robią zasadzkę i czekają na nich. Na pewno warto zadzwonić niech sprawdzają .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pod M1 kox ,troszkę kostke łapało, jak jutro dosypie będzie malina i latam wieczorem