Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ooooo Malik sie wkręcił , oglądnij dzisiaj szybcy i wściekli , hyhyhy
  2. Jeśli usterka będzie kosztowna potrafią to sprawdzić w 5 sekund.
  3. Może zainstalowałeś 2 sieci w domu ? I coś nie halo.
  4. Bardzo możliwe , najczęściej serwis jest dogadany z jakimś magikiem i samo ASO proponuje moda,wszystko jest cacy jak robisz przeglądy gwarancyjne właśnie w tym ASO , ale jeśli coś sie stanie w trasie i trafisz do innego ASO może być problem.
  5. Anteny w szybach są od radia .
  6. Ja bym tego nie mówił , hyhy
  7. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    W ukrytym Menu jest chyba ustawienie gali, a na Allegro pełno typów którzy wgrywają PL do RNS-E np.http://allegro.pl/item557050932_nawigacja_audi_rns_e_mmi_polskie_menu.html słyszałem opinie że nie jest to jednak idealnie dopracowane i potrafi sie wieszać itd.
  8. W B8 światła dzienne(diody) palą sie razem z xenonem tylko słabiej.
  9. Fiu Fiu ,to się porobiło Wszystkiego naj naj naj :oklaski:
  10. Ja zapraszam mysle, ze oniak nic nie bedzie mial przeciwko. Cieszy sie obok wiec na pewno nie bedzie mial.
  11. To wysyłaj wszystkim miłosne PW Mialabym tylko kilku kandydatow do takich akcji, ale dzisiaj nie mam ochoty na awantury :polew: :polew:
  12. Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment) Rewe awatarek :kox: Znowu pijecie beze mnie ;( ;( ;( przyjezdzaj Qzwa, trzeba było dać znać parę godzin wcześniej :kox: ale to wyszlo w ostatniej chwili, opowiem ci jutro na gg dlaczego :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:23_________________________________________________ Jak Ty już nie pamiętasz swojego hasła, to musi być dobrze Jeszcze pamietam, ale oniak powiedzial, ze moge pisac z jego konta.
  13. Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment) Rewe awatarek :kox: Znowu pijecie beze mnie ;( ;( ;( przyjezdzaj
  14. Hej baby (tu Kaska - Oniak udostepnil mi konto na moment) Rewe awatarek :kox:
  15. Skoro masz więcej mocy,niutona to i obciążenie silnika większe , oczywiste jest że żywotność silnika się zmniejszy , nie ma nic za darmo.A o ile to tylko zależy od rozsądku właściciela i jego ciężkiej nogi.
  16. Suli daj spokój ,rodzinne kombi sie do tego nie nadaje
  17. Andy wczoraj latał że fiu fiu Nieźle wymiatał duży fiat hyhy. Nawet ochrona nie przyjechała, chyba sie poddali w końcu
  18. Dymać to , trzeba latać póki śnieg jest.
  19. Dawajcie dzisiaj pod M1 , jest kox
  20. Jakaś stara raszpla w ciąży.
  21. U mnie na parkingu już 2 razy tak bryki zostawiali(2 nowe mondeo),gadałem z pałami jak przyjechały , okazało sie że złodzieje sprawdzają w ten sposób czy bryka ma gps itd,jak sie nikt nie zgłosi to go zabierają ,oczywiście czasem jak ma gps pały robią zasadzkę i czekają na nich. Na pewno warto zadzwonić niech sprawdzają .
  22. Pod M1 kox ,troszkę kostke łapało, jak jutro dosypie będzie malina i latam wieczorem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.