Treść opublikowana przez ono
-
[B7 BLB] czy ktoś sam zmieniał żarnik Xenona w B7??
Tak , nie wiem jak w 2.0 TDI ale trzeba odkręcić zbiorniczek od wspomagania i go odchylić , z lewej trzeba odkręcić dolot , jest troche zabawy ale da sie , powodzenia.
-
[B6 AVF] Xenon w deszczu
Kupił odemnie , a ja w ASO i na pewno były ORI , miałem je chwilkę i były dokładnie takie jak fabrycznie zamontowane. Barwa światła jest inna w B6 a w B7 mając takie same żarniki, jest różnica w soczewkach.
-
[B6 AVF] Xenon w deszczu
Cuber ostatnio kupił Ori z ASO za 300 zł komplet Jęsli chodzi o barwe to jedno , ale żywotność nowych żarników jest strasznie niska , ja wymieniłem już 4 komplety , kiedys xenon wystarczał na 5 do 8 lat .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najpierw dowiedz sie ile kosztuje w ASO , czasem można sie milo zaskoczyć .- [B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
Ja zawsze stawiam na Ori i nigdy nie miałem problemów.- [ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Taaaa, zrobilem w 4 osoby i bagaże 8 tyś km , dwie opony tylne do wywalenia druty wylazły , dwa amory rozwalone,nadrobił że uj Bardzo rozsądnie.- [ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Wygląd wyglądem ,ale to ma za***rdalać a nie trząść sie o każdą dziurkę w drodze . Może na żywo jest inaczej- [ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
No troche za nisko , będzie masakra na drodze . Ja kupiłem Weitec -35 i dokładnie tyle usiadł.- [RNS-E] Polskie mapy
hyhy- [RNS-E] Polskie mapy
Pewnie koniec grudnia .- [RNS-E] Polskie mapy
Czekamy na 2009 , ciekawe jakie zmiany w sofcie i w samej mapie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żenada.- [B7 BRE] Kolejna b7 na forum :)
Pikna , gratuluje Super fela- Spotkania na drodze
Komu dzisiaj trąbiłem w Grudziądzu na światłach ? B6 naklejka klubowa pozdrawiam Wczoraj po pijaku widziałem Zdenia w Słupsku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wezme dla ciebie pasztetową w naturalnej kiszce ,będzie ci pasowało do dresów- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to my sie znamy ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale wy pitolicie jezuuu A tak poważnie , AndyN zmieniłeś juz płyn do spryskiwaczy ?- [B7 ASB] Wolne obroty i odpalanie silnika
Pojechałem kiedyś A6 3.0 TDI do serwisu ,przy okazji przeglądu mówię że długo czasem kręci , potem powiedzieli że wgrali nowy soft do rozrusznika , sie qwa uśmiałem , oczywiście nic sie nie zmieniło- [B7 BRE] Navi TV
Płyte kupisz na allegro , koszt od 300 zł , na twoim miejscu poczekał bym chwilke bo zaraz pojawi sie 2009 Tv zrobisz za jakieś +/- 1500 zł.- [ALL] B7 3.0 TDI po 2006 kontra 330xd po 2006
No średnio średnio , w firmie mam Bety i Audi , jak bym ci podliczył koszt napraw to beta wypadnie baaaardzo źle.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaa ?- [B6 AVF] RNS-E Samoczynne podgłaśnianie
Ma ma , jest inne menu , brak ustawień Gala i procesora dźwięku , jak dobrze pamiętam w Bose Gale ustawiasz w ukrytym menu- [B7 BWT] Dwa pytania.
A mapa tylko taka http://allegro.pl/item459820006_audi_navigation_plus_rns_e_dvd_2008_2_dvd_75_pl.html- [B7 ASB] Wolne obroty i odpalanie silnika
W 3.0 i 4.2 TDI to normalne . Nie ma sie czym przejmować. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.