Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może dzisiaj spocik pod M1? Był ktoś ,oglądał ,latał ? Bo jak ma mnie wypizgać na parkingu to już wole sie poślizgać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chopie gdzie cie wcieło na tyle ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja ostatnio czyściłem wacikami z wodą utlenioną,łatwy dostęp po odkręceniu 5 śrubek,navi odrazu szybciej myśli nie wiesza sie itd. A co do mapy 2009, po dłuższej zabawie jest różnica w dokładności , zwłaszcza w małych miejscowościach, więc polecam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To chyba u zegarmistrza miał zabieg , hyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale smyranie po napletach dzisiaj , fiu fiu.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Trzeniek , to teraz sobie wyobraź jak na światłach wciąga cie avant z lodówką w środku . To dopiero polew, hyhyhy
-
[B5 AEB] Quattro a hamulec ręczny
Bez sprzęgła zdławisz silnik ,i to na pewno nie jest zdrowe , ze sprzęgłem zablokujesz tylną oś.
-
[ALL] Co za mróz
Obkręciłem już licznik , hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajna miejscówka , szkoda tylko że śnieg nie pada , po lodzie wszystko za wolno . Ale i tak kox
-
[ALL] Co za mróz
Wawka z rana Mega pizgawica.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc w sobote :) Wisze ci duuuuuuuużą krowe
-
[ALL B7] Cichy sygnał czujnika cofania
Regulacje zrobisz tylko vagiem
-
[B7 ASB] Modyfikacje silnika 3.0 TDI
Z DPF 280 KM ? Z tego co pamiętam to 250.
-
[ALL B7] Montaż bixenonów skrętnych w miejsce zwykłych bixenonów
Jak to nie zauważyłeś ? Nie zauważyłeś że doświetla ci zakręt ? Albo Q7 miało coś zdupione albo jechałeś w dzień .hyhy Ja to mam od 3 lat i uważam że jest przydatne , zawsze lepiej widać menela wychodzącego z rowu. Ale masz racje przy dużej prędkości nie ma to już znaczenia. Rezaj alv , jak będziesz coś chciał moge sprawdzić w swoim
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
A my z Żółwiem na słowacje , wódka,narty, wódka , deska ....... i tak w kółko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I napisać że przeszedł wnikliwą diagnozę w bambusowej stajni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj nie przesadzajcie , jaki tam bity ,ważne że wszystkie ćwiartki były proste
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko żółwik masz tylko 46 karniaków do wypicia , nadrobisz jakoś :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam już z tyłu i nie są aż takie twarde , mają krótszy skok i to jest super.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Walnij sete z pieprzem , mówią że pomaga Mi tez ręka troche zamarzła . O dziwo nic strasznego hyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhy to żeś dał :polew: :polew: Nie ma to jak sobie prezent zrobić hyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przez europe w hotelach , na szczęście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A zobaczymy żółwik zobaczymy Bryńka nastepnym razem załatwie morfine hyhyy W błotku i w piachu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A git ,bryka już gotowa jutro odbieramy , jeszcze troche wyposażenia trzeba po montować , trenować będe na poligonie w Sulejówku , 15 stycznia wylot
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
urwa, więcej nie pije