Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Może dzisiaj spocik pod M1? Był ktoś ,oglądał ,latał ? Bo jak ma mnie wypizgać na parkingu to już wole sie poślizgać.
  2. Chopie gdzie cie wcieło na tyle ?
  3. Ja ostatnio czyściłem wacikami z wodą utlenioną,łatwy dostęp po odkręceniu 5 śrubek,navi odrazu szybciej myśli nie wiesza sie itd. A co do mapy 2009, po dłuższej zabawie jest różnica w dokładności , zwłaszcza w małych miejscowościach, więc polecam
  4. To chyba u zegarmistrza miał zabieg , hyhy
  5. Ale smyranie po napletach dzisiaj , fiu fiu.
  6. Trzeniek , to teraz sobie wyobraź jak na światłach wciąga cie avant z lodówką w środku . To dopiero polew, hyhyhy
  7. Bez sprzęgła zdławisz silnik ,i to na pewno nie jest zdrowe , ze sprzęgłem zablokujesz tylną oś.
  8. Obkręciłem już licznik , hyhyhy
  9. Fajna miejscówka , szkoda tylko że śnieg nie pada , po lodzie wszystko za wolno . Ale i tak kox
  10. Wawka z rana Mega pizgawica.
  11. Cuber jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc w sobote :) Wisze ci duuuuuuuużą krowe
  12. Regulacje zrobisz tylko vagiem
  13. Z DPF 280 KM ? Z tego co pamiętam to 250.
  14. Jak to nie zauważyłeś ? Nie zauważyłeś że doświetla ci zakręt ? Albo Q7 miało coś zdupione albo jechałeś w dzień .hyhy Ja to mam od 3 lat i uważam że jest przydatne , zawsze lepiej widać menela wychodzącego z rowu. Ale masz racje przy dużej prędkości nie ma to już znaczenia. Rezaj alv , jak będziesz coś chciał moge sprawdzić w swoim
  15. A my z Żółwiem na słowacje , wódka,narty, wódka , deska ....... i tak w kółko
  16. I napisać że przeszedł wnikliwą diagnozę w bambusowej stajni
  17. Oj nie przesadzajcie , jaki tam bity ,ważne że wszystkie ćwiartki były proste
  18. Spoko żółwik masz tylko 46 karniaków do wypicia , nadrobisz jakoś :D
  19. Mam już z tyłu i nie są aż takie twarde , mają krótszy skok i to jest super.
  20. Walnij sete z pieprzem , mówią że pomaga Mi tez ręka troche zamarzła . O dziwo nic strasznego hyhy
  21. hyhyhy to żeś dał :polew: :polew: Nie ma to jak sobie prezent zrobić hyhy
  22. Przez europe w hotelach , na szczęście
  23. A zobaczymy żółwik zobaczymy Bryńka nastepnym razem załatwie morfine hyhyy W błotku i w piachu
  24. A git ,bryka już gotowa jutro odbieramy , jeszcze troche wyposażenia trzeba po montować , trenować będe na poligonie w Sulejówku , 15 stycznia wylot
  25. urwa, więcej nie pije

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.