Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Przetwornica 230v i jazda.
  2. Jak coś mam 50 pinów, kto kupował w piątek 30 sztuk ? navik jest bardzo zdziwiony nie kuma o co chodzi, hyhy
  3. Zobacz może u nich www.kreatormocy.pl będziesz miał blisko
  4. Adaś myśl co piszesz a nie 16 razy posta edytujesz, hyhyhyhy
  5. Ho ho ho , szykuje sie trzeci moduł BT .
  6. Zawsze było , za dopłatą ,jakieś 1300 zł . Lukass ma w swojej A4.
  7. To jest automatyczny obieg zamknięty w razie zanieczyszczonego powietrza , do tego jak pamiętam trzeba dodatkowy czujnik
  8. Pojadę może jutro , spoko
  9. ono odpowiedział(a) na Pollux temat w Audi A4 B6/B7
    hehe dobre . Zacznij od vaga, moze coś sie wyjaśni.
  10. ono odpowiedział(a) na J E L I T O temat w Audi A4/S4 B6
    Nie wiem co w tej parówie ładnego.
  11. łooooo sie qwa uśmiałem , hyhyhyhy
  12. Menadżer zadań ci działa ? ctrl alt del ?
  13. Powoli , musze sie zapoznać z aktami sprawy Od jutra zaczynam przesłuchania . Lukass nie jest podejrzany bo by nie podniósł akumulatora.
  14. Adaho całą zabawe psujesz ,nareszcie jakiś ciekawy temat w tej rzece tandetnego spamu
  15. Proponuje stworzyć komisje śledczą i przeprowadzić dochodzenie
  16. Kurde w piątek zaprowadziłem do rogala leona 2.0 TDI (coś nie halo z turbawą) diagnoza ,upalony wirnik , qqrwa bryka przebieg 70 tyś zero programu zero rezania , co za gówno robią. Turbawa w ASO Seat 7700zł + wymiana , sie uśmiałem A z tym aq na spocie to faktycznie jakiś tajemniczy don pedro , hyhyhy
  17. Co to za życie
  18. yyyyyyyy
  19. Ja bym wyznaczył ciebie Andy Wracam a tam 2 aq podpięte .
  20. Dzięki mała dzięki
  21. Zrobiłem pare tyś km Betą z silnikiem 3.0 SD biturbo i w porównaniu do 3.0 TDI spodziewałem sie szoku i tak jak piszą w ulotkach niesamowitego odejścia z niskich obrotów , w praktyce jednak jest inaczej , ten silnik bardzo podobnie jedzie z dołu i nie ma tu żadnego zdziwienia i przepaści nad jedną turbiną w Audi.Fajne jest tylko 286 KM w serii Choć sama konstrukcja turbawek jest ciekawa i teoretycznie idealna.
  22. Takiej to fajnie kopa w dupe dać .
  23. Kontrolke pokazującą stan świateł można wł/wył vagiem. Rozumiem że chodzi o tą zieloną widoczną na zdjęciu. Spalone żarówki od pakietu oświetlenie nie są wyświetlane na Fisie , jest tylko info w vagu że któraś jest przepalona.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.