Treść opublikowana przez ono
-
[B6 AVF] Problem z odtwarzaniem DVD w NAVI
Navi nie odtwarza filmów DVD , tylko mapy ,mp3 i audio.
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
No jak , proste , wkładasz czujnik temperatury zewnętrznej do miski olejowej i masz temp oleju na Fisie. hahahhah
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
Czepiasz sie , poczekamy jak Cuber nagra
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
Mniej więcej tak : http://video.google.pl/videoplay?docid=-6797213694677113069&ei=xzrzSKT8DKf62wKhhezqDg&q=a4+ono
-
Ma ktoś cyfre +??
A to niby trzeba zrobić do końca miesiąca nie ? A mi qwa ta karta jeszcze nie przyszła.
-
[B5 AFN]DZIWNA KONTROLKA
Pewnie przepalona żarówka , zrób może fotke.
-
zemsta-za-zdrade
Ja sie z Cubrem dogadałem , on klika w mój link a ja w jego
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
Masters mówił że robił już 270 z DPF i lata , ale coś mi sie wydaje że cuber idzie w 300
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
Wiemy już wszystko , trzeba wy***ać DPF wgrać soft od 3.0 bez DPF i będzie malna
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
Oj qwa to nieźle , a pamiętasz może jakie były wartości ? W tym tygodniu będe u Mastersa , zapytam czy to robił i o co biega.
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
Chodzi ci o obcinanie mocy przez DPF , można zmienić górną granice temperatury spalin. Zadzwoń do Mastersa on mocno w tym rezał.
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
Rozumiem że piszesz o DPF , nie można nic zamieszać ? trzeba wycinać ?
-
[B7 BKN] Kola 16" a wielkosc tarczy+zaciskow
Da sie , ja miałem takie w komplecie ale jest tak mało miejsca między zaciskiem a felą że nie mieszczą sie odważniki , trzeba też dopasować ET felgi bo może całkiem nie pasować , nie pamiętam jakie miałem ET w tych felach,bo je sprzedałem Lukassowi. Zakładaj 17 na zime i 18 na lato.
-
[B7] S4 V8 Supercharger
Piękna sprawa Malik Ja bym polatał chwilkę serią a potem ....
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Kiedys myślałem o takim , nawet fajnie wygląda http://www.audi-akcesoria.pl/modele/nowe_a4/Sport/222/
-
[ALL B7] Jakie rodzaje oświetlenia lamp przednich w A4 B7 ?
W b7 nie ma xenonów , są tylko bi.
-
[A6 C6] MMI - rozbudowa systemu
Z tego co pamiętam Mp3 można odtwarzać w zmieniarce , sprawdzałeś ? W Q7 działa a to raczej ten sam system
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już zwiedzałem wszystko , jest coraz lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie , wielkie mi Halooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poniżej zera ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś ,wystaw na Allegro może dadzą więcej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Qrva , a było tak przytulnie bez ciebie.
-
[B6 AVF] RNS-E - kolorystyka wyświetlacza
Najłatwiej i najtaniej założyć DVD sterowane z navi, np. takie http://allegro.pl/item434245691_zestaw_dvd_z_dvix_adapter_av_do_audi_rns_e.html Można jeszcze Tv tuner ale to koszt +/- 1500 zł i dużo roboty, no i nie wiesz jak będzie odbierał u ciebie w mieście, myślę że w Legnicy średnio.
-
[B6 AVF] RNS-E - kolorystyka wyświetlacza
RNS-E wygląda tak http://allegro.pl/item432094513_montaz_nawigacji_audi_a4_dvd_rns_e_bydgoszcz.html Czerwona navi wygląda tak http://allegro.pl/item430337858_nawigacja_do_audi_a4_z_mp3.html Niestety nie , jest to opcja dodatkowa.
-
Problem - Navigacja Plus RNS-4
Nie pisz dużymi literami Jeśli masz mape z PL to była ona od 2007 roku , więc nie taka stara .Mapy możecie zawsze kupić na allegro , są w dobrych cenach. Na płycie z mapą zawsze jest najnowsze oprogramowanie do nawigacji które się wgrywa przy pierwszym odpaleniu płyty. np. http://allegro.pl/item432032213_audi_a3_a4_a6_rns_e_dvd_polska_eu_najnowsza.html