Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Navi nie odtwarza filmów DVD , tylko mapy ,mp3 i audio.
  2. No jak , proste , wkładasz czujnik temperatury zewnętrznej do miski olejowej i masz temp oleju na Fisie. hahahhah
  3. Czepiasz sie , poczekamy jak Cuber nagra
  4. Mniej więcej tak : http://video.google.pl/videoplay?docid=-6797213694677113069&ei=xzrzSKT8DKf62wKhhezqDg&q=a4+ono
  5. A to niby trzeba zrobić do końca miesiąca nie ? A mi qwa ta karta jeszcze nie przyszła.
  6. ono odpowiedział(a) na BARTI-A4 temat w Audi A4 B5
    Pewnie przepalona żarówka , zrób może fotke.
  7. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja sie z Cubrem dogadałem , on klika w mój link a ja w jego
  8. Masters mówił że robił już 270 z DPF i lata , ale coś mi sie wydaje że cuber idzie w 300
  9. Wiemy już wszystko , trzeba wy***ać DPF wgrać soft od 3.0 bez DPF i będzie malna
  10. Oj qwa to nieźle , a pamiętasz może jakie były wartości ? W tym tygodniu będe u Mastersa , zapytam czy to robił i o co biega.
  11. Chodzi ci o obcinanie mocy przez DPF , można zmienić górną granice temperatury spalin. Zadzwoń do Mastersa on mocno w tym rezał.
  12. Rozumiem że piszesz o DPF , nie można nic zamieszać ? trzeba wycinać ?
  13. Da sie , ja miałem takie w komplecie ale jest tak mało miejsca między zaciskiem a felą że nie mieszczą sie odważniki , trzeba też dopasować ET felgi bo może całkiem nie pasować , nie pamiętam jakie miałem ET w tych felach,bo je sprzedałem Lukassowi. Zakładaj 17 na zime i 18 na lato.
  14. Piękna sprawa Malik Ja bym polatał chwilkę serią a potem ....
  15. Kiedys myślałem o takim , nawet fajnie wygląda http://www.audi-akcesoria.pl/modele/nowe_a4/Sport/222/
  16. W b7 nie ma xenonów , są tylko bi.
  17. Z tego co pamiętam Mp3 można odtwarzać w zmieniarce , sprawdzałeś ? W Q7 działa a to raczej ten sam system
  18. Już zwiedzałem wszystko , jest coraz lepiej
  19. No właśnie , wielkie mi Halooo
  20. Poniżej zera ?
  21. Adaś ,wystaw na Allegro może dadzą więcej
  22. Qrva , a było tak przytulnie bez ciebie.
  23. Najłatwiej i najtaniej założyć DVD sterowane z navi, np. takie http://allegro.pl/item434245691_zestaw_dvd_z_dvix_adapter_av_do_audi_rns_e.html Można jeszcze Tv tuner ale to koszt +/- 1500 zł i dużo roboty, no i nie wiesz jak będzie odbierał u ciebie w mieście, myślę że w Legnicy średnio.
  24. RNS-E wygląda tak http://allegro.pl/item432094513_montaz_nawigacji_audi_a4_dvd_rns_e_bydgoszcz.html Czerwona navi wygląda tak http://allegro.pl/item430337858_nawigacja_do_audi_a4_z_mp3.html Niestety nie , jest to opcja dodatkowa.
  25. Nie pisz dużymi literami Jeśli masz mape z PL to była ona od 2007 roku , więc nie taka stara .Mapy możecie zawsze kupić na allegro , są w dobrych cenach. Na płycie z mapą zawsze jest najnowsze oprogramowanie do nawigacji które się wgrywa przy pierwszym odpaleniu płyty. np. http://allegro.pl/item432032213_audi_a3_a4_a6_rns_e_dvd_polska_eu_najnowsza.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.