Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Były tez same odblaski , brak instalacji tylko zaślepka , niestety.
  2. I tak jak na lotniskach miał karteczke na patyku z napisem AndyN , ja go nie widziałem ale tak słyszałem .
  3. AndyN , a ten cały Trzeniu w końcu przyjechał ?
  4. Kolor kiepski , silnik też kicha.... gratki
  5. Jak wyłączysz całkiem światła w pozycje 0 , powinny zapalić sie DRL ,albo masz przestawione światła na inny kraj wtedy xenon pali sie non top.
  6. W A6 A8 czy Q7 steruje sie tym w MMI, w A4 jest wyłącznik.
  7. Coś nowego , może sie spodoba , zobaczymy
  8. Może do Rogala niech podjedzie.
  9. Ludzie kto zna człowieka znającego sie na terenowych brykach, kogoś kto zna na wylot Jeepa,chodzi mi o przerobienie na bardziej ekstremalne drogi , wymiany na lepsze częsci itd itp , chodzi o Jeepa Cherokee np.taki : http://moto.allegro.pl/item431427479_jeep_od_koneserra_dla_konesera_wawa.html .
  10. To nie jest qwa błąd poziomowania tylko świateł adaptacyjnych (skrętnych) , jeśli zgasło po restarcie nie ma sie czym przejmować
  11. Wy tu gadu gadu a na TVN gracjan hyhyhy
  12. Kurde mam nadzieje że do was niebawem dołączę , mam już dość fajek . Myśle nad terminem ,ale na bank w tym roku.
  13. Laweta.
  14. Myśle że św.p IceMan zrobił lepiej ,bo z B5
  15. poziek ma ten ręcznik od 3 lat , hyhy
  16. Ja 3h , ale spaliłem połowę tego co ty Te meganki mnie wq strasznie , ani tego wyprzedzić ani jechać z tyłu , masakra. Generalnie zlocik kox jak zawsze , dzieki wszystkim za miły weekend
  17. Oryginalnie BT jest pod fotelem , połącz sie innym telefonem bo może przez symbiana coś sie dupczy ,to na zdjęciu to sterownik automatycznej regulacji zasięgu świateł.
  18. Właśnie jestem po wyminie kompletu i zdecydowanie jestem za oryginalnymi , nie są strasznie drogie , bardzo wytrzymałe i skuteczne . Sprawdzałem w ETCE i S4 miało tarcze od 288mm do 320mm a w 3.0 TDI są właśnie 320mm więc chyba nie ma na co wymienić
  19. No proste
  20. Mnie dzisiaj nie ma , robie wosk na klacie. hyhy
  21. Coś mi sie wydaje AndyN że ty byś też z tego skorzystał , taka ładna z kokardką . heheheh
  22. To dobrze , wódka będzie chłodna Ja będe w środe wieczorkiem .
  23. Poź wiemy że masz słabość do kóz , ale nie mówmy już o tym Ja też wole alkantare , w lecie mniej sie grzeje ,a w zimie pierwszy kontakt ze skóra nie jest przyjemny,ale jak kto lubi Cuber jutro czekamy na wykresy
  24. Jak po przesiadce, różnice w odejściu,prowadzeniu itd ? PS. Ja wole na alkantarce ,hyhy
  25. Moge polecić Aso Szewczyka , serwisuje tam bryke i nie miałem problemów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.