Treść opublikowana przez ono
-
[ALL B7] Światełko drzwi - powinno świecić czy to odblask?
Były tez same odblaski , brak instalacji tylko zaślepka , niestety.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I tak jak na lotniskach miał karteczke na patyku z napisem AndyN , ja go nie widziałem ale tak słyszałem .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN , a ten cały Trzeniu w końcu przyjechał ?
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
Kolor kiepski , silnik też kicha.... gratki
-
[ALL B7] Światła dzienne DRL
Jak wyłączysz całkiem światła w pozycje 0 , powinny zapalić sie DRL ,albo masz przestawione światła na inny kraj wtedy xenon pali sie non top.
-
[B7 BRE] Światła odprowadzania do domu w halogenach VAG-owanie
W A6 A8 czy Q7 steruje sie tym w MMI, w A4 jest wyłącznik.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś nowego , może sie spodoba , zobaczymy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może do Rogala niech podjedzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludzie kto zna człowieka znającego sie na terenowych brykach, kogoś kto zna na wylot Jeepa,chodzi mi o przerobienie na bardziej ekstremalne drogi , wymiany na lepsze częsci itd itp , chodzi o Jeepa Cherokee np.taki : http://moto.allegro.pl/item431427479_jeep_od_koneserra_dla_konesera_wawa.html .
-
[ALL B7] Niezrozumiały komunikat FIS
To nie jest qwa błąd poziomowania tylko świateł adaptacyjnych (skrętnych) , jeśli zgasło po restarcie nie ma sie czym przejmować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wy tu gadu gadu a na TVN gracjan hyhyhy
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Kurde mam nadzieje że do was niebawem dołączę , mam już dość fajek . Myśle nad terminem ,ale na bank w tym roku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Laweta.
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
Myśle że św.p IceMan zrobił lepiej ,bo z B5
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
poziek ma ten ręcznik od 3 lat , hyhy
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Ja 3h , ale spaliłem połowę tego co ty Te meganki mnie wq strasznie , ani tego wyprzedzić ani jechać z tyłu , masakra. Generalnie zlocik kox jak zawsze , dzieki wszystkim za miły weekend
-
A4 [B7] Bluetooth mam go czy nie ??
Oryginalnie BT jest pod fotelem , połącz sie innym telefonem bo może przez symbiana coś sie dupczy ,to na zdjęciu to sterownik automatycznej regulacji zasięgu świateł.
-
[ALL B7] Zmieniać tarcze na seryjne czy typu EBC ?
Właśnie jestem po wyminie kompletu i zdecydowanie jestem za oryginalnymi , nie są strasznie drogie , bardzo wytrzymałe i skuteczne . Sprawdzałem w ETCE i S4 miało tarcze od 288mm do 320mm a w 3.0 TDI są właśnie 320mm więc chyba nie ma na co wymienić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No proste
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie dzisiaj nie ma , robie wosk na klacie. hyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś mi sie wydaje AndyN że ty byś też z tego skorzystał , taka ładna z kokardką . heheheh
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
To dobrze , wódka będzie chłodna Ja będe w środe wieczorkiem .
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Poź wiemy że masz słabość do kóz , ale nie mówmy już o tym Ja też wole alkantare , w lecie mniej sie grzeje ,a w zimie pierwszy kontakt ze skóra nie jest przyjemny,ale jak kto lubi Cuber jutro czekamy na wykresy
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Jak po przesiadce, różnice w odejściu,prowadzeniu itd ? PS. Ja wole na alkantarce ,hyhy
-
[B7 BKN] Serwis 3.0 tdi q w Warszawie?
Moge polecić Aso Szewczyka , serwisuje tam bryke i nie miałem problemów.