Treść opublikowana przez ono
-
xDrive vs Quattro vs 4Matic
Długa ta reklama.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Urwa w końcu śnieg !!!!!!!!!!!!
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
Ja miałem seryjnie fele Sline 17 , te zimowe 16 z oponami dokupiłem w ASO za szokującą cene 350 ojro
-
Spotkania na drodze
No fajnie spotkać zioma na trasie , pozdro. Rezaliśmy z Malikiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I grill podróba , hyhyhy
-
[ALL B7] Sterowanie climatronic
Musisz nacisnąć i przytrzymać guzik Auto
-
[ALL B7] Zakładanie lusterka wewnętrznego fotochromatycznego (fotochrom, przyciemniające)
Czujnik od ściemniania lustra jest w lusterku , jak będzie ciemno i przyświecisz w czujnik ,ściemnią sie. (na wł światłach w nocy) , trzeba jeszcze podłączyć boczne z kabelkami itd bo inaczej to marny skutek , a jak już tak rezać i kupować lusterko to kupić odrazu z czujnikiem deszczu .
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
No i co tu napisać ......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Śnieg ................ latamy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
[ALL B7] RNS-e nie czyta płyty
Tylko nie kupuj takiej z płynami itd , zwykła z włoskami. Powodzenia
-
Do więzienia za korzystanie z GPS?
Jeśli chodzi o neony to tylko sie cieszyć , hyhyhy
-
Do więzienia za korzystanie z GPS?
No nie przesadzaj , słyszałem od kumpeli że jej siostry chłopak ma kumpla którego brat kupił mape w ASO.
-
[ALL B7] RNS-e nie czyta płyty
Najpierw wyczyść laser płytą czyszczącą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo to jest alternatywa dla oryginału ,hyhyy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Po wgraniu vim nic nie zmieniałem ani vagiem ani vasem , nie pamiętam jakie mam kodowanie , jak bede na spocie możesz sobie sprawdzić .
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mi gada z przodu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.forumsamochodowe.pl/slownikmotoryzacyjny/index.php?ID=haslo&nri=191
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Intymel jest dla cieniasów ,prawdziwy fan motoryzacji robi to na towot . A dziewczęta z Sofi powinny mieć seryjnie zamontowane kalamitki na podbrzuszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andyn ,margaryna jest nie zdrowa , jest taki specjalny smar o nazwie Intymel .
-
[B7 BNS] Problem z NAVI RNS-E Audi S4 2006
Może jeszcze złe kodowanie , poszukaj jakiegoś magika z Vagiem.
-
[B6 AVF] Xenon w deszczu
eeee no widziałem co wsadzali , sam je przywiozłem . Przy naprawach, przeglądach w ASO jest prosty text , albo moge wejśc na hale albo nie robie tu bryki .
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
Taaa , kiedys VTG pozakładało mi do A6 super hiper nawiercane , po 50 km Grześ wiertareczką przepychał dziurki. Rewelacja
-
[B6 AVF] Xenon w deszczu
Jak sie bryki nie pilnuje na przeglądach to potrafią wyciągnąć więcej niż wsadzili
-
2.0T manual vs 3.0 tdi automat
Robiłem testy G-techem 3.0 TDI Tip i manu , 1,5 sekundy w plecy za Tipa , przepaść
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu zbiera na nową bryke