Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Fly weź sobie namiot i ognia w ciemno , mają takie pola campingowe ze szok , prąd przy każdym namiocie,woda,prysznice,WIFI,masakra.Latałem tak rok temu po całej europie przez 2 tygodnie i wbrew obawom były to chyba najciekawsze moje wakacje
  2. Bo Pb jedzie tylko na wysokich, a klekot na niskich , zakres efektywnych obrotów jest podobny , to tylko kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia bryki
  3. Co za różnica czy D czy PB , ma za***rdalać.
  4. Fiu fiu jakieś klepanko sie kroi
  5. hyhyhy , bidna Basia
  6. Nie w taxi tylko u lukassa w bryce U nas było nudno , nic nie robiliśmy ,mało piliśmy hyhyhy
  7. Nie mówmy o tym
  8. Nie napisałem że Q jest tylko do komfortowej jazdy ,ale palenie gumy na suchym raczej napewno zakończy sie jakąś awarią i tylko o to tu chodziło.To tylko moje zdanie,jak ktos myśli inaczej niech sie bawi Załatw mi do mojego bo mam wibracje na 4 przy 2,5 tyś obr , szukałem długo i jest tylko w ASO razem z wałem za jedyne 6 tyś zł
  9. Nie jest słabe ,jest wystarczające do normalnego użytkowania, nie wytrzymuje palenia gumy ,strzałów ze sprzęgła itd, a chyba o tym jest temat .
  10. No tak ,ale piszesz o ośkach w których takie obciążenia dla podzespołów napędu są nie do osiągnięcia.
  11. Ja to już w życiu ze 7 wymieniłem Do zabawy kupujemy RWD najlepiej z lekką szperą , a Audi Q można szybko do pracy dojechać
  12. Strzel pare razy ze sprzęgła na suchym to zobaczysz co sie stanie , dwumas ,docisk (sprzęgło)na pierwszy ogień do wymiany,nie są to bryki przygotowane do takich zabaw jak rajdowe subaru itd .
  13. Też tak miałem , zajebałem parę razy w klapę i się naprawiło Wiem że nie o to ci chodziło ,ale chciałem pomóc ,hyhyhy
  14. Ale sie smyracie, na śniegu, wodzie można sie bawić ,ale na suchym nie polecam ,Q jest za delikatne i lubi sie parę rzeczy posypać od takich zabaw
  15. Nie rób tego stary, to wygląda jak kupa
  16. W sobote byłem na innym zlocie http://picasaweb.google.pl/KlubA4ono/Zlot#
  17. Właśnie zmieniłem posta Dobrze że miałem Żółwia na pokładzie , były mniejsze problemy z trakcją
  18. Wy tu tylko d*py i d*py a my z Żółwiem na men's day upalaliśmy Bulla ,troche opony poszło w powietrze,ale było fajnie zobaczyć tyle Mustangów w jednym miejscu. Przyjechały wszystkie Bullitty z PL ,czyli 3
  19. No dajcie spokój , nie przystoi moderatorowi takim mięsem rzucać
  20. Pogadaj z Allegro
  21. Norbiak dawaj qwa foty wykresy itd
  22. Matiz do nauki jest kox , niebawem montuje turbawe i idzie na rozwałke Adaś byś jej dołożył z 10 tyś i kupił coś fajnego ,wieśniaq Ibiza od Bączka jest supeer i fajnie zapina
  23. Nie no chyba wstałem ,ale gleba total
  24. Żyjecie pijaki ? hehe ale sie uśmiałem wczoraj ja pitole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.