Treść opublikowana przez ono
-
Wakacje w Chorwacji
Fly weź sobie namiot i ognia w ciemno , mają takie pola campingowe ze szok , prąd przy każdym namiocie,woda,prysznice,WIFI,masakra.Latałem tak rok temu po całej europie przez 2 tygodnie i wbrew obawom były to chyba najciekawsze moje wakacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo Pb jedzie tylko na wysokich, a klekot na niskich , zakres efektywnych obrotów jest podobny , to tylko kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia bryki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co za różnica czy D czy PB , ma za***rdalać.
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
Fiu fiu jakieś klepanko sie kroi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhy , bidna Basia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie w taxi tylko u lukassa w bryce U nas było nudno , nic nie robiliśmy ,mało piliśmy hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mówmy o tym
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Nie napisałem że Q jest tylko do komfortowej jazdy ,ale palenie gumy na suchym raczej napewno zakończy sie jakąś awarią i tylko o to tu chodziło.To tylko moje zdanie,jak ktos myśli inaczej niech sie bawi Załatw mi do mojego bo mam wibracje na 4 przy 2,5 tyś obr , szukałem długo i jest tylko w ASO razem z wałem za jedyne 6 tyś zł
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Nie jest słabe ,jest wystarczające do normalnego użytkowania, nie wytrzymuje palenia gumy ,strzałów ze sprzęgła itd, a chyba o tym jest temat .
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
No tak ,ale piszesz o ośkach w których takie obciążenia dla podzespołów napędu są nie do osiągnięcia.
-
[ALL B7] Trzecie światło stop nie działa
hyhyhy
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Ja to już w życiu ze 7 wymieniłem Do zabawy kupujemy RWD najlepiej z lekką szperą , a Audi Q można szybko do pracy dojechać
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Strzel pare razy ze sprzęgła na suchym to zobaczysz co sie stanie , dwumas ,docisk (sprzęgło)na pierwszy ogień do wymiany,nie są to bryki przygotowane do takich zabaw jak rajdowe subaru itd .
-
[ALL B7] Trzecie światło stop nie działa
Też tak miałem , zajebałem parę razy w klapę i się naprawiło Wiem że nie o to ci chodziło ,ale chciałem pomóc ,hyhyhy
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Ale sie smyracie, na śniegu, wodzie można sie bawić ,ale na suchym nie polecam ,Q jest za delikatne i lubi sie parę rzeczy posypać od takich zabaw
-
[ALL] Światła do jazdy dziennej LEDayLine
Nie rób tego stary, to wygląda jak kupa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sobote byłem na innym zlocie http://picasaweb.google.pl/KlubA4ono/Zlot#
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie zmieniłem posta Dobrze że miałem Żółwia na pokładzie , były mniejsze problemy z trakcją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wy tu tylko d*py i d*py a my z Żółwiem na men's day upalaliśmy Bulla ,troche opony poszło w powietrze,ale było fajnie zobaczyć tyle Mustangów w jednym miejscu. Przyjechały wszystkie Bullitty z PL ,czyli 3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dajcie spokój , nie przystoi moderatorowi takim mięsem rzucać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pogadaj z Allegro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiak dawaj qwa foty wykresy itd
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
Matiz do nauki jest kox , niebawem montuje turbawe i idzie na rozwałke Adaś byś jej dołożył z 10 tyś i kupił coś fajnego ,wieśniaq Ibiza od Bączka jest supeer i fajnie zapina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no chyba wstałem ,ale gleba total
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żyjecie pijaki ? hehe ale sie uśmiałem wczoraj ja pitole