Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Ma ktoś namiar na tego super szczura od webasto w rembertowie ? Bo pizga w dupsko rano.
  2. No czepiasz sie , jak mogli wiedzieć że 16 grudnia spadnie śnieg , hyhyhy
  3. Karwa pały mnie zwineły bo jechałem chodnikiem do roboty :D Koreczki megaaaaaaaaaa
  4. Miron bryka na żywo kox na maxa , ledy przepięknie wyrezaleś , przy okazji jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc
  5. Swap na 3.0 może i troche bez sensu , ale ile zabawy, Powodzenia
  6. A ja go widziałem jak wracał Nie z CZD tylko z kolejowego
  7. Tak prawdę mówiąc to wydaje mi sie że lepiej mi jechała po modzie u Mastersa na 250 niż teraz 275 , ale może to tylko przyzwyczajenie. A składałeś lusterka ? Bez tego uj , hyhyhy
  8. Miron moja poleciała troche za licznik , czyli ponad licznikowe 260 i to po pierwszym modzie na 250 KM , a z Norbim to na 2 go lekko brałem na 3 on mnie a na 4 równo ,całą przewagę zrobił na 3 biegu , nie wiem czemu .
  9. Spocik gicio bardzo ładny RS
  10. No mam nareszcie spoko zgadamy sie
  11. Dlatego nie latam po stolicy Tylko wieczorami
  12. karwa nie porównuj mondeo do mustanga Audi zostawię , buduje sie ,więc do przewozu cementu idealnie sie nadaje.
  13. No fakt tak mówią hyhy , ale jakoś tym wspaniałym Audi z napędami Q z pięknymi plastikami ze wspaniałym wyposażeniem coraz mniej jeżdżę , hmmm może dlatego że jest nudne. Generalnie Audi to syf kurvva
  14. Kaaaarwa nie pije więcej
  15. W sam raz do evo ,
  16. Wsadziłem jeden żarnik 6000 k i jeden z ASO , różnica jest znaczna , 6000 świeci słabiej , co z tego że ładniej. Ale jak sie komuś podoba to luz
  17. A ja bym polecał seryjne , bo te wszystkie 6000 czy 8000 to syf na maxa.
  18. Przepisy w PL chyba wymagają też tylnych , vagiem można to przekodować i będą sie palić
  19. No tak on zmieniał zawias , mi tez przyjechał w przyszłym tyg wymieniam, zobaczymy za co ten zawias tak chwalą Malik jaki OT , sprzedawaj tego parcha , łykaj Nexie gaz sie wpierdoli i lecimy na lachony .Reszte przepijemy
  20. Oj udało mu sie objechać kobiete w RS4 , ma taki swój sukces , a ty sie czepiasz, wiesz jaka to satysfakcja ? Ostatnio sie przeprowadziłem , w sobote rano coś rzęzi i rzęzi , mysle ku***a co za ch... kosi trawe z rana i to w zimie, patrze przez okno a tam sąsiad evo grzeje przed sieczką . hyhyhy
  21. eeee nie wierze ,hyhyhy bryki z USA tez niby nie skręcają , a ostatnio wróbel wymiatał mustangiem i jak pamiętam był mocno zdziwiony, pozytywnie.
  22. To musisz mi ten zakręt pokazać,na pewno jest niesamowity . Q może wyjechać przodem, tyłem jak i bokiem , łatwo jest to kontrolować.
  23. Co komu wyjeżdża ? Jak ktoś pływać nie umie to mu woda za rzadka , :gwizdanie:
  24. A kurde o tej godzinie to jeszcze mało widze Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.