Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Tak , w sobote przyjechał po drobnych modach Fakt trochę sra ogniem Mają coś poprawić,zobaczymy
  2. Gratki Trzeba za to kiedyś wypić
  3. Noooo , jutro stracą a potem podniosą ceny na wszystkich stacjach żeby odzyskać stratę
  4. Czarne B5 avant z ramkami , wczoraj Falenica ul Poezji, nawet trąbiłem Pozdrawiam
  5. Jeśli przy 4200 rpm ma 140 km/h to zapewne jest to bieg czwarty
  6. Nooo ,powinno być w litrach ,
  7. No ta czarna faktycznie niesamowita , hahahhaha
  8. k**wa, jaka wyporność .
  9. Faktycznie H UJNIA.
  10. Andy ,ty to taki sprytny chłopak jesteś .
  11. Kurde jeszcze nie widziałem 500 niutona w serii , programik klasa A jak wrażenia ? Duża różnica ?
  12. Oj tam nie było tak głośno Jaaaa pier***e jak gorąco
  13. Dostaniesz mandat za brak uprawnień 500 zł .
  14. Wy tu wakacje i pitolicie głupoty a wawa walczy o KDT Biore pałe i jade komuś doj**ać
  15. Malik, pupa nie bolała ? Bo ten kolo , coś mu źle z oczu patrzy ,hyhyhy Gratki odwagi
  16. Miornie pisałem w spotach bielsko-biała bo siedziałem w Żywcu , ale i tak nie miałem czasu na nic, w piątek była szyja do rana a w sobote upalanie Będe tam jeszcze latał to na pewno sie odezwe To że w środku są fotele Sline wcale nie znaczy że nie można ich up***dolić w błocie ,zresztą już po godzinie zabawy w środku była masakra
  17. Dobrze widzisz Spanky więcej fotek zrobię w wawie za tydzień bo bryka została na poprawki dupereli.
  18. Starzy wyjadacze z toru trochy też mówili że pierwsza górka i będzie rolka , po testach byli mocno zaskoczeni jego sprawnością bo latał wszędzie tam gdzie przerobione willisy i inne potwory bez żadnych problemów. Jeszcze nie wiem wyjdzie w praniu , ale na pewno coś pomaga.
  19. Z zalanymi wszystkimi zbiornikami itd aż 3 tony, dużo ale nie czuć tego w terenie i na asfalcie naprawdę fajnie sie zbiera Na wyprawy w PL dużo gratów będzie zdejmowana więc waga mocno spadnie.
  20. Tak ,właśnie taki był cel
  21. Po wyprawie Iveco 4x4 do Afryki na rajd Budapeszt-Bamako starą trasą Dakaru przyszedł czas na zbudowanie bardziej extremalnej bryki, a więc jest to patrol ze swapem silnika od toyoty 4,2 klekot IC zamontowane pod maską z wentylatorem, moc +/- 250 KM ,niuton nieznany Zmieniona skrzynia manualna na niezawodny automat toyoty + dołożona funkcja tiptronik .Dodatkowy zbiornik paliwa 70l,wyciągarka,lodówka,zmienione zawieszenie z dwoma amorami ,regulowana twardość z kabiny ,webasto ,dwa aku ,klatka bezpieczeństwa. Podgrzewany 70 l zbiornik wody z prysznicem Dwa podnośniki hydrauliczne każdy 8 ton udźwigu sterowane z kabiny jak i z pilota Zamiast lusterka + prosta navi. Dwu osobowy namiot dachowy otwierany na pilota z gniazdem 12V ,230V i oświetleniem:P Kupa halogenów przednich ,tylnych, bocznych,główne światła xenon 6000k Pasy 4 punktowe i rzecz jasna fotele od Audi A4 Sline z B8 W środku kupa przełączników,sterowania napędami , zasilaniem ,paliwem, blokady dyfrów,zegar doładowania ,metromierz itd itp. Kierownica do wymiany ,nie nadaje sie na teren. Po wczorajszych testach na torze koło Gliwic (Trochy) bryka wypadła niesamowicie dobrze w trudnym terenie,brodzeniu,stromych podjazdach itd ,jak i niespodziewanie dobrze prowadzi sie na asfalcie, niestety fotki mam w innym aparacie i wkleje je potem, ale już nie jest taka czysta bo błoto dochodziło czasem do szyb
  22. ono odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Eeee noooo Bryńka , beta , gratki Do zabawy idealna , no i kolorek taki jakiś pikny Nie ma to jak tył napęd ,a nie jakieś tam bezpieczne Quattro , przynajmniej wiadomo że w każdej chwili można sie zabić Udanej zabawy. Trzeba się kiedyś umówić na wspólne palenie gumiaka dresiara.
  23. Uwaga mam komunikat : Dzisiaj ono jedzie do żywca , proszę o godne powitanie ,wódką chlebem i solą
  24. Kryzys jest, trzeba zacząć pić żytnią a nie finke, i popijać wodą ,hehe
  25. Suli jak możesz wygrzebać siano to tylko nówki ,bawiłem sie w używki i więcej tego nie zrobię , to chyba nie jest dobry element na oszczędzanie, jeśli naprawdę masz tragedie z sianem to jak Fly pisze jedź do Szablex to niedaleko mnie , coś tam zawsze można wybrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.