Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Off road, Nissan Patrol lekko przyrezany :D


ono

Rekomendowane odpowiedzi

Po wyprawie Iveco 4x4 do Afryki na rajd Budapeszt-Bamako starą trasą Dakaru przyszedł czas na zbudowanie bardziej extremalnej bryki, a więc jest to patrol ze swapem silnika od toyoty 4,2 klekot IC zamontowane pod maską z wentylatorem, moc +/- 250 KM ,niuton nieznany :P Zmieniona skrzynia manualna na niezawodny automat toyoty + dołożona funkcja tiptronik .Dodatkowy zbiornik paliwa 70l,wyciągarka,lodówka,zmienione zawieszenie z dwoma amorami ,regulowana twardość z kabiny ,webasto ,dwa aku ,klatka bezpieczeństwa.

Podgrzewany 70 l zbiornik wody z prysznicem :P

screenhunter2b.jpg

Dwa podnośniki hydrauliczne każdy 8 ton udźwigu sterowane z kabiny jak i z pilota :P

screenhunter1m.jpg

Zamiast lusterka + prosta navi.

screenhunter1dbm.jpg

Dwu osobowy namiot dachowy otwierany na pilota z gniazdem 12V ,230V i oświetleniem:P

screenhunter1r.jpg

Kupa halogenów przednich ,tylnych, bocznych,główne światła xenon 6000k :P

screenhunter1d.jpg

Pasy 4 punktowe i rzecz jasna fotele od Audi A4 Sline z B8 :P

screenhunter1t.jpg

W środku kupa przełączników,sterowania napędami , zasilaniem ,paliwem, blokady dyfrów,zegar doładowania ,metromierz itd itp. Kierownica do wymiany ,nie nadaje sie na teren.

screenhunter1n.jpg

Po wczorajszych testach na torze koło Gliwic (Trochy) bryka wypadła niesamowicie dobrze w trudnym terenie,brodzeniu,stromych podjazdach itd ,jak i niespodziewanie dobrze prowadzi sie na asfalcie, niestety fotki mam w innym aparacie i wkleje je potem, ale już nie jest taka czysta bo błoto dochodziło czasem do szyb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły offroad-owy zapierdalacz :kox: :kox: :slina: jednym słowem kamper na bezdroża :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły offroad-owy zapierdalacz :kox: :kox: :slina: jednym słowem kamper na bezdroża :decayed:

Tak ,właśnie taki był cel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zalanymi wszystkimi zbiornikami itd aż 3 tony, dużo ale nie czuć tego w terenie i na asfalcie naprawdę fajnie sie zbiera :) Na wyprawy w PL dużo gratów będzie zdejmowana więc waga mocno spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren terenowi nie rowny,ale zalozenia pewnie byly inne.

Kurde sporo 3t.Moj zalany okolo 1750-1800kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna, i ta kasa włożona w nią :oklaski:

Widzę że masz siatkę przeciw błotku z przodu, powiedz czy dobrze to chroni chłodnicze przed zapychaniem?

Sam bawię się w offroad mam gele 290gd ale nie bawię się w wyprawy tylko w wyloty za miasto w cięzki teren i po paru godzinach powrót :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren terenowi nie rowny,ale zalozenia pewnie byly inne.

Starzy wyjadacze z toru trochy też mówili że pierwsza górka i będzie rolka , po testach byli mocno zaskoczeni jego sprawnością bo latał wszędzie tam gdzie przerobione willisy i inne potwory bez żadnych problemów.

Widzę że masz siatkę przeciw błotku z przodu, powiedz czy dobrze to chroni chłodnicze przed zapychaniem?

Jeszcze nie wiem wyjdzie w praniu , ale na pewno coś pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryka :kox: Jeszcze w stajni brakuje bolidu F1

doszly mnie sluchy ze w przszlym roku bedzie nowy team F1 .... :polew:

p.s ladny potworek ... a cos dokladniej na temat motorowni ze stajni toyoty ...

moze jakies zdjecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to GR tak ? doposarzony nieźle , widze polibusze :decayed:, amortyzator skrętu masz założony też , czy żle widze. piękny kox :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzisz :)

Spanky więcej fotek zrobię w wawie za tydzień bo bryka została na poprawki dupereli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypasicho! Chętnie bym się takim powoził gdzieś po terenie... :evil:

A wracając do tonarzu to rzeczywiście jeszcze parę halogeników i trzeba bedzie mieć kat C! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak recesja jest opanuj się do k**wy nędzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak byłeś koło Gliwic i nie dałeś znać :disgust::bicz:

fura kox :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu wysoko powiedziała, by blondynka zza kierownicy :decayed:

Ma automat, fotele s-line,po prostu w sam raz do wożenia dzieci do szkoły :cool1:

Wydaje mi się,że trochę w nim zbyt luksusowo i wnętrze się szybko zakurzy, ale założeniem jest pewnie wielka przygoda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak byłeś koło Gliwic i nie dałeś znać

Miornie pisałem w spotach bielsko-biała bo siedziałem w Żywcu , ale i tak nie miałem czasu na nic, w piątek była szyja do rana a w sobote upalanie :P Będe tam jeszcze latał to na pewno sie odezwe :)

Wydaje mi się,że trochę w nim zbyt luksusowo i wnętrze się szybko zakurzy, ale założeniem jest pewnie wielka przygoda good

To że w środku są fotele Sline wcale nie znaczy że nie można ich up***dolić w błocie ,zresztą już po godzinie zabawy w środku była masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...