Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://iphone-ipad.pl/index.php/2010/10/jak-jailbreak-iphone-z-limera1n-dla-windows/
-
MINI Cooper S Cabrio
Fajny kurdupel , zawsze mi się mini podobało , szkoda ze pogoda już średnia na kabrio ale fun z jazdy napewno duży , opić trzeba gratki bryki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ponieważ w tą zime ostro sie wieszałem przez zawias -35 , koleś organizuje mi pneumatyczne zawieszenie , regulacja twardości ,wysokości +/- 7 cm , całkiem sporo , zobaczymy ile siana bo temat kox.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Faktycznie , ale hujnia
-
[ALL] ASG
Aaaaa , też się kiedyś w kapiszony bawiłem ,
-
[ALL] ASG
A co to jest ASG ?
-
[ALL B7] Panel MMI zgasł
Załatw nową 2010 , powinien wgrać sie nowy soft.
-
[ALL B7] Panel MMI zgasł
Trzymasz dłuuuuuuugo guzik on/off , może pomoże .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Zakup zegarka dla ojca na urodziny
Jak zegarek to Omega- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wiesz k**wa , nie mogę już patrzeć na te łzy w oczach.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak , wystawiam zaoczna diagnozę za free , dodaj do tego co na zegarach 200 tyś. Ufff , dobrze że nie 400 co ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest fajny na lotnisku , jak wrócisz to oddasz kluczyki w kasie ,- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O f*ck- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Paraf , a twoje ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma sensu.- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Trza być twardym a nie miętkim- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Ciekawe ile ty byś miał po 3 dniach picia- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Możliwe że wiedziałem ale często mi sie jebią mile z km , jechałem 50 Mil/h a to właśnie 85 km/h- [B6 AWX] RS4 diesel edition
eee jak już to 2.5 od tt- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
A może stali akurat koło jakiegoś CPN i zlałem .- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Do mnie też dzisiaj doszło , hyhyhy , byłem najebany i tylko 80 coś , szybciej mi się obraz zamazywał- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Rzadko kiedy podobają mi się takie mody , ale te lampy są naprawdę wyjebane świecą za***iście , i o dziwio spasowanie elementów jest idealne .- [ALL] Diesel vs Benzyna
Pb, ON jeden uj, ma zaaaaapierdalać- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooooo ja pier**le , jutro sobota - Zakup zegarka dla ojca na urodziny