Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. http://iphone-ipad.pl/index.php/2010/10/jak-jailbreak-iphone-z-limera1n-dla-windows/
  2. ono odpowiedział(a) na ukcio temat w Inne marki
    Fajny kurdupel , zawsze mi się mini podobało , szkoda ze pogoda już średnia na kabrio ale fun z jazdy napewno duży , opić trzeba gratki bryki
  3. Ponieważ w tą zime ostro sie wieszałem przez zawias -35 , koleś organizuje mi pneumatyczne zawieszenie , regulacja twardości ,wysokości +/- 7 cm , całkiem sporo , zobaczymy ile siana bo temat kox.
  4. Faktycznie , ale hujnia
  5. ono odpowiedział(a) na WinterOOOO temat w Lifestyle i Hydepark
    Aaaaa , też się kiedyś w kapiszony bawiłem ,
  6. ono odpowiedział(a) na WinterOOOO temat w Lifestyle i Hydepark
    A co to jest ASG ?
  7. Załatw nową 2010 , powinien wgrać sie nowy soft.
  8. Trzymasz dłuuuuuuugo guzik on/off , może pomoże .
  9. Jak zegarek to Omega
  10. A wiesz k**wa , nie mogę już patrzeć na te łzy w oczach.
  11. Tak , wystawiam zaoczna diagnozę za free , dodaj do tego co na zegarach 200 tyś. Ufff , dobrze że nie 400 co ?
  12. Jest fajny na lotnisku , jak wrócisz to oddasz kluczyki w kasie ,
  13. Paraf , a twoje ?
  14. Nie ma sensu.
  15. Trza być twardym a nie miętkim
  16. Ciekawe ile ty byś miał po 3 dniach picia
  17. Możliwe że wiedziałem ale często mi sie jebią mile z km , jechałem 50 Mil/h a to właśnie 85 km/h
  18. eee jak już to 2.5 od tt
  19. A może stali akurat koło jakiegoś CPN i zlałem .
  20. Do mnie też dzisiaj doszło , hyhyhy , byłem najebany i tylko 80 coś , szybciej mi się obraz zamazywał
  21. Rzadko kiedy podobają mi się takie mody , ale te lampy są naprawdę wyjebane świecą za***iście , i o dziwio spasowanie elementów jest idealne .
  22. Pb, ON jeden uj, ma zaaaaapierdalać
  23. ooooo ja pier**le , jutro sobota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.