Treść opublikowana przez ono
-
Quattro prośba o wytłumaczenie
Audi tak to nazwało , wiadomo o co chodzi . Teraz może tak.
-
Quattro prośba o wytłumaczenie
99% ludzi którzy kupują Audi ma w d.upie jak to się nazywa i o co chodzi , ważne że jedzie i działa . A jak nie pasi to kupuje się prawdziwą terenówkę .
-
Quattro prośba o wytłumaczenie
Jak to działa to ja wiem , dlatego napisałem że robi to elektroniką a nie mechanicznie.
-
Quattro prośba o wytłumaczenie
Oczywiście , hamuje koło o słabszej przyczepności . I wg Audi nazywa sie to elektroniczna blokada dyfra.
-
Quattro prośba o wytłumaczenie
Źle to odczytałeś , to poprostu polew .
-
Quattro prośba o wytłumaczenie
Wreszcie ktoś coś zakumał . Audi nie robi mechanicznej blokady dyfrów , robi elektroniką , jak sie to wyłączy to pipa . Co roku w zimie ktoś wkleja te filmiki i co roku pitolenie na 10 stron . fachowiec
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
hmm , odpal scaner np ten http://www.programosy.pl/download/pobierz2,advanced-ip-scanner.html i zobacz co będzie w opisie tego IP z gg , może on pokazać nazwę kompa . Możesz tam wpisać jaki zakres IP cie interesuje , domyślnie jest od 192.168.0.1
-
[ALL] Laptop sie wyłącza
Może poprostu wentylatory padły bądź na maxa brudne , wtedy robi sie restert .
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
To znaczy że inny komp w sieci loguje sie na twoje gg. Może jakiś telefon czy coś.
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
http://ip.boo.pl/ip.php
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors
Tak tez myślałem , podejrzewam ze podobnie bedzie z napinaczem , pewnie w innych tez bedzie padal , chociaż ja mam 200 tys i nie stuka.- Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech
Nie ma to jak polak na letnich za***rdalający 40 km/h lewym pasem na autobanie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde , najebać się dzisiaj czy nie ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lataliśmy pod M1 , jest koxik Kolo latał dostawczakiem , ale najlepszy był samobójca w poldonie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest wspaniale , jeszcze z metr i- [B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors
Pamiętasz może nr wtrysków ? Wynika z tego ze ASB wcale nie ma poprawionych wtrysków i tez padają .- [B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors
VinCe , czemu wymieniałeś wtryski ?- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ma wyglądać , jechać nie musi- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
200 może nie , ale jak masz fajną drogę i świeży śnieg to te 140 można zapylać.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak myślałem za***iście mało , hyhyhy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ile Bajk ci w końcu to pali ? Bo już słyszę legendy o małym spalaniu 2.0 TFSI .- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Latałem na paru oponach , na Michelin , Dunlop super , Conti źle trzymają na boki i strasznie pływa przy dużych prędkościach na śniegu , kaszana .- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Nie kupuj conti , syf w porównaniu np z dunlop . - [B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors