Treść opublikowana przez ono
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
I to bez siodełka !!! Flyy we wtorek jesteś ? Trzeba zobaczyć tego ulepa
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
hyhyhy , żyją i nawet jeszcze zapierdalają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie pije już
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
huggy , poziek kazał mi przekazać że jak będziesz jechał na zlot to jest w Zakopanym a nie jak wszyscy ściemniają nad morzem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaaaa to tez jade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co jest w Jarosławcu ?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Z 3.0 na 2.0 , w tym przypadku popieram , lepiej mieć nowe 2.0 niż stare 3.0 Ładna
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Norbi miał chyba podporę od Bety.
-
Spotkania na drodze
Widziałem , ale jakiś zaspany byłem i nie zdążyłem odpowiedzieć , pozdro Nie spodziewałem się że jadąc Mustangiem jakieś Audi mi będzie mrugać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj sobota ? Bo mam zajebistego kacora
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda że zmieniasz Klub i że tak bestialsko cie z niego wywalili , miło było cie poznać .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Opowiadaj Moskal , zrobimy jakąś aferę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bajk , zakup samochodu to wybór stylu życia , czy dobrze czujesz się w dresach ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Polo fajne dla babola 1.4 tdi to chyba 2 litry pali ? hehhe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to dla ciebie bryka ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ojej Wóda jest straszna .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tak , jutro znowu napisze że więcej nie pije
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic dziwnego , :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuuurwa to ja ciągle myślałem że sie już dzielili , :polew: Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01 Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wkurzał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie trybisz , nie było cie na tej imprezie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W filmie tak , ale w rodzinie Poźka było inaczej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko ok ale te kieliszki które dziadek trzymał w duupie przez pierwszą , drugą , i zimną wojne za h*ja bym nie oddał. Zapytaj swojej starej . :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W ramach pokoju proponuje wam wspólne sranie na klate .
-
Spotkania na drodze
Aaa musiałem zajechać do tego zagłębia dresów
-
Spotkania na drodze
W sumie może i racja hyhyhy , w każdym bądź razie następnym razem będzie miał lewarek w uśmiechu .