Treść opublikowana przez ono
-
POMOC :)
Napisz : znam oniaka . Tak sie obesra ze ci odda umyte i zatankowane , hyhyhy
-
[ALL B8] Pęknięty xenon - bardzo ciekawe zdarzenie
Z zarnikiem to prawie pewne ze wałek , sprawdź jeszcze czy zarniki są identyczne. Ja w ASO odrazu powiedziałem ze bede tu serwisowal bryke jeśli pozwolą mi stać przy aucie , przez ten czas poznałem mechaników i ich prace , najciekawszy text to : poszukamy dawcy i ci wymienimy za free Pewnie podobnie było z twoim zarnikiem
-
Przepis domu
Więc kawałek ganka będziesz miał na 100 %
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biedna ta twoja żona , zobacz jak ją w h*ja zrobiłeś , wyszła za szczupłego kolesia w A4 , a teraz ? Gruby frędzel w A3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz Andy , jakiś ten Iphone dziwny , jak pisze , to sam wkleja Ci , ale jak zaznaczę że do Makarona sam zmieniania na ci . Szukałem nawet w instrukcji , niby inteligentna podpowiedz , uj wie co to Nawet nie ma tragedii , ale obkleiłem sie plastrami i zjadłem 2 paczki gum nikorette ,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Makraron , wczoraj jak wiesz rzuciłem fajki , mógłbyś wpaść na chwile żebym ci zajebał ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde tez musze swoją umyć , od czerwca jej nie mylem , chyba juz czas Ale gdzie niegdzie kolor jeszcze widać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A autostrada od strykowa kiedy bedzie gotowa ? Z ta obwodnica to oczywiste jak Moskal pisze , tylko czemu k**wa tylko 2 lata GW ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie przesadzaj , dopiero wstałem a tu już prawie 11 , tragedii nie ma .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda że z chłopakiem , no ale zapraszamy zapraszamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Różnie to k**wa bywa , hehe Odpalilem fiuta , jak to pięknie chodzi , czekam na drogę bez soli i buuttt . Kalii , nie kupuj klekota , to syf i śmierdzi gównem .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaaarwa Norbi znalazłem , cała chatę przetrzepalem były w szufladzie z garami , hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa zgubiłem kluczyki od Bulla , miałem dwa i ni ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myśle że twój skuter jest najlepszym rozwiązaniem Nie wiem ile dokładnie dwu mas bo nie kupowałem ale jakieś 2 tyś , ile w 1.9 nie pamiętam a rozjebałem ze 4 . Wtryski 600 sztuka , 3600 komplet. A po co rozrząd robić ? Audi nic o tym nie mówi , mówią że jest dożywotni ( czyli aż sie ro***bie hyhy ) a ile to czasu , uj wie . Jeśli kiedyś zacznie stukać napinacz ,to go wymienię podobno kosztuje 700 zł w ASO , tragedii nie ma . Różnice są , w koncu to nie 1.9 tylko 3.0 , ty też wybrałeś 2,7 zamiast 1.9 , szejku A zresztą , Audi to syf ide upalać Bulla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W mieście przy normalnym lataniu mi pali 9 , jak dam kobiecie to jej pali 7,5. Fly a w 1.9 to dwumas nie pada ? Mi po wymianie gwarancyjnej Juz nie padł ( jakieś 120 tys km na tym ) mozliwe ze je poprawili . Wtryski fakt 200 tys i do wymiany , w 1.9 pewnie wiecej wytrzymają . Co ciekawe mam seryjna turbawe i nic jej nie dolega . Nie pisz mi tu o jakimś szejku k**wa . Rozumiem ze 1.9 moze być tańszy ale nie jest to az taka duża różnica jak wam sie wydaje bo miałem 1.9 i znam to dobrze , za to różnica w osiagach kulturze pracy powalajaca .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Porównanie w trasie 400 Km , 3.0 TDI vs 1.9 TDI , na pełnej pipie gdzie sie dało 200 km / h , 3.0 TDI spaliło 9,7 , 1.9 TDI spaliło 9,4 . za***ista różnica nie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:decayed: a nawiązując do tematu szukanie oszczędności z 3.0tdi to jakieś nieporozumienie dokładnie Sie odezwali , doświadczeni w 3.0 TDI , eeeee nie warto , lipa , drogi , psuje sie , duzo pali ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali , kupuj Lupo , i masz wyjebane A tak na poważnie to poldon jest w sam raz dla ciebie , koszty żadne , moc wystarczająca , lachony w razie co też sie znajdą
-
Jakie imie dla syna???
Mało oryginalni jesteście .Moim faworytem jest Żywisław zdrobniale Żywek , pięknie . Ewentualnie Barcisław.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A znak stoi dalej, hyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Iphone zmienia sobie wyrazy jak chce .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to ładnie , w BKN w życiu by ci nie zeszło Ale co to ? Gadaliśmy wszystko fajnie grzecznie , a teraz widzę że ty masz ośkę ? I tak jak pisałeś wybrałeś 2.5 TDI oske zamiast 3.0 TDI Q ? Ja pier***e no fenomen , czym ty sie kierowałes ? o czym myślałeś ? co sie stało z twoim mózgiem ? sprzedawca chyba podprogowo cie zmanipulował , bo nie wierze że są zdrowe osobniki które tak myślą
-
[B6 AWX] Wibracje podczas przyśpieszania
Musisz sprawdzić czy masz podniesioną moc , może u jakiegoś tunera w okolicy .
-
[B6 AWX] Wibracje podczas przyśpieszania
Masz zrobiony program ? Pamiętam że chyba HUGO miał takie coś , wibracje wału przez Nm.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaa , tylko kto tu jest z wawy , wszyscy to pieprzona napływowa stonka