Treść opublikowana przez ono
-
[ALL] Audi A, S, RS, Turbo+Supercharger
hyhy , to fakt Thom4s, coś tam daje , poprostu spodziewałem się czegoś o wiele ciekawszego .
-
[ALL] Audi A, S, RS, Turbo+Supercharger
Moj stary , fan BMW strasznie się podniecał tym systemem biturbo w X3 sd ,po testach okazało sie że moja 3.0 ma takiego samego laga i tak samo wcześnie wstaje turbo , także ja rozumiem wykresiki i teorie , ale w praktyce wygląda to jakoś inaczej Możliwe że przy manualu można by wyczuć jakąś znaczącą różnice , no ale niestety dają tam tylko automat . Spodziewałem sie czegoś ciekawszego. Buba , są różne kompresory i różne "gwizdy" , jestem pewien że któryś by ci sie spodobał .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa kupie żuka i im sie wpierdole w te aparaciki
-
Mustang Bullitt
Na torze średnie miałem 35 l Zresztą w drodze powrotnej też A swoją drogą chyba ten fis oszukuje .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee myślałem ze już promka . Ostatnio byłem w arkadii , strasznie śmierdzi gównem , bo pies filipka zasrał cały parking , powodzenia .
-
Mustang Bullitt
Niedziela palmowa na torze Poznań , był koxxxxx
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wsadziłem jakiś klucz między ramie a " napęd" przyjebałem młotkiem i zlazło
-
[B6 ALT] Jakby ciągnie sprzęgło
Pewnie tarcza sie kończy , nie musisz wymieniać razem z kołem .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kamyk , o co chodzi w tym filmie ? że oni tak razem śpiewają tak ?
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Przecież napisałem fajny a nie c**jowy
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Fajny garaż .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A czemu mi skasowalo temat o nocnym czuwaniu 10 kwietnia ? Komuna j**ana- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bilet kosztuje 2.80 ? Ja pitole myślałem że z dyche- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Ładna bryczka , żona napewno bardzo zadowolona .- Mustang Bullitt
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ło zesz koorwa- [B7 ASB] Problem: silne drgania / wibracje nadwozia przy przyśpieszaniu
Te wibracje w 3.0 TDI są popularne , oczywiście tylko po modzie , większość zmniejsza niutona i jest po problemie , większość tez sądzi że to podpora wału , ale nikt jej nie wymienił by to sprawdzić , a czy to samo jest u ciebie , uj wie ...- Mustang Bullitt
- Mustang Bullitt
Nie pod lasem tylko w lesie czarna doopa ? Ja przynajmniej nie muszę do kibla traktorem jeździć , hyhyhy- Mustang Bullitt
Kozaki z miasta za fury nie płaco :- [B7 ASB] Problem: silne drgania / wibracje nadwozia przy przyśpieszaniu
Silnik seria czy dlubane ? Jak dlubane to możliwe ze podpora wału nie wyrabia dużego niutona- [ALL B8] B8 ALLROAD - Wrocław
Też bardzo podoba mi sie Allroad , super Tylko jedno pytanko , w A4 Allroad nie ma sterowania zawieszeniem nawet w opcji prawda ?- Mustang Bullitt
No to ja Hornet , jaka kochanka ? Ja jestem wierny jak delfin.- Mustang Bullitt
A możliwe , czasem sobie latam tu i tam W wawie jest jeszcze podobny na WY chyba , ja mam W0 Tak , bedą kolejne filmiki - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.