Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zcccz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja w pierwszej kolejności bym wymienił świece i przewody...
  2. Też właśnie zastanawiałem się czy to może któraś poduszka ale nie sądzę - mechanicy przeglądali to (przynajniej tak mówili) - aczkolwiek teraz sam przyjżę się bardziej temu mocowaniu o którym kolega wspomina. Mój silnik potrząsa od samego odpalenia (ciepły/zimny tak samo) - patrząc na silnik przy otwartej klapie nawet widać że od czasu do czasu drga. I jest to odczuwalne w kabinie i nawet na kierownicy. Dziś udało mi sie zrobić logi grupy 013 - fakt że tylko na zimnym silniku ale kolejny raz wypadły w normie: -0,54 mg/H 0,07 0,07 0,38
  3. U mnie zmiana paliwa i żadne dodatki nic nie dają... nawet bym stwierdził, że po ostatniej naprawie czyli wymianie imbusika z podrygiwań zminiło się w ciągłe drgania silnika na jałowym... i faktycznie najbardziej nierówna praca silnika zauważalna jest jak obroty zwiększę na 1800... normalnie załamka
  4. Czy podrygiwanie zniknęło na dobre? Ja od kilku tygodni walcze z tym problemem... Mam podrygiwania na wolnych obrotach... Wymieniony imbusik, koło dwumasowe, sprawdzone cisnienie pompy oiejowej i pompek... w s z y s t k o w n o r m i e i wskazania mówią że są w bardzo dobrej kondycji ://// odchyły 1-2% Dla pewności nawet dodatkowo pompki podmienione na inne i nadal to samo. Ręce opadają... Teraz już nie mam pojęcia gdzie dalej szukać przyczyny...
  5. Przy pedale sprzęgła jest. Wymiana prosta poczytaj temat wstecz tam masz opis dokładnie co i jak. Czujnik kupujesz w serwisie 53zł.
  6. Ja też wymieniłem ten czujnik i nie pomogło...
  7. A to dobrze czy źle??
  8. Tak samo miałem walnięty ten saksofon ale już dosztukowałem zamiennik własnej roboty Tylko jak się przysłucham to jeszcze coś mi świszczy z prawej strony silnika stojąc przy otwartej masce i za Chiny nie umiem zlokalizować co to :/
  9. U mnie komp nie wywala już błędu czujnika położenia sprzęgła - czy to znaczy, że czujnik jest ok i przyczyna tkwi gdzie indziej??[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 23:53_________________________________________________Dziś tak sobie siedząc w aucie dodawałem gaz na luzie i zauważyłem, że pedał gazu nie działa od razu po przyciśnięciu tylko z lekkim opóźnieniem... Tak samo jak puszczę to też od razu nie opadają obroty automatycznie jak zdejmę nogę tylko też z opóźnieniem... Czy może pedał gazu być przyczyną problemu z tymi obrotami???
  10. Ja mam dokładnie jak na tej aukcji na tym ostatnim zdjęciu.... Ale jak puknę w szybkę to działa... Nie bardzo wiem czy opłaca mi się specjalnie jechać z Gniezna do Zielonki na wymianę kleju... Może u mnie tylko jakieś styki są luźne...
  11. Faktycznie czujnik miał mechaniczną awarię - haczył się i praktycznie po wyjęciu prawie nie odbijał... Czujnik wymieniony, błędy wykasowane i nadal to samo... Można ten czujnik jakoś źle zamontować, ze się nie aktywuje??
  12. Mam kolorowego fisa między zegarami - jak znów będzie fiksował to walnę fotkę. Chodzi o fizyczny stan połączeń?? Rozbiórka licznika?? Mam vaga - pożyczyłem go jednak kumplowi ale będę go miał w poniedziałek to zrobię test wyświetlacza.[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 09:04_________________________________________________Dziś sprawa się troszkę wyjaśniła - wkurzony stuknąłem w szybkę licznika i zadziałał... Teraz za każdym razem jak się zmieni to puknę i działa... Chyba coś się poluźniło... Dużo jest rozbierania żeby się do tego dostać??
  13. Witam - mam problem jak w temacie. Dziś podczas jazdy nagle wyświetlacz zapalił się na biało. Wyłączyłem samochód odpaliłem ponownie i minęło... Po południu jednak problem powrócił i zapala się nagle na biało i gaszenie auta nie pomaga... [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 21:46_________________________________________________Dziś działał przez cały dzień prawidłowo by na kilka kilometrów się zmienić w biały i znów było ok... o co tu chodzi???
  14. Mam ten sam problem z kontrolką co wszyscy powyżej i po przeczytaniu tych wszystkich dwudziestu kilku stron już zgłupiałem... Kiedy sprawdzać ten stan oleju 15min po zgaszeniu silnika ?? Czy na zimnym?? Bo mam 2 odczyty: na zimnym mam na miarce min. a 15min po zgaszeniu silnika mam idealnie w połowie miedzy min a max. Który odczyt jest prawidłowy?? Odmę oglądałem tak na oko wygląda na cała nie uszkodzoną... ta opaska na odmie coś daje co ktoś kilka postów wyżej proponował??
  15. Panowie a czemu mi po wymianie na ledy 5w5 te diody mrugają??? I to z częstotliwością coś ala migacz. Sprawdzałem je na innm aucie (nie audi) i tam świecą normalnie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.